Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

CZY ktorys z was MEZCZYZN/CHLOPAKOW nie lubi ribic minetki??

Polecane posty

jak to z wami jest?? a szczegolnie z tymi niedoswiadczonymi..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam takiego....nie lubi lizac...nawet zony nigdy nie lizal...ale uwielbia jak sie mu obciaga....a za szczyt zainteresowania kobieta uwaza bzykanko od tylu na pieska....raz sie dalam na to nabrac...wykonalam laseczke...po czym niebyl juz wstanie niczego rozsadnego wlozyc we mnie....grrrr...niech sie wali sam i jemu podobni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo moj teat sprzed 5 miesiecy,ale bylam glupia,nawet nie wiem po co mi to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haimer
ja uwielbiam to jest cos cudownego ten soczek hmmm uwielbiam buszowac jezyczkiem miedzy kobiecymi udami a im bardziej dojrzala tym lepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69.............
można w pozycji 69 :-))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek27
Z obecna dziewczyna lubie,ale z poprzednia ohyda. Zawsze miałe zakorupiałe wargi mniejsze. Nie wiedzialem jak jej to powiedziec zeby jej nie urazic. Do dzis czuje w ustach ten kwaśny zjełczały smak. Najbardziej nie lubiel jak mi mowila,zeby jej polizac odbyt (uwielbiala to).Po prostu nie była w tym miejscu czysta, dotykalem wiec je tam nosem.Jezykiem rzadko i zaraz potym plukalem usta. Fajna byla dziewczyna ale okropny nieodomytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek27
Ciebie wymoczyc w ace!Wiesz jak to piecze?ostatnio wlozylem do butelki penisa ze swiecił w nocy (dziewczyny to lubiejo mocno) a on sie tak zmarszczył ze teraz to moge nim tylko żmije w lesie posuwać. Niech to chuj powącha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek27
Choc przynam ze zmije sa calkiem ok.Jak zaczną robic loda to z nosa kapie. Najgorsze węże-pedaly. Ałajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona01
znam takiego osobiscie to mój mąz nienawidzi tego wrecz go odpycha,nawet nigdy nie próbował ''zasmakować'' sam tez niepozwala by dotknąc go on chyba wogóle nie lubi sexu,jesli kochamy sie raz na 4-6 m-cy to jest ''dobrze''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak to uwielbia.poprostu sprawia mu to przyjemosc i nie widzi w tym nic złego. ja równiez ;))a co do pozycji 69 nie jestem w 100% przekonana czy to takie super. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreww
Ja lubie jak cipka nie smierdzi sledziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×