Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość witka

Zdrowe zeby i NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST

Polecane posty

Gość witka

Mam przykry problem.Mam w 100 proc zdrowe zeby,niestety krotko po ich umyciu pojawia sie nieprzyjemny zapach z ust.Wydaje sie jakby pochodzil z zoladka.Dokucza szczegolnie z rana i nawet kiedy cos zjem nie przechodzi.Do tego czuje w przelyku sline ktorej nie moge przelknac.Badania nie wykazaly zadnej bakterii.Czy macie podobne problemy?A moze wiecie jak sie tego pozbyc?Czy tabletki z selenem pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa_18
A moze masz problemy z migdałkami? taka wydzielina zazwyczaj jest przy infekcji migdałkow.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossiaczek
mozesz mieć problem z wątrobą..po prostu idz do lekarza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
napiszcie cos wiecej o tym gniciu watroby?czym jest spowodowana?jak sie leczy?a czy ta wydzielina w gardle ktorej nie moge przelknac to tez od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
skoro masz wydzieline w gardle to jest pewnie od migdalkow idz lepeij do laryngologa a co do tej watroby to chyba sobie ktos jaj robi z ciebie !! idz do laryngologa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaaaaaa
inna przyczyna -ciała ketonowe które sa obecne przy cukrzycy-dają przykry zapach z jamy ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np.
to migdłaki ale nie żadne gnicie watroby:-oGnic to se moze jabłko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikka
Ja też mam taką gęstą ślinę, której nie mogę przełknąć- męczę się z tym już od kilku lat, ale antybiotyki pomagają chwilowo i nikt mi jeszcze nic ciekawego na to nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
olliko!! a co ci powiedzial lekarz? stwierdzil jakies bakterie? a nie przypuszczasz ze ta "choroba" powraca dlatego tylko ze przenosi sie od twojego partnera?(u niego np moze ona nie wywolywac zadnych objawow). wlasciwie to nie mam zadnych problemow z migdalkami (procz zapalenia dawno temu).a moze mimo wszystko powinnam je przebadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
olikko odezwij sie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałem że nieprzyjemny zapach z ust występuje gdy \'popsuty\' jest jakiś narząd w gardle odpowiadający za blokowanie i oddzielanie jamy istnej od przewodu pokarmowego, z którego te nieprzyjemne zapachy się wydobywają. to jest to miejsce którym bekasz :) nie potrafię tego fachowo wytłumaczyć ale chyba wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
a czy przy problemach z nieswiezym oddechem moga pomoc TABLETKI Z SELENEM? slyszeliscie cos o tym? dzieki ponik za wskazowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka mam doCiebie pytanie
czy masz faceta? jak masz to jak sobie radzisz z ukrywaniem tego zapachu. ja przez nieświezy oddech nigdy nie miałam chopaka :( pozdraiwam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.********
:( ja mam problem z oddechem również ! Mam zdrowe zęby, zdrowo się odżywiam. Gdy umyję zęby to oddech mam świeży jednak gdy tylko jestem troche głodna odrazu staje sie okropny ! Stosuję różne płukanki, czyszczę język szczoteczką specjalną, myję zęby po każdym posiłku o ile to możliwe. Przecież nie moge non stop jeść po to żeby mieć świeży oddech ! ;/ Staram sie nie głodzic ale są takie chwile gdy jestem głodna i mój oddech wówczas jest okropny ;/ i często nie mam możliwości zjeść czegoś w takich sytuacjach, żuję gumy ale to niewiele pomaga.. Jestem zdrowa,mam 17 lat. nie wiem co sie ze mną dzieje! W innych sytuacjach mam świeży oddech więc co jest nie tak ? PROSZE POMÓŻCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w rodzinie osobe ktora troche sie interesuje medycyna naturalna i wyczytala ze to jest od zoladka... prawdopodobnioe leczenie trzeba zaczac w tym kierunku... ja tez mam ten problem i poki co zuje gozdziki, podobno pomaga ale nie wiem w jakim stopniu jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
moj chlopak wie ze to nie jest problem popsutych zebow i doskonale rozumumie ten problem. tez mi sie wydaje ze to problem zoladka.ja mam zly nawyk szybkiego jedzenia ,moze to od tego.sama nie wiem... tez slyszalam kiedys o gozdzikach.musze sprobowac. wyczytalam tez ze pomagaja tabletki z selenem.czy moze ktos probowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikka
Robiłam wymaz z gardła i wyszła bakteria-moraxella cataralis, dostałam jakiś antybiotyk, który pomógł chwilowo. Później byłam u laryngologa, który stwierdził przewlekły nieżyt nosa i znów seria antybiotyków, a potem szczepionka IRS-19, poskutkowało może na dwa miesiące. Już nie wiem co dalej z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egw
no ja tez mam zabki zdrowe jednak gdy zrobie sie troche glodna odrazu czuje nie przyjemny oddech z ust:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.**********
- egw : mam dokładnie taki sam problem.. :(:(:( Czy jest osoba,która wie jak temu zaradzić ? Czekam na odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
a moze to problem tego ze nasi partnerzy nie byli leczeni antybiotykami i stad te nawroty?? w dalszym ciagu pytam o tabletki z selenem.probowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
odswiezam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziesiąta pięćdziesiąt
witka Dlaczego selen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
widzialam w jakiejs gazecie o zdrowiu reklame tabletek z selenem na swiezy oddech.ciekawa jestem czy ktos probowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
a czy zglaszaliscie sie z problemem nieswiezego oddechu do specjalisty?udalo wam sie to wyleczyc?a moze macie jakies domowe sposoby?pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
ja też mam ten problem ,to obleśne ,zęby mam zdrowe ,w migdalkach też nic mi się nie robi , a oddech szkoda gadać . u mnie to tak wygląda że właśnie najgorzej jest jak głodna jestem to taki mam oddech a przy tym niesmak obleśny . a jak tego nie mam to czuję kwas okropny w ustach jak kwas przechodzi to znowu ten niesmak ,aż nie wiem co gorsze, co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregoria
wejdź na topik jedzie ci z ust jak shrekowi i poczytaj może tam znajdziesz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
też mam to z tym przełykaniem ,ale najgorszy ten niesmak ,aha i jeszcze zauważyłam że dziwnie mi bulgocze w dole brzucha po jedzeniu..głośno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
wiecie że ja już nawet mam kwas po zielonej herbacie -a przecież wiadomo że to jedyna herbata chyba która właśnie pomaga w takich schorzeniach i po niej nie powinnam mieć takich przebojów....ostatnio zauważyłam że już po wszystkim mam to , co bym nie zjadła i nie wypiła ,,,jestem ciągle struta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
mój najgorszy grzech to że kawe piję ,przyznaję się bez bicia ,a mój żołądek tego nie toleruje...ale co mam zrobić jak jestem nałogowcem,nie mogę się oduczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna sprawwa
witka napisała: "a moze to problem tego ze nasi partnerzy nie byli leczeni antybiotykami i stad te nawroty??" a niby na co mieli byc leczeni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×