Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Gość myotheplanet
co za problem, wróć do poprzedniego image'u, obetnij te 'długie pazurki' buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy warto to już sam musisz ocenić:) Oki Łukasz dziś to już muszę mykać ale jutro wpadnę na gadulca:) chleeoe ja jak poznaje faceta zachowuje się podobnie jak ty tylko co z tego jak widzisz sama wychodzi jak wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała magnolia
jak maleńkaa, bo też to moje jedno z imion, ale ja to ponizej wawy, a serce mieszka w wawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska która mówi dlugie
pazurki' juz na pierwszy rzut oka wydaje się infantylną blondynką, a swój ciągnie do swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki słoneczka ja to już niestety muszę iść ale jutro będę to zapraszam na pogaduchy:) buźki i miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała magnolia
blond jets super, wiem, a jak niebieski pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_mloda_laska
Ja mam podobnie. Nikt kiedys za młodego nie zwracał na mnie uwagi, ale potem sie zmieniło. Zaczełam zapuszczać włosy, malować się, inaczej ubierać, wydoroslałam i ogolnie podobno z brzydkiego kaczątka stałam sie łabędziem z ładną ale kobiecą figurą. Ja szczerze mowiąc nie widzę w sobie dalej nic aż takiego pieknego żeby tak przyciągać facetów, ale tak jest i czesto wlasnie jestem obiektem do seksu i meczy mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"ona młoda\" - zatem rozglądaj się za facetem dla którego nie będziesz wyłącznie obiektem seksualnym, a tych napaleńców podrażnij trochę swoją kobiecością, a później daj im do zrozumienia, że nic z tego - ależ będą mieli miny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
:):):) czesc malenkaa jak tam humorek dzisiaj??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety witaj humorek jak humorek całkiem dobry pomijając to ,że jestem ciągle sama:( A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
niom u mnie w porzasiu:):):):) gdyby nie pisanie pracy magisterskiej byloby jeszce lepiej:)taka ladna pogoda a ja musze przed kompem siedziec;/ a ze ciagla sama to hmm mysle ze niedlugo sie zmieni jak tylko pozbedziesz sie dupkow i zaczniesz przyciagac tych normalnych i fajnych:D:D:Dczego ci zycze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
nie za ma co:D:D:D po to jest kafeteria swoja droga chyba sie juz troche uzaleznilam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhh :) maleńka i inne dziewczynki - ja też tak mam. Przyciągam samych pustych macho ... kiedys może było to dla mnie zabawne,podniecające, ale teraz .... teraz marz e o spokojnym ,odpowiedzialnym facecie....marzę i marz ę i ... jestem sama bo jak już się trafiają to znowu te same typki,z którymi ja już nie chcę mieć nic do czynienia i od razu na wstępie sie wycofuję. Mnie np drażnią te ciągłe erotyczne konteksty ,aluzje ,flirty przesadne,bo czuję ,że facet traktuje mnie jak kobietę a jak mięso do przelecenia. Nie wiem już.... może ja nie zasługuję na NORMALNEGO mężczyznę? Dla mnie nawet już przestaje się powoli liczyc jakaś tam szczególna uroda mężczyzny,bo wiem,że przeważnie ci przystojni są zapatrzonymi w siebie bubkami potrafiącymi spędzić więcej czasu przed lustrem niż ja, a teksty wyprężonego faceta na wdechu przed lustrem \" maleńka ale masz przystojnego faceta\" już mnie nie bawią. przepraszam za wywód :) jestem z Wami i mam nadzieję ,że w końcu poznamy TYCH JEDYNYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
hehehe zobaczysz jak to wciaga:D:D:D szcegolnie jak sie duzo na kompie siedzi:D nawet swoejgo faceta poznalam przez neta hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
czesc mala blondyneczka:D:D:D ja tez mala blondyneczka jestem:):):) na pewno spotkacie tych jedynych:D:D:D w sumie nie tylko macho sa na tym swiecie szkoda tylko ze ci normalni zazwyczaj jak zobacza fajna dziewczyne to od razu mysla obie ze nie maja u niej szans a taki zapatrzony macho ktry mysli ze wszyskie jego od razu bierze sie do dzialania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że tu napisałam bo widze że nie jestem w tym sama:) mała blondyneczko rozumiem cię w 100% wiecie nawet zastanawiałam się nad powrotem do swojej wcześniejszej osobowości ale chyba nie tędy droga a pozatym nie potrafiłabym się rozstać teraz ze swoim wizerunkiem który lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
malenka grunt zebys ty sama sie dobrze ze soba czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
to reszta sama przyjdzie:D:D:Dniejeden facet chcialby miec sliczna madra ciepla dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ten koleś co go ostatnio poznałam jak się spotkalismy to on do mnie taki tekst \"napewno jesteś rozchwytywana przez facetów\"...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no...jakbym czytała o sobie! a wrr... i faceci tez... i co? teraz czekam az zadzwoni...swietnie! chyba powinnam stuknac sie w lepek i powiedziec dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała blondyneczko - dlaczego niby masz nie zasługiwać na normalnego faceta? A co Ty, jakaś \"zła kobieta jesteś\"? Cóż, trzeba trochę wytrwałości i cierpliwości, ale głowa do góry. Znajdzie się w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ja to się nauczyłam jednego ostatnio jeżeli chodzi o typ dupków to oni mają dzwonić i pisać do mnie nie i wiecie to działa jeszcze bardziej ich to intryguje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
najlepiej wlasnie nie szukac:D:D:D jak sie nie szuka oni sami nas znajduja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem wiem maleńka...tylko kurde to jest moj facet! wiec mi ciezko tak nie dzwonic do niego:p glupiaaa..oj glupiaaaa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×