Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eve84

Jaki grawer na obrączkach?Szukam ładnego tekstu

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmmmm
znajomi mają po łacinie na jej zawsze Twój datę a na jego Zawsze Twoja i data my mamy imie i date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms. Brightside
Polecam zespół El Sue z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norby
ja pierdziele smety az sie slabo robi..... wszyscy to samo milosc,milosc, milosc nic nowego ludzie!!!!! obudzcie sie o czym pomyslicie zdejmujac obraczke za 40 lat i czytajac na zawsze Rwoj czy cos w te manke?>?? dół jak cholera nie, bo bylo tka pieknie..... a my bedziemy mieli oryginalne ktore na zawsze nam beda przypominac o naszym szczesciu i swobodzie.... i nie powiem co to bedzie ale nic z stylu milosci i na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my mamy
"KOCHAJ I PAMIĘTAJ..." I uważam, że jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Dziś grawer na obrączkach, a za 2 lata rozwód-jesteś infantylna autorko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wosi
to w sumie zalezy kto co lubi i preferuje, bo dla jednych slowa kocham cie sa oklepane i obciachowe a dla innych stanowia kwintesencje ich zwiazku i mysle zenie powinnismy tutaj nasmiewac sie z czyichs wyborow, bo to sprawa bardzo indywodualana, tak jak indywidualne sa wiezi i uczucia laczace dwoje pobierajacych sie ludzi. my np. szukalismy glownie cytatow filozofow, auotrow ksiazek i poetow. w koncu zdecydowalismy sie na Jana Pawla II - troche to zmodyfikowalismy zeby zmiescilo sie na obraczkach, ale sens pozozstal- jest to nasze zyczenie slowami papieza wypowiedziane - "badzmy silni miloscia" nam sie podoba. moze komus tez przypasuje. pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w zanlezieniu idealnych slow dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie siliłyście
się na orginalność a macie prawie to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wymyslilismy, że ja wymysle grawer na Jego obraczkę i odwrotnie, odbieramy je za tydzien wiec nie wiem jeszcze co bedzie na mojej, ale na Jego jest: "załóż tą obrączkę!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polona
powinno być załóż tę obrączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś też
Dla nas było jasne od początku, że będzie po prostu imię + data. Natomiast wkurzam się, że pozwoliłam wybrać mężowi font grawerunku ;) Sama wybrałabym inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja inicjały męża i datę ślubu. na srebrnych obrączkach mamy inicjały i datę odkąd jesteśmy razem :) ja wolę coś prostego akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa111111111
obraczki z cywilnego tylko ze srebra pierwsza litera imienia mlodej (serce)pierwsza litera imienia mlodego +data a juz z koscielnego Pelne imie mlodej(serce)pelne imie mlodego+napis "Na zawsze"+data Taki mialam pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelinna
Grawer można wykonać nie tylko na obrączkach! Zbliżają się święta, pomyślałam, że mogłabym zrobić tego typu prezent moim przyjaciołom. Mogłabym zamówić breloki z wygrawerowanymi imionami http://fotosmart.artflash.pl/products/browser_gadgets/select/pendants/ nie trzeba na to dużo kasy, a my slę, że sprawię tym dużo radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjdtyhjtyhj
My mamy wygrawerowaną tylko datę. Uznaliśmy, że naszych imion na pewno nie zapomnimy, a z datą różnie może być ;) Kiedyś rozmawiałam o tym z siostrą (która jest od 15 lat mężatką) i przyznała, że zdarzało jej się zapomnieć jaki to był rok albo dokładnego dnia. Wystarczyło ściągnąć obrączkę, rzucić okiem i już. Tak wiec jest to praktyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.t.
My sobie wymyśliliśmy trochę może mało poważnie ale tak,żeby się za każdym razem uśmiechać: Obrączka żony, Obrączka męża:) Pewnie zmuszą nas do umieszczenia dat no ale cóż,ZWYCZAJE,OBYCZAJE,ech...Siła wyższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My będziemy mieli: Na jego - Twoja...(imię i data) a na mojej - Twoj... (imie i data) niechcielismy jakiś udziwnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza:P
my mamy Ubi tu... a na drugiej ...ibi ego gdzie ty ....tam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik j23
a może tak bzyku,bzyku i po krzyku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w Tobie mam upodobanie", jak tegoroczne obrączki lednickie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćq
Zyjemy w Polsce i rozmawiajmy po polsku, Wymyslmy cos kreatywnego a nie sciagajmy z internetu.. Milosc tez zrobimy kopiuj wklej ?! Bo ladnie na stronie internetowej wyglada?! Troche tworczosci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakgwiazdynaniebie
(Imie) slubuje Ci milosc...(data)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można wygrawerować inicjały i datę ślubu, lub imię. Niestety dużo się nie zmieści na obręczy obrączki. Jeśli szukasz formy do grawerowania, to w Piasecznie jest firma http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ która zajmuje się grawerunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona- ty jesteś wszystkim mąż- wszystko jest tobą data ślubu, imię małżonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiecie czy to się zmieści na obrączkach? Rozmiary 25 i 10. Męska: G <3 + data Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy... Damska: ...im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje. Ł <3 + data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy już 2 latka na obrączkach takie coś: Damska: Jak połowy układanki... Męska: ...tylko razem mamy sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×