Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eve84

Jaki grawer na obrączkach?Szukam ładnego tekstu

Polecane posty

My mamy cytat św Pawła, przedzielony na 2 części- razem obrączki mają tworzyć całość. Na mojej obrączce: "Gdyby nie miłość... Na M: ...życie byłoby łodką niewartą wodowania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groteskowomi
grawerowałam obrączki data? no przecież chyba bedziemy pamietac date tak wielkiego wydarzenia imiona: no kurcze, chyba wiem kogo poslubiłam mam praktycznie: grupę krwi:) na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
My chyba zostaniemy przy dacie i imionach, po co się silić na sentencje, chyba że ktoś jest do czegoś przekonany na 100%, my ni jesteśmy więc albo w ogóle zrezygnujemy z grawera, albo będę imiona i data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wam obraczki braknie na te
cytaty;))co jedna to dluzszy cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenicha
gdzies kiedys wyczytalam taki pomysl na grawer: "od (..tu data..) jesteśmy Kowalscy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam teks
Póki rozwód nas nie rozłączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenicha
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaaa............
ja bym poprostu dala imie i date slubu-wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>bo wam obraczki braknie na te cytaty co jedna to dluzszy cytat Babak w sklepie też się bała :) ale że robią na miejscu, to zawołali kogo trzeba, spytali o rozmiar i sie zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie odebrałam obrączki z grawerowania i niestety nie mogliśmy mieć w całości tekstu bo za długi ale wydaje mi się ze podzielony lepszy jest i że tylko w calości ma sens :) Wiec wygrawerowaliśmy tak jak pisałam wyżej moja: 20.09.2008 Odtąd jedno... męża: ... chociaż nadal Dwoje 20.09.2008 Wyglądają supcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulusiaaaaa
Dziś i zawsze, Całym sercem..., Jesteś mym oddechem, Bez Ciebie zginę, Jestem obok Ciebie, Tak kochac tylko Ciebie, Nie mów nie, Ty dajesz ciepło mi. Moje propozycje...pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i my takze miec bedziemy ten cytat... -> "Odtąd jedno, chociaż nadal Dwoje". Podobnie jak A_g_a chcemy podzielic sentencja J.P.II na polowy z data Naszego Slubu. Przyznam sie, ze z poczatku myslelismy o sentencji -> Warto bylo czekac..., bo jakby nie bylo na Slub czekamy od dobrych 3 lat...plus 1,5 roku narzeczenstwa, wiec suma sumarum wychodzi 4,5.... Zlota mysl J.P.II wygrala :) z reszta, widac w mojej stopce :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmkjhg
"dopóki rozwód nas nie rozłączy" buahahaaa, boskie!!! nikt sie nie pokusi o tak oryginalny tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justuska2tm
A ja w zwiazku z tym ze moj maz jest albanczykiem chcialam polaczyc nasze dwa jezyki. Na jego obraczce napisane jest 'kocham Cie ' a na mojej 'te dua shum . Te dua shum to po al;bansku kocham cie. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo się podoba "Miłość to wierność wyborowi" Św. Augustyna. Ale znając moją mężczyznę, to nie będzie chciała nic poza imionami i datą:P Obaczy się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy cytat
z Biblii, najwazniejszy dla nas - "A z nich najwieksza jest milosc" Bez daty, imion, bo moze kiedys np. wnuki odziedzicza nasze obraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy na obrączkach....
"Nothing Else Matters" to również była nasza piosenka na pierwszy taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona.
dla mnie te łacińskie cytaty trochę przereklamowane i napompowane ;) my sami powinnismy wiedzieć że nasza miłość wszysko zwycięży,mamy to w sercach a nie na obrączkach :) więc zdecydowałam się na jakże oklepany grawer z datą slubu i inicjałami męża,patrząć na grawer przypominam sobioe ten dzień i nAS takich szczęśliwych.co zresztą nie uległo zmianie do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona.
też na pierwszy taniec mieliśmy NEM.przepiękna muzyka,przy niej poznałam mojego męża i przy niej poprosił mnie o rękę.mam silne wspomnienia z tą piosenką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rozwazam trzy opcje 1. data + imie 2. 'kocham Cie' na jego i portugalski odpowiednim na mojej 3. lov u (ewnetualnie 'you') bo tak od zawsze do siebie piszemy (porozumiewamy sie po angielsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jednaaa
my mamy Na zawsze razem + data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka2345
ja mam na mojej "ik jind ik jaan" w języku mojego męża to znaczy "jesteśmy jednością" a a on ma po polsku "dzisiaj jutro zawsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venom
H. Twój penisek forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy takie cos on : TTJDKMDN ja: TTJDKMDM jest to skrót który dawno temu sobie wymyslilismy, jak za sobą tesknilismy to sobie go wysylalismy zamiast takiego normalnego kocham cie:P a znaczy on: Tylko Ty Juz Do Konca Moich Dni Natalko/Marcinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas będzie zupełny odlot Władca Pierścienia :D a co, przynajmniej na starość będzie się z czego pośmiać, bo swoje imiona pamiętamy, datę ślubu również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 1986
Zestarzej się przy mnie. Najlepsze dopiero się zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 1986
Zestarzej się przy mnie. Najlepsze dopiero się zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×