Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość witka

Zdrowe zeby i NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST

Polecane posty

Gość gość
U mnie podobny problem co prawda mam trochę zębów do leczenia i jeden nawet kanałowo, ale czy popsuty ząb może powodować ten nalot na języku, jak dotykam zębów nie czuje jakiegoś zapachu, jedynie na końcu języka i to tak naprawdę nawet po umyciu zębów jak sobie głębiej palcem przejade po języku to czuć ten smród. Na końcu języka nawet mam takie hm nie to krostki nie to pęcherze takie jakieś drobne narośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam ten temat,kilka lat nieustannego szukania problemu az wreszcie trafiłam na gastroskopie i wyszlo ze mam helicobacter pylori-3 tygodnie kuracji antybiotykowej plus tabletki na zmniejszenie kwasu i jak reką odjął a ja jaka szczęśliwa.Dodatkowo wdrozyłam jogurty naturalne l+(dr Kempisty)i poczułam ze zyje..oczywiscie czasem podczas stresu troche wraca brzydki oddech ale za chwile jest ok no i musze juz caly czas brac Ipp i nie zuc namietnie gumy bo oddech wraca bo guma powoduje zwiekszanie kwasu w zoladku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgolla
warto na biezao kontrolować jamę ustną, żeby takie porblemy wychwić na bieżąco, ja teraz idę na konsultacje do Lux Medu bo zamierzam założyć implant, do 15 października mają darmowe konsultacje więc warto skorzystać jak ktoś potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
Grzybica zatok,grzybica gardła,grzybica jelit to główne przyczyny.Pasty do zębów to osobny temat i częste zmiany szczoteczki na której to grzybki wesoło baraszkują.Cynk czasem nawet pogorszy temat i nie wolno z nim przesadzać bo naprawde można sobie nabałaganić.Duże dawki magnezu,selenu i błonnik witalny(bardzo ważne).To choroba jak każda i jak każda ma przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że to nie jest problem z zębami, a np. wątrobą czy tak jak ktoś zasugerował z migdałkami. Aczkolwiek dla pewności sprawdziłabym jeszcze u specjalisty. Z doświadczenia wiem,że gdyby nie mój dentysta to miałabym kilka zębów do wyrwania, a te wydawały się całkiem zdrowe. Dlatego jak tylko ktoś ma możliwość pójścia do dentysty w Krakowie to polecam specjalistów z CMP dent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacji nigdy za wiele. Poczytajcie sobie też o zaletach chlorofilu roślinnego w płynie: http://synergypoland.pl/nieprzyjemny-zapach-z-ust-jak-sie-go-pozbyc/ Dietetyczka mi powiedziała, że jeśli pijemy chlorofil roślinny, to przechodząc przez cały układ pokarmowy, chlorofil neutralizuje przykre zapachy wewnątrz organizmu i jeszcze do tego oczyszcza organizm z toksyn. 95% pacjentów, którzy się do niej zgłaszają pozbywa się problemu w ciągu tygodnia, gdy piją chlorofil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jeśli pójdziesz do lekarza. Ja bym poszła też do dentysty. U mnie ten problem utrzymywał się jednak nieco dłużej i jak się okazało podczas wizyty w CMP dent była to wina jednego z zepsutych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajonik
Zobacz sobie na stronie http://lux-dent.com.pl/ czym to może być spowodowane. Najpewniej jeden z zębów zaczyna się mocno psuć przez co powstaje taki brzydki zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem trzeba sprawdzić dokładnie wszystkie zęby i zobaczyć czy coś się z nimi nie dzieje. Powiem wam, że mi pomogło również poranne płukanie zębów płynem i wieczorny acidolac dentafix. Zęby są ewidentnie mocniejsze, nie ma przykrego zapachu ani innych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dentafix, to naprawdę dobry produkt, dbający o odpowiednią mineralizację zębów. Mało kto się nad tym zastanawia, za to wielu odwiedza dentystę z problemem próchnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprzyjemny zapach z ust w niektórych sytuacjach może oznaczać jakieś problemy zdrowotne. Ja po wyrwaniu ósemki dolnej miałam sporą dziurę po zębie one bardzo mocno ukorzenione są i chcąc nie chcąc wpadało mi tam jedzenie i nieładnie pachniało to wtedy stosowałam http://dentozon.com/ dobry żel na tego typu dolegliwości do tego załagodził zaczerwienienia po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej pytanie. Czy halitomil zabija zapach piwa z ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to co wrześniowe dziewczyny. Po plombowaniu i czyszczeniu kamienia, mam wytyczne jak dbać o swoje zęby i unikać próchnicy. Myślę, że wspomniany dentafix będzie stanowił wypełnienie profilaktyki, tak samo jak nici dentystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieświeży oddech powstaje po zbyt zakwaszającym pożywieniu. Paradoksalnie zakwaszają słodycze a odkwaszają np.ocet jabłkowy, sok z cytryny, kiszonej kapusty czy gejpruta. Zbyt duża ilość mięsa też zakwasza i daje nieprzyjemny zapach z ust. Trzeba to równoważyć warzywnymi surówkami. Niektórym osobom pomaga picie jogurtów, innym trochę sody popite wodą. Regularne żucie liści laurowych i goździków(przyprawa) też daje dobre efekty i dodatkowo wspomaga zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pota78

A byłaś u dentysty? spróbuj na ul. barona w dental care się poradzić - zawsze co specjalista, to nie internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek
Dnia 11.06.2019 o 07:58, Gość pota78 napisał:

A byłaś u dentysty? spróbuj na ul. barona w dental care się poradzić - zawsze co specjalista, to nie internet 🙂

również polecam DentalCare, bardzo mili, profesjonalni i delikatni, nawet nie boję się do nich chodzic haha 😜  kiedyś to tydzień przed wizytą się stresowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj czyścić język irygatorem? Kiedyś też miałam podobny problem, potem kupiłam irygator przenośny od haxe, bo w międzyczasie założyłam aparat ortodontyczny i w zestawie była dołączona końcówka do języka, taki skrobak, spróbowałam kilka razy i problem minął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×