Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 135790

czy powinnam byc zla ???

Polecane posty

Gość 135790

moj chlopak chce postawic piwo kolezankom z klasy z ato z e mu pozyczaly zeszyty a ja jestem bardzo zazdrosna osoba i takie cos mnie wkurza! wiem ze pewnie troche przesadzam ale co wy o tym myslicie...nie znma tych dziewczyn i nie wiem jak wygladaja a chlopak mowi ze sa one mezate itp aha mialam bym byc przy tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa--///
u mnie na roku ludzie pozyczaja sobie notatki za nic.Wdziecznosc w postaci piwa to chyba przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not satisfied
jezlei przy tym masz byc to po co sie stresujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy umówić się
Więc o co Ci chodzi idź i je poznaj .....i trochę zaufania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz przy tym być to idź i zobacz co to za jedne fryzie, no chyba że nie masz ochoty na tego typu spotkanko to mu to powiedz ale raczej nie żądaj i nie nakazuj mu żeby sam nie szedł bo może się obrazić chłopak. A jak Ty będziesz chciała wyjść kiedyś ze znajomymi to Ci to wypomni. Jeśli chłopak był do tej pory wporządkuu wbobec Ciebie to chyba nie masz się czego obawiać. A ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że będziesz przy tym
gorzej byłoby gdyby Twój facet umóił sie z tymi dzieczynami na piwo bez Ciebie...Nie masz powodó w do niepokoju,Twój facet ma prawo miec koleżanki,tak jak Ty masz prawo miec kolegów;)Troche więcej zaufania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z poprzedniczkami. to ze idziesz tam razem z nim to dobry znak :) znaczy ze facet jest wobec ciebie fair i nie chce zebys sie czula jakos gorzej od nich czy cos.. spokojnie podejdz do sprawy, badz sympatyczna, zeby te cizie zobaczyly ze rowna z ciebie laska. na spotkaniu pokazuj to ze to jest twoj facet, i ze tu jestescie razem, pokaz kto tu rzadzi :) heh, tez mam tak czasem ze mam wrazenie ze sie o dziwne sprawy wkurzam...niby tak nie powinno byc a sie we mnie gotuje gdy slucham jak moj fact gada pol godziny ze swoja przyjaciolka...brrr.. takie zycie chorobliwie zazdrosnych :P :) trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was zazdrośnice
ja na twoim miejscu bym nie poszła. Oni wszyscy sie znają, a ty będziesz znać tylko jego i głupio sie będziesz czuła. Uważam, że skoro cie poinformował, to ok, bo nie chce mieć przed tobą tajemnic. Jest takie stare powiedzenie - Jeśli kochasz, puść to wolno. Jeśli nie wróci, to znaczy, że wcale go nie było A tak w ogóle, to w związku najważniejsze jest zaufanie. A jeśli go nie ma, to nie ma związku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
dzieki z a wszytskie odpwoiedzi! pozdrawiam :) aha chlopak ma 20 lat , ja tez , ale jestem osoba bardzo zazdrosna i trudno mi zaufac nietsety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×