Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bastylia

Niedowaga

Polecane posty

Gość Kayaa
Słuchajcie,gdzie można kupić to MegaCe?pytałam w dwóch aptekach i nic z tego..proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami_
Witam! Ja mam 162 i ważę 42kg dodam że mam 25 lat. Próbowałam wiele specyfików i nic z tego. Widok że nie tylko ja mam taki problem wcale mnie nie pociesza. Zauważyłam że wiele osób pisze tu o HERBALIFE i jeśli ktoś się orientuje jak to stosować żeby były szybkie efekty bardzo proszę o wypowiedź :( Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę pomóc
Mogę odsprzedać jedną butelkę Megace, zostało mi po leczeniu. Proszę pisać na adres aw2108@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta____
Mam do sprzedania MegaCe-z apteki,paragon,nie otwarte opakowanie GG 31350034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinee
Ja chciała bym mieć taką wagę jak 40 kg. Mam 13 lat i 47kg. Wskaźnik BMI mówi mi że mam niedowagę. Może to prawda bo widać mi żebra, ale moje uda wyglądają strasznie. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizizmizia
dziewczyny herbalife jest super .po tygodniu zaczynasz czuc glud czesciej. unikajcie alkocholu i nie jedzcie smazonych kotletow i nieprzesadzajcie na sosach do ziemniakow. ja jem tylko kuchnie wloska w tym makarony rizotta miesa i ryby.i tyle pomalu ale zdrowo. , i niezauwarzam cellulitisu,robie brzyszki codziennie:) naprawde skutkuje. i przestancie sie krytykowac i wstydzic , sprubujcie sie sobie podobac, to bardzo warzne , stancie przed lustrem codzienie rano bez makijazu, jeszcze dobrze nie rozbudzone usmiechnijcie sie do siebie powiedzcie: jestem piekna kobieta , a za miesiac bende jeszcze piekniejsza:) i mow to zawsze jak przegladasz sie lustrze. moze jestezmy szczuplutkie, ale mozemy to zmienic., ja wsiebie uwierzylammam 38 lat doroslego syna i jestem piekna, a przesto ze szczuplutka daja mi max 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonazmegace
Megace jest super! Juz tak ładnie przytylam przez półtora miesiąca ze szok. Cale życie chuda byłam a teraz powoli staje się normalna. Po megace mam tylko takie skutki ze nie mam okresu i celulit bo nie cwiczylam. A takto równomiernie wszędzie tyje. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z brzuchem ? tez wam utyl? bo ja sie boje przytyc bo wszystko mi idzie w brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćzz
Oponka? ;) moze p[omoge, kiedys testowałem to co bylo na tej stronce, tam sie uzupelnia swoje dane i wychodzi dieta specjalnie dla ciebie. u mnie niby zadzialalo ale teraz pojadłem sobie. sprobuj warto. www.10-sposobow-by-schudnac.osobie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jneikizielarz1
Spróbuj może mieszanek ziołowych z tej strony http://zielarzradzi.pl/ mi pomagają w suplementacji przy tej chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×