Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

No wiec moje wymiary to: waga: 61 kg wzrost: 159 cm talia: 80 cm biodra: 93 cm biust: 82 cm udo: 57 cm Ehh szkoda gadac:( Ale masz racje nie trzeba się załamywać od dzisiaj z każdym dniem bedzie troszeczkę mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe masz racje martyna18 :) Ja równiez bede ograniczała moim dzieciom słodycze do minimum (jak się ich oczywiscie kiedys dorobie narazie mi się nie spieszy:p) Po co mają sie póxniej meczyc i odchudzac tak jak my teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora23
no tak ale co z obiadami i kolacjami,mozecie podac przyklady wariacji tych posilkow- zeby kazdy z nich mial po 200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora23
ryz nie,ma duzo wegli,utrudnia chudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja mysle żeby skupic sie przede wszystkim na rybie, kurczaku, gotowanych warzywach, robic sobie jakies sałatki bez dodatków w postaci sosów, na kolacje sałatki owocowe, równiez warzywa, wariantów jest mnóstwo trzeba tylko troche pokombinowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze jestem tu \"najwieksza\" qrcze jak ja moglam do tego doprowadzic :( na ale nic. Co do obiadu to polecam zupe. Ja kupuje mrozone wrzywka maja 30 kcal na 100gram czyli cale opakowanie jakies 135kcla bo waza zazwyczaj 450gram. I to gotuje na 2 kostkach rosołowych jakies 2l wody, zageszczam to jedna łyzeczka mąki i poł szklanki mleka 0,5%. Czasem dolewam wody z kisoznych ogórków do samku:) Razem to bedzie: Warzywa 135kcal Kostki 10kcal mąka i mleko 60 kcal suma 205kcal Same tego nie dacie rady zjesc tyle tej zupy, ja to jem z mężem na obiad:) PYCCHHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche kasy tez by sie przydało ja chodze do LO i nie mam kasy na jakies specjelne obiady a mama nie zmieni diety dla całej rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie także mama gotuje dla całej rodziny no i nie zawsze to co bym chciała, dlatego postanowiłam od jutra gotowac sobie sama, no i dochodze do wniosku, że z tymi zupami to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jem duzo tylko te słodycze mnie przerazaja i tak na to co pochłaniam powinnam byc grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie ma jeszcze kilka przepisów: np.Ogórkowa dwa małe ziemniaki- gotujemy na kostce rosołowej na ok 1,5l wody (150kcal) 2 marchewki- pokrojone w koste lub starte na tarce dorzucamy do ziemnków (60kcal) Ogóki kiszone (do woli) krojone lub starte dorzucamy jak ziemniczek dochodzi 100gram (12kcal) dolewam tez wode Mozna doprawic łyżeczką mąki z mlekiem i dodać majeranek razem : około 220 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje Jajko albo dwa ugotowac na twardo. Ugotowane przekrojić wzdłuż i wyjąć zółtko. W miseczce wymieszać dwie lyzeczki chudego bialego serka, z zółtkiem i przyprawic sola i pieprzem, mozna dodac szypiorek albo ketchup. Taka paste mozna włozyc spowtotem do jajek i tak zjesc albo posmarowac pieczywko i na to polozyc bialko GUUUUUTTTT !!!! jajko x 2 (180kcal) Serek i reszta (30kcal) razem 210kcal A białko zdrowe ponoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidor, ogórek i jajko z łyżeczką chudego serka troche soli i pieszu poprostu pycha mniam mniam a zarazem szybko i zdrowo!!! ile to moze miec kcal 150 około :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora23
Teriza ,moj mąż twierdzi ze kostka rosolowa ma sporo kcal? gdzie to mozna sprawdzic? {wybaczmy mu-jest facetem}heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robilam kiedys takie pyszne mniam mniam jogurt naturalny pomidorek bez skorki pokrojony ogorek kiszony duzo pieptzu sol dodawalam do tego jeszcze troche musli cebulka troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki Teriza, fajnie, że masz takie pomysły, bo wymyslanie takich niskokalorycznych dań zawsze było dla mnie nie lada wyzwaniem a tutaj juz mam kilka świetnych wariantów, które na pewno w któryms dniu spróbuję przygotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm faktycznie ja mam napisane na pudełku 5kcal na 100ml ale co to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych którzy tak jak ja potrafią życ bez mięsa: a\'la gołąbki: gotuje ryż - do zimnego wbijam jajko potem zawiajm takie kulki w liscie kapusty i calosc gotuje w doprawionej wodzie z przecierem pomidorowym dla mnie pycha gołąbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora23
moze przedstawmy sie kolejno,oki? jestem z warszawy,mam 30 lat i 3 je dzieci,milo Was poznac dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam przygotowywać rózne sałatki owocowe np. 2 plasterki ananasa, jedno kiwi, pół banana wszystko pokrojone w kosteczke i polane 100 g jogurtu naturalnego, całośc ok 200 kcal mysle że nie wiecej:) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×