Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosasita

Białe butki

Polecane posty

Gość Rosasita

Dziewczyny jak radzicie sobie z czyszczeniem białych butków, chodzi mi o elementy mieskórzane?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
no niewierze na pewno macie białe buty, macie jakies sposoby na ich czyszczenie????? Wiadomo białe jest śliczne, a po paru noszeniach trzeba już bardzo dbac o to aby były takie bialutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech Moooocnyy
ja tam nie wiem.... po obejrzeniu tej strony: http://bialekozaczki.pl stwierdzam, że białe butki rzadko kiedy są śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech Moooocnyy
ale swego czasu, kiedy wszyscy chodzili w tzw. trepach (czyli drewniakach) pamiętam, że najlepiej się je czyściło wybielaczem. ACE na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy ale jak o mnie chodzi to nie ma nic obrzydliwszego niz białe buty. Są ohydne w każdej postaci! Ja to chyba nawet do ślubu pójdę w kolorowych. Także może lepiej nieczyści, niech zmienią kolor bo każdy (nawet brudnoszary) będzie lepszy od białego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
tylko aby ci po nogach nie polecialo z tego smiechu butki to adidasy które sa biało czerwone i motywy nieskórzane sa z takiej siateczki jakby, a fakt po stronie biale kozaczki mozna miec uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
zreszta nikogo nie zmuszam do noszenia białych butów, jednym sie podobaja drugim nie...to chyba normalne, ja tylko pytam jakie macie sposoby na dbanie o nie, bo o skóre to wiadomo. Nieraz wyczytalam tu wiele ciekawych porad wiec pytam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidiii
do bialych butow jest taka specjalna pasta biala. ja mam taka w gabeczce. jest kryjaca wiec buty wygladaja jak nowe. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angegegelelelele
A co bialych adidasow juz nie nosicie? ... No coz sadze ze sa najbardziej estetetyczne... napewno lepsze od czarnych adidasow przypominajacych trepy heh ;] ... Jak zwykle te forumowiczki ... zamiast cos madrego powiedziec to tak bezmyslnie cos palna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Lech Mooocnyyy ACE pewnie zjadłoby mi z pół buta ale dzieki, Fidiii jest taka specjalna pasta nazywa sie kryjaca, Angegegelelelele zgadzam się z Tobą Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot i wielkie halo sie zrobilo z bialych butow....rownie dobrze mozna pokazac fotki dziewczyn tylko w czarnych brazowych czy jakichkolwiek innych kozakach i zjechac to rowno...kolor nie jest istotny jesli potrafi sie ubrac z klasa i gustem...a krytykowac mozna wszystko..bo tak jest najlatwiej,to takie typowo polskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
jesli chodzi o mnie biale, buty mam na jeden sezonik, poniewaz niektore "rysy" sa nie do wyczyszczenia:( poza tym zoltkna:) ale sa sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam bialych butow i nigdy nie mialam ale ze mnie dziwolag :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biały kolor w obuwiu preferuję tylko w butach sportowych ;) swoje Reeboki czyszczę gąbeczką, którą moczę w roztworze proszku do białych rzeczy (najlepszy jest Persil) + specjalną solą do wybielania, efekt świetny :) a białe kozaki to są w ogóle poza kategorią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Limonka dzieki za informacje, a gdzie moge dostac sól wybielajaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
jak mozna nosic biale buty(no chyba ze adidasy)zwlaszcza tandetne biale kozaki/szpilki-zero klasy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowate scierwo
a ten chochliczek z nów z tymi kozaczkami. Kobieto niestac cie na takie najwyrazniej. sa sexi i bardzo na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapciuszek
kazdy chodzi w białych kozaczkach jak widac bo sa ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapciuszek
a co widzisz brzydkiego w białych kozakach? mają szpileczkę ładny kolor i pasują np do dzinsowej spódnicy. Bardzo skromnie i ładnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
kazdy??-chyba tylko tirowki na Ukrainskiej autostradzie-pewnie codziennie tam jestes,i wraz z "kolezankami"dyskutujecie o robieniu loda,bialych kozaczkach i zielonych torebkach do kompletu-musisz byc bardzo trendy laska. PS stac mnie na wiele zeczy a w tandecie nie chodze wiec nie mam bialych kozaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
Po przeczytaniu posta Carmen* stwierdzic mozna.... ze jest osoba malo inteligentna i kompetentna ;] ... tak delikatnie powiedziane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
dlaczego sadzisz ze jestem malo inteligetna-uwazasz ze jak ktos ma poczucie stylu to tylko mysli o ciuchach,kosmetykach itd.Musze cie wiec rozczarowac bo wlasnie jestem na 3 roku studiow prawniczych na UJ z bardzo dobra srednia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
i pisze sie paniom a nie panią...(twoj topik o bojowkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
i pisze sie paniom a nie panią...(twoj topik o bojowkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuhhhahaaa
paniom ???!!! tak sie nie pisze idiotko! pisze sie panią, tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
prosze o jakas zyczliwa odpowiedz pania ktore zamierzaja wpisac mi tu jakis komentarz w stylu: "tandeta" itd ... mowie : papa nie wiem kto cie polskiego uczyl,moze taki sam debil jakim ty jestes:/ nie rob z siebie jeszcze wiekszego kretyna i tylko przyjmij to z honorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×