Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

cześc dziewczyny, ja dzisiaj miałam zaczac głodówke,, ale nic z tego zjadłam jeden jogurt bo zaczełam brac antybiotyki a tak na pusty zoładek nie można, jak skoncze brac antybiotyki to zrobie sobie 2-3 dni głodówki a teraz bede ograniczała kcal, jesli chodzi o sport to jak wyzdrowieje to tez troche pocwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm myslę, że nie bede przekraczała 600- 700 kcal dziennie, wiem że to mało i niezdrowo ale ja nie potrafie inaczej, to jedyny sposób na to żeby udało mi się schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze moze i bieganie spowalnia, ale jeszcze oprócz tego ze chce schudnać, chce poprawić kondycje i nabrac jakby to powiedzieć...słiy w tym sensie ze chce byc silna chce sie np. podciagnac na drażku przynajmniej 10 razy bo teraz to nawet raz nie moge :( dlatego oprócz biegania ćwicze tez muskuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh mi tez przydałoby sie poćwiczyc troche ciałko, żeby było takie lekko umieśnione i w dobrej kondycji, a na drążku jak podciagne się 3 razy to góra, porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam 2 jogurty i banana :/ jakies 400kcal. Sumując razem 600kcal dzisiaj :) w sumie to jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora23
ja tez aby schudnac musze ograniczyc do 600 kcal,dzisiaj chyba przesadzilam-2 jajka,jogurt activia,warzywa gotowane z rybą,2 kawki z mleczkiem slodzone slodzikiem-sama nie wiem gdzie to przeliczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Deboro23 2 jajka,jogurt activia,warzywa gotowane z rybą,2 kawki z mleczkiem slodzone slodzikiem łatwo to policzyc (w zaokrągleniu) 2 jajka (180) warzywa zalezy ile zjadłaś ale mysle ze wiecej niz (200) to nie było :) Ryba (150) tez zalezy jak przyrzadzona a Kawa ze słodzikiem prawie nic mozna liczyc (30) Razem: 560 kcal A mysle ze nawet mniej bo troche wyolbrzymiłam ;) polecam stronke http://www.lo2.opole.pl/~dietetyka/kcalramk.html jesli chcesz policzyc kalorie sama, ja sobie kupilam wage w sklepiku za 5zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam więcej ale najwazniejsze ze 0 słodyczy jogurt naturalny 2 małe bułeczki z sałatą pomidorkirm i rzodkiewką talerz zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki nosicie rozmiar spodni? Ja bardzooo chcialabym nosic 38 ale ostatnioo 42 kupywałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zjadłam ok 700 kcal, mogło byc lepiej ale nie bede narzekała:) Wazne że nie zjadłam nic słodkiego. A jesli chodzi o spodnie to nosze 40 niestety, jak będe nosiła 38 to bede naprawde bardzo zadowolona, ehh a pomyslec że w szafie mam sliczne spodnie w rozmiarze 27, które jeszcze rok temu były na mnie dobre, mam nadzieje, że jeszcze kiedys bede miała okazje je załozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
WITAM PANIE,JESTEM NA DIECIE OD 25 DNI 1000KCAL I NIE JEN PO 18,A RACZEJ NIE JADLAM DZIŚ SKUSIŁAM SIĘ NA GREJPFRUTA Z CUKREM A TERAZ MAM WYRZUTY SUMIENIA,SCHUDŁAM JUŻ 5 KILO I BOJE SIĘ ŻE DŁUŻEJ NIE DAM RADY,A SZKODA BY BYŁO,MOŻE JUTRO MI PRZEJDZIE I ZNOW BĘDE MIAŁA DUŻO SILY I SAMOZAPARCIA POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora23
Terizo bardzo dziekuje,sporo tych warzywek zjadlam ,sadze ze 25dag nawet:) kawe pijam rozpuszczalną z mleczkiem 1,5% do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMyslicie że mogłabym zacząc od jutra głodówke jesli biore antybiotyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryzyk Fizyk
Debora mysle ze wiecej niz pisalam to tych kcal nie zjadlas bo warzywa maja mało kcal :) RachEll wiesz ja mysle ze powinnas cos jesc zanim weźmiesz leki bo slyszlam kiedys ze kazde lekarstwo a antybiotych to juz napewno moze uszkodzic żołądek Ale decyzja nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak słyszałam, ale wolałam się upewnic, dzięki, w gruncie rzeczy głodówka może troche poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba ide na spcer, sama bo mojemu chłopakowi sie nie chce, jak zwykle! Zrobie mu na złosc i pojde sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
do Teriza:) to i tak całkiem niezle:)ja nawet na siłowni na bierzni gdzie kontroluje czas i km..i łatwiej biegac bo uzyczka w tle robie przecietnie 1km w 10 minutek..podobno wazny dystans nie szybkosc wiec ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
wiecie co jest najgorsze kiedy jest sie na diecie..ze ciagle..ale to ciaaaagle mysli sie o jedzeniu..szczerze mowiac ja nawiecej chudne chyba jak przestaje byc na diecie..tu cos robie tam cos robie..cały czas w ruchu i jakos o jedzonku zapominam..ale ostatnio mi to sredniutko wychodzi..wiec....jutro 2 dzionek kopenhagi..obym dała rade:)trzymam za was dziewczynki kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
ja rowniez:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze jestesmy:) U mnie tez ciężko, moje mysl skupiaja się cały czas na jednym i tym samym, na jedzeniu. Macie jakies sprawdzone sposoby zeby przestac myslec, żeby zapomnieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Jak Wam idzie? Ja własnie zjadłam obiadek : kurczaczek gotowany(potem lekko podsmażony bez tłuszczu) i ziemniaczki Ale mam ochote dzis \"zgrzeszyć\" :( Po co ja wogóle zakładałam ten topik kiedy od poczatku nie dotrzymuje postanowień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to bywa na diecie czasami jest nie do wytrzymania, ale trzeba starac się ze wszystkich sił, kiedy czasami coś nie wyjdzie, ikiedy sie upadnie nalezy wstac i isć dalej:) Jak myslę od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na małe co nie co np raz w tygodniu, oczywyiscie to małe co nie co to nie od razu cała tabliczka czekolady ale np jedna kostka. To może być tak jakby nagroda po caym tygodniu wyrzeczen, zazwyczaj mi wystarcza zwykła łyzeczka miodu i czuje sie spełniona:) Nie tylko Tobie jest trudno, ale jestesmy tu po to wszystkie żeby się wspierac i razem osiagnąć swój cel🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam ochote na loda z czekoladą i orzechami ale najpierw musze go kupic i ciesze sie ze nie chce mi sie isc :) a tak to nie jadłam nic słodkiego i tak sie ciesze , jem tak srednio 0 tłuszczu , kanapki lekkie z warzywkami 2 litry wody i owoce dzisiaj zjadłam 4 kanapki z sałatą , pomidorem , ogórkiem i rzodkiewką z 0.5 l wody i brrr 4 chipsy (małe były) :( obiadu nie jem w niedziele bo zawsze cos ciezkiego na stole ale z tymi lodami to sie dopiero zacznie latem 2lody dziennie to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×