Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bastylia

Niedowaga

Polecane posty

Gość kompanier
Ach ,no i oczywiście 4x taniej niż w aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompanier
no nie jakoś 2x taniej niż normalnie, A normalnie kosztuje 250zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompanier
Nasze GG to 2063679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompanier
Jeszcze raz ja... Jeśli komuś zależy to podaje email Bzdzisio@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomecki
gdzie moge kupic to całe MEGACE?????? bede wdzieczny za jakis link ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyć zdrowo tzn nie obrosnąc w tłuszcz a nabyć masy mięśniowej można stosując produkty HERBALIFE!!!!! jestem dystrybutorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyć można z produktami herbalife. Nabierzesz masy mięśniowej a nie tłuszczu. jestem dystrybutorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam 22 lata waze 48kg przy wzroscie 169 jest to dla mnie trudne bo nie moge przytyc wcinam orzechy jem duzo smazonych potraw i nic nie mam pojecia w co sie mam ubierac zeby ukryc to jaka jestem szczupla a wierzcie mi jestem!! nie piszcie ze mam anoreksje bo nie mam i nie mam objaw anoreksji blagam pomozcie z gory dziekuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamburini
Jest sporo środków poprawiających łaknienie, ogolno dostępne bez recepty to Citropepsin, Dibencozide magnum, Black Hole. Te na recepte bardzo skuteczne to mni. Peritol (brałem to przez pewien czas., apetyt po tym jest bardzo duży ale ma skutki uboczne, ja odczówałem zmęczenie i straszne łamanie w kościach), Megace ( jest to najsilniejszy środek, ludzie tyja po tym po 10kg w miesiąc, ale cos za coś- skutki ucboczne dość nieprzyjemne, radze dobrze przemyśleć gdyby ktoś sie zdecydował;)...Na początek zakupcie sobie te dwa pierwsze środki,są bardzo tanie- Citropepsin poprawia procesy trawienne,wzmaga łaknienie przez to, Dibencozide nie na wszystkich działa, ale jak masz szczęście to zyskasz poważnego pomocnika w drodze do wymażonej wagi:) Przy wzrości 175cm rok temu ważyłem 57kg-trafiaja sie cieższe indyki:P Ale wziąłem sie za siebie....Po pierwsze trzeba wyliczyc sobie BMR-podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne organizmu:Nasze całkowite zapotrzebowanie kaloryczne(TDEE) będzie składało się z kilku podstawowych elementów: TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT BMR - Podstawowa przemiana materii Mężczyźni BMR= (9.99 X waga (kg)) + (6.25 X wzrost (cm)) - (4.92 X wiek) + 5 Kobiety BMR= (9.99 X waga (kg)) + (6.25 X wzrost (cm)) - (4.92 X wiek) - 161 TEA - Kalorie spalone ze względu na aktywność fizyczną Trening siłowy 7 - 9 kcal na minutę w zależności od intensywności EPOC - Kalorie spalone po wysiłku 4-7% Całkowitego zapotrzebowania kalorycznego Trening areobowy 5 - 10 kcal na minutę w zależności od intensywności EPOC - Kalorie spalone po wysiłku -lekka intensywność - dodatkowe 5 kcal -średnia intensywność - dodatkowe 35 kcal -wysoka intensywność - dodatkowe 180 kcal TEF - Efekt termiczny pożywienia 6-10% TDEE NEAT - Pozostałe kalorie, które spalamy podczas standardowych czynności NEAT najczęściej waha się w granicach 200-900 kcal. Proponuję tutaj decyzję o ilości dodanych kalorii uzależnić od typów ekto-, endo-, mezomorfik. 200-400 kcal - endomorfik 700-900 kcal - ektomorfik 400-500 kcal - mezomorfik Po wyliczeniu swojego zapotrzebowania i dodaniu nadwyzki kalorycznej która umożliwi przytycie czas na ułożenie dietki:) Najlepiej zaplanować sobie 5 posiłków, jadłospis ułozyć sobie wedle tabeli kaloryczności produktów jakich jest pelno w necie. Jeśli ktoś nie jest w stanie spozyć tch 5-6 posiłkow radze zaopatrzyc sie odżywke dla sportowców typu Gainer- polecam Weider Mega Mass (jest dosyc droga ale rezultaty śa po niej świetne)- od razu mówie, gainery śa w pełni bezpieczne i nie szkodliwe!!!!To nic więcej jak sczyste weglowodany i białko:) Staram sie trzymać tych zasad chodz czasem nie wychodzi ale i tak po roku waże juz 65kg-możee nie duzo ale caly czas nabieram fajnej masy:) Jeśli ktos chce jeszcze jakies w skazówki i porady nie wali smialo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zachecala do odpowiednio kalorycznej diety + suplementy diety herbalife moj chlopak przytyl dzieki temu 7 kg bo mial tez niedowage .... poprawil sie jego wyglad nie ma kosci policzkowych tak bardzo wystajacych i lepiej sie czuje lepiej spi..... jezeli jest ktos zainteresowany kontaktem lub o wiecej info zapraszam gg:9605921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutneale real
ehhhhhh ... wiem co czujesz..sama mam niedowagę ;[ ... to bardzo trudne i męczące....czasem mam wrażenie,ze ludzi mnie nie widzą ... przy 158cm ważę .... tylko 93kg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos chce kupic suplementy diety herbalife zapraszam na gg9605921 dam kontakt do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna011
tak jak już ktoś pisał jakiś czas temu....MEGACE I HERBALIFE. Zaczęłam brać te 2 produkty ale jeszcze nie napiszę o rezultatach bo to za wcześnie ale jestem dobrych myśli :) napiszę jak już będę gruba( he he he)...no może przesadziłam ale więcej ważąca :) dodam,że mam 72cm i 48kg pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna011
a dla zainteresowanych dodam,że HERBALIFE na allegro kosztuje ok 110zł a MEGACE kupiłam za 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna011
do mojej pierwszej wiadomości wkradła się błąd !! mam 172 cm i 48 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya88
ja odradzalabym kupowanie na allegro produktow herbalife dlatego ze same suplementy nic ci nie dzadza wazne abys miala stala opieke i zeby ktos prowadzil cie w terapii ..... wiecej info o herbalife stelmek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya88
bedziesz miec badania wykonane pomiar tkanki tluszczowej i konsultacje raz w tygodniu wtedy bedzie wiadomo jakie suplementy sa najlepsze dla ciebie .... dobranie diety jest dobre takze ja bym zachecała do konsultacji i pozniej kupienia produktow u konsultanta herbalfe a nie kupowanie srodkow z allegro ktore nie wiadomo skad sie tam znalazly poniewaz w umowie wlasnie dystrybutora herbalife jest zapis ze jest zakaz sprzedazy na allegro i tanszych takze odradzalabym kupowanie srodkow nie wiadomego pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna011
tak, zgodę się z Tobą w 100% !!! Byłam u takiego lekarza,który zajmuje się zwalczaniem nadwagi i niedowagi,miałam profesjonalną konsultację i wszelkie badania typu pomiar tkanki tłuszczowej itp. Spotkania z tym lekarzem odbywają się raz na dwa tygodnie,od niego kupiłam również produkty HERBALIFE ( nie powiem z resztą z jakim narzutem cenowym ). Stosuję jego zalecenia i mam nadzieję,że to da rezultaty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERLOY
Witam państwa posiadam do sprzedania Megace orginalne z apteki za 120zł od sztuki powoduje ten lek koński apetyt ciągle jesteś głodny a za tym szybko nabierasz masy na recepte kosztuje 207zł chyba że masz raka to mniej cięzko to zdobyć a ja to posiadam po wpłacie cześci pieniedzy na konto wysyłam odrazu więc jeśli jesteś chudy i nie masz apetytu to napewno po tym przybierzesz zapraszam do zakupu u mnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf143
Ja mam jedno opakowanie 240ml i za 80zł sprzedam, pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beszta
hej jestem zainteresowana kupnem megace odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehm ta waga...
Moj facet przy wzroscie 187cm wazyl 70 kg hmmm szczesliwy to on nie byl...a wiec zaczelam chlopakowi gotowac :D dobil do 80...zacza ciezko pracowac fizycznie i jeszcze wiecej jesc i przez po roku waga mu skoczyla na 90-92kg hehe on jest w niebo wziety;) umiesniony z gora jednym cm tluszczyku na brzuchu...jak on to robi? ehm...ja schudlam 6kg on przytyl przez rok mieszkania razem 20 :D a wiec ja mam 158cm i 47kg on 187 i 90-92kg hehe ja szczesliwa i On szczesliwy ;) dodam tylko ze gdy mialam 17lat wazylam 35kg i gdy moja mama uszyla mi dluga spodnice (nigdzien ia potrafilam kupic w sklepie) to rozciecie musiala mi zrobic po sam tylek, bo inaczej po schodach wejsc sie nie dalo :D wolali na mnie glisda:D chcialam przytyc, gdy dobilam do 53 to plakalam ze chce schudnac- taki o paradoks :D teraz mam 24lata i 47 - jestem zadowolona ;) ciekawe w ktora strone wskazowka teraz sie przesunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beszta
do ehm ta waga wiec mam 25 lat 47 kg w ubraniu i 165 cm wzrostu i za chiny nie moge prztyc wcale a wcale jesli juz to prztyje zaledwie 2 kg ale za chwile gdzies je zgubie okropnie chudo wygladam sama o tym wiem ale niestety uwagi od innych sa kierowane pod moim adresem ze okropnie wygladam nie wiem nigdy nie prztylam zeby bylo widac i nie wiem czy kiedykolwiek to sie stanie wiec gratuluje cie ze jestes zadowolona ze swojej wagi i wygladu zarowno twojego jak i twojego faceta jesli mozesz to udziel mi wskazowek ten poziom osiagnelas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna011
hej! pamiętacie pisałam niedawno ........ HURRRRAAAA ja tyje !!!! jak ostatnio pisałam ważyłam 48 kg teraz na mojej wadze jest już 54 !!! Tyłeczek nabrał kształtu, nóżki też troszkę przytyły...... nie wiedziałam, że w moim przypadku jest jakaś szansa na przytycie! a to nawet jeszcze miesiąc nie minął. A jeśli chodzi o megace, wypiłam butelkę ale jakoś nie miałam zwiększonego apetytu... na mnie to chyba nie podziałało.Za to są jeszcze inne sposoby :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewcu
Sprzedam MEGACE w zawiesinie 240 ml. Posiadam 2 butelki - 120 zl/szt. Zainteresowanych prosze o kontakt: szemar@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia188
Czarna011, o jakich sposobach mówisz? ;) Sama mam duży problem z niedowagą. Mam 16 lat 168cm wzrostu i 42 kg. próbowałam zwiększyć liczbę posiłków dziennie, ale jest to męczące i zresztą nie dało żadnych efektów. Jestem coraz bardziej zdesperowana. Czy ktoś może napisać mi coś o Herbalife? Czy jest skuteczne i czy po stosowaniu występują jakieś skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcik81
Ja też mam ten sam problem,przy wzroście 163cm,mam tylko 45 kg.Był pewien okres że udało mi się przytyć o prawie 10kg.Ale teraz niestety wróciłam to starej waki.co robić żeby nabrać troche ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daroooo
ja chetnie kupie megace 2 butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×