Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosasita

Białe butki

Polecane posty

Gość Carmen*
jak jeszcze nie rozumiesz to moze to ci troche rozjasni:pisze sie z ta panią(jedną) i np powiedziec tym PANIOM(kilka pan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sól wybielającą mozna kupić w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego. Bywa zakamuflowana jako sól do firanek ;) A mówi się i \"panią\"(Pani Madziu, kocham panią) i \"paniom\" (Paniom juz dziękujemy) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
no wlasnie ale w kontekscie tego zdania trzeba uzyc slowa paniom(w liczbie mnogiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
Carnem jestem z tobą,ja też nienawidze tandety,trzeba z tym walczyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Morgaine dziękuje bardzo:) zakupie sobie, widze że nawet białe butki potrafią podziałać na niektórych jak płachta na byka:) Uśmiałam się czytając te wszystkie wyzwiska, ludzie czy wy nie potraficie normalnie gadac ze soba tylko mieszacie sie z błotem??? :):):) nununu pozdrawiam wszystkich co nosza białe butki oraz tych co ich nieznoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wy nie potraficie normalnie ze sobą rozmawiać? Kiedyś widziałam świetne białe buciki, delikatne sandałki na szpileczce, wiązane wokół kostki. Gdyby był mój rozmiar, kupiłabym od razu. A na pewno nie jestem \"tirówką na ukraińskiej autostradzie\" ani \"super trendy laską\" jak ktoś tam napisał. PS. Na autostradzie jest chyba zakaz zatrzymywania się...?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Videl...
Wiecie białe buty są nawet fajne tym bardziej dla odważnych lasek. Ja sama takich jednak nie mam co może swiadczyć o moim braku odwagi... Poza tym inteligentni ludzie by się nie kłócili o bzdety tylko zajżeli do słownika a głupotę innych przemilczeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffff
jesteście aż tak ograniczeni, że wydaje się wam, że białe to musza być adidasy albo kozaczki z remizy?? a martensy? bo ja mam białe martensy.. dlatego tu weszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem zz
powróce do tematu ;) Tez uwielbiam białe adidasy, tylko mam problem z czyszczeniem podeszwy - chodzi o boki, wierzch zawsze ladnie doczyszczam szczoteczką i proszkiem, ale tam zazwyczaj pozostaja jakies smugi itp. i jak to doczyścic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi180
carmen i isabelle popieram was a moje zdanie po pierwsze to takie ze biale adiday sa swietne czarne tez mam i sa ladne ale trzeba sie odpowiednio do nich ubrac co od bialych kozakow nie wlozylabym bo to nie moj styl i owszem nie kazda laska musi byc od razu tirowka zeby takie nosic ale.....ja uwazam osobiscie ze inteligentna kobieta nie wlozy bialych kozakow i miniowki bo tak wlasnie ubieraja sie tirowki niestety sa to stereotypy i same widzicie jak sie ubieraja kurewki wiec nawet jesli komus to si epodoba a jest normalny to i tak bedzie wygladac taka osoba jak tirowka i takiej opini sie nie zmieni i moze bym wlozyla takie buty gdyby tylko kurwy w takich nie staly na ulicy bo potem sama bym taka opinie miala .carmen ma racje i osoby twierdzace ze jest nie inteligentna same maja inteligencje zero lub mniej trzeba wiedziec jak sie ubrac gustownie i ze smakiem ,sandalki to co innego ale spodnica ktora ledwo zakrywa tylek a do tego swiecace z daleka kozaki ....no panie same prosicie sie o taka opinie a nie inna ,pojmijcie to wreszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×