Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

tak sie zastanawiam ze zawsze mozna bylo tak zdrowo i pysznie jesc ale jakos te nawyki przechodzą z pokolenia na pokolenie i trzeba cos z tym zrobic to wina rodziców jestem ciekawa co bedzie sie jadło za 50 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ja jakoś nie mam motywacji do ćwiczeń, zazwyczaj jest tak że poćwicze kilka dni a póxniej mi się już nie chce tak zwany s łomiany zapał, może tym razem uda mi się zmotywowac zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam najdłuzej cwiczyłam ponad 2 miesiace ale mam dosyc duzo ruchu , zadko kiedy jezdze atobusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegałam do świat wielkanocnych 30min dziennie, do tego kilka brzuszków wieczorem i podnoszenie cieżarków ale od świąt nie moge sie zebrać :) wczesniej schudłam 7kg ale teraz przytylam 2kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z miasta :) , mam chłopaka wczesniej napisłam męża ale razem mieszkamy wiec tak na niego mówie :) Mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze dziewczyny, mój chłopak wrócił do domu z lodami :( skusiłam się :( Ale od jutra to juz zaczynam na 100% :) obiecuje sobie i Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar jutro rano iść biegac 3omin ciekawe czy dotrzymam postanowienia :) Ciau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWKA86
czesc dziewczynki;) Dołaczam sie od juterka do was :):):)Postaram sie przejsc na Kopenhaska od juterka..czyli teoretycznie za 8 minutek;)Trzymam za Was kciuki trzymajcie za mnie tez:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Śpicie jeszcze :)?? Ja pobiegałam dziś 15min stwierdzilam ze to na poczatek wystarczy:) No to dzis głodówka, nie wiem czy dam rade :( bedzie ciezko, bo musze pisac swoja prace mgr. wiec wciaz siedze w domu i mam na cos ochote ale zobaczymy :) A jak tam u Was? Oliwka a Ty z jakich rozmiarów zaczynasz jaki cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zjadłam juz sniadanie i nie moge wytrzymac przed zjedzeniem słodkiego :( mam nadzieje ze sie nie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje, a ja gotuje zupke ;) jednak jest mi juz teraz słabo a co dopiero później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak ze po normalnym jedzeniu musze zjesc chociaz kawałek czekolady mimo ze zjadłam duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
:)pierwszy dzionek:)ja 175cm i 70kg...ojoj...az ciarki przechodza jak sobie uswiadamiam jak sobie przez ostatnie miesiace pofolgowałam...cel 8kg byle do starej wagi:):):) a tak jeszcze co do cwiczen..ja regularnie biegam..dzionek w dzionek no..z małymi przerawami czasami...1,5-3km moze to nie jest jakis wielki dystans ale dotlenic sie zawsze mozna;)ale szczerze mowiac niewiel mi to daje jesli chodzi o figurke, bo nie przestrzegam diety...ale jak na razie jaks czesc 1. dzionka kopenhagi mam za soba..zobaczymy dalej:)trzymajci sie dziewczynki buzikaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
A jeszcze co do apetyciku na czekolade..ja na szczescie jestem uczulona na czekolade..(chic czasami i to mnie nie powstrzymuje a pozniej cierpie podwojnie bo krostki i sadełko:()ale mi pomaga Herbata Roibos powstrzymuje ochote na słodycze przynajmniej na troszku;)..albo ogolnie duzo duzo płynow, ale nie np woda mineralna..bo na mnie to nie działa i nie zagłusza mi głodu ani ciut ciut..ale herbatki owocowe..np zielona z opuncja figowa..albo inn e smakowe..zawsze to cos innego..buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Oliwka a jak długo Ci zajmuje przebiegniecie tych 3km?? Bo ja to strasznie wolnoo :( 2km - 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna18 ja zjadłam zupe taką samą jaki wczoraj podałam przepis to bedzie ok.150kcal jako ze rano biegałam to moge liczyć - 150 wiec jestem na zero :) ale nie wiem czy wytrzymam do wieczora na głodzie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja dzisiaj zjadlam 2 jajka na twardo z pomidorem oraz jogurt naturalny aktivia,podpowiedzcie jakiego pomysla na obiad i kolacje-byle proste i szybkie danie ok 200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teriza czy bieganie czasem nie spowalnia Ci spadku wagi?-przyczyna jest rozowj miesni jakby co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×