Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bastylia

Niedowaga

Polecane posty

Gość keysee
witam. Mam ten sam problem, tzn problem. Do tego momentu nie uznawałem tego jako by to miał być problem. Akceptowałem siebie takim jakim jestem. Czyli bardzo szczupły. Przy wzroście 180 cm ważę 55 kilo. A lat jyż mam 25. Osatnio rodzina hurtem powiedziała mi, że ja strasznie chudy jestem. I tak się znalazłem tutaj. Jem tyle ile mogę. Nie zjem więcej ani mniej. Styl, życia mam powiedzmy zabiegany, ale na posiłki mam czas. W pracy tez mam stanowisko dosyć ruchliwe, prawie cały czas na nogach. Chciałbym przytyć, ale jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta me.to nie mozliwe.przy takim wzroscie i takiej wadze kazdy by umar.chyba cos ci sie pomylilo.zwaz sie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciara89
A może by tak białko serwatkowe? na allegro kosztuje ok 50zł ale ponoc jest mało inwazyjne i skuteczne. A o to przecież nam chodzi.... :) Koniecznie musze spróbować :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, a widzieliscie czlowieka ktory wazy przy wzroscie 190 53kg? nie? moj brat tyle wazy. czszerze mowiec czasem mi sie to nawet podoba:D ale z drugiej strony jest strasznieee chudy!! wpierdala duzo slpdyczy:classic_cool: tez bym chciala miec taka przemiane materii jak on..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keysee
a jednak możlwie. Najwięcej ile ważyłem to było jakis czas temu 56 kilo. Dzis zostało już tylko 54 kg przy wzroście 180 cm. Na słodyczach tez nie oszczędzam, tabliczkę czekolady potrafię zjeść w ciągu minuty. Nie potrafie przejść przez dział ze słodyczami w sklepie nie zabierając nic ze sobą w koszyku. Staram się jesć dużo, ale jem tyle ile mogę.Choć bardzo żadko, jeżeli próbuje coś na siłę wmusić mam reakcję wymiotne. Może wyjście jest w tym białku serwatkowym, sprubóję. Zobaczymy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciara89
Jedzenie duzej ilosci słodyczy, chipsów, KFC, McDonald\'s nie jest wyjściem. W ten sposób nabawicie sie tylko zbędnego tłuszczyku o okolicach brzuszka, a poza tym nasz układ pokarmowy nie jest zachwycony ze spozywania tego typu produktów. Polecam zrównoważoną diete czyli duuuużo mięska, bananów, warzywek etc. Ja własnie zaczęłam pić białko serwatkowe. Codziennie rano na czczo (bo wtedy białko najlepiej sie wchłania) pije szklanke mleka wymieszaną z białkiem serwatkowym. Jesli o smaczek chodzi to musze przyznac ze wanilia nie jest zła. Pozdrawiam wszystkich "grubasków" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudyyyyy
te me jak masz 174 i wazysz 42kg to nie masz 25kg niedowagi tylko okolo 15 nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówcę
nawet 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam niedowage
bedac w okresie dojrzewania - ale po 17 roku zycia nabralam ksztaltow :) teraz mam 52-53 kg przy 168 cm i jestem b.sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 22
JA TEZ MAM [PROBLEM Z NIEDOWAGĄ MAM 170 I WAZE49KG.RACJA PO CIAZY TEZ MI NIC NIEZOSTALO.GDZIE MOZNA KUPIC HERBALIFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 22
GDZIE NOZNA KUPIC HERBELIFE BO TZ MAM PROBLEM Z NIEDOWAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teliga
herbalife można kupić na allegro lub na innych stronach internetowych, ale na allegro są o wiele tańsze. polecam też megace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teliga
ja ważylam 45 kg przy wzroście 170 cm teraz ważę 58 kg. uważam to za cud ! wszystko dzięki herbalife i megace. megace bardzo ciężko załatwić, ale po nim w ciągu dwóch tygodni przytyłam około 4-5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruchyP
hej:P powiem wam tylko tyle ze mam 14 lat i waze 53 kg a mam 174 :P to malo wszyscy zawsze sie pytali czy jetsem anorektyczką. Ale wiecie oc przywyklam do tego i ciesze sie z tego jak wygladam. Zaczelam sie inaczej ubierac..:) odrazu lepiej wygladam, ale nie zmienilam stylu ubioru dla innych, tylko dla siebie bo tamten styl mi sie znudzil:P I nie przejmuje sie juz niedowaga poniewaz wiem ze moja przemiana materi jest inna jak u wszystkich. ale ja moge jesc ile chce i ani nie tyje ani nie chudne;p oni mi tego zazdroszcza:) pozdrawiam.. a wlasnie jak chcecei przytytc to poszukajcie w internecie diety ale zdrowej;] moja isostra kiedys tak robila i pomoglo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga9
chej ludziska,ja mama dokladnie taki sam problem,mam 164 cm przy wadze 46,no i lat 30 haha od kiedy pamietam zawsze chcialam przytyc,cale zycie tylko slyszalam 'jeny jaka Ty chda jestes...'i wiecie co teraz mam to gdziesz od 10 lat mam ta sama wage,moze i nie czuje sie z tym najlepiej ale jak patrze na chodzace po miescie tlusciochy,to od razu zaczynam sie sobie podobac....z dwojjga zlego lepiej w ta strone...ha a o przytycie juz dawno zapomnilam,ale fajnie wiedziec ze nie jetsem tu sama.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaa
moj chlopak tez ma ten problem ma 20 lat i przy wzroscie 190cm wazy 66kg. Je duzo, wcina tez slodycze ale to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloeloelo
Mam tez taki problem wszyscy mowia ze to sie ustabilizuje w przyszłosci ale chcialbym teraz juz nabrac troche masy i nie wiem jak to zrobic, duzo jem mam 189 cm wzrostu i i waze około 67 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska167
Witam wszystkich!czytalam niektóre komentarze i troszke się pocieszyłam że nie jestem sama z tym problemem. mam 19lat waże 44kg, wzrost 162cm.i jest mi z tym cholernie źle.wszyscy mi mówią że jem dużo, bo tak jest, staram się jeśc jak najwięcej ale mimo moich starań zawsze byłam i jestem chuda:(nie lubie chodzić na basen tylko z tego powodu że w stroju kąpielowym widac mi kości,żebra...najgorszy jest moment, gdy na początku miesiączki wymiotuje wszystko co zjem, jestem tak piekielnie wkurzona na siebie i co najgorsze nic z tym nie mogę zrobić...lekarz mi mówi że cieżko przechodze okres i że jestem już z natury taka szczupla, ale nie akceptuje takiej siebie i chce miec więcej ciałka.jeśli macie jakiekolwiek rady odnosnie przytycia piszcie na poczte.pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwy91
Hej. Trochę tu czytałem ale nie zauważyłem żeby ktoś miał taki problem jak ja. Otóż ja mam 17 lat 180 cm wzrostu i ważę 58 kg. jem dużo ale mam szybką przemianę materii. jadł bym dużo więcej gdybym mógł. chodzi o to że gdy jem niektóre rzeczy jak majonez, sery, to bierze mnie na wymioty. nie wiem co robić. Źle sie czuje gdy koledzy jedzą Hamburgery lub Pizze a ja nie mogę bo w nich jest ser lub majonez lub coś przez co mogę zwymiotować. Nie wiem już co robić. Jeśli ktoś zna taki przypadek, ma go lub umie pomóc proszę o kontakt na e-maila lub po prostu tutaj napisać. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TELIGA
MEGACE, MEGACE i jeszcze raz MEGACE!!!!!!!!!! Jak sobie kupicie Megace w dwa tygodnie problem niedowagi zniknie. Jak ktoś jest chudzielcem, to nie ważne jakie ilości będzie żarł i tak nie przytyje. Po MEGACE je się bardzo dużo i często, ale to nie wszystko, ten syrop sprawia, że organizm wchłania wszystkie wartości odżywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek1991
ja mam 17 lat i przy wzroscie 183 wazze 65 kg ale sie nie martwie jem duzo i mam nadzieje ze troche przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek1991
poprostu jedni maja wolniejsza a jedni zybsza przemiane materii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek1991
poprostu jesli podam swoj przyklad mam 183 cm waze ok 65 kg mam szybka przemiane materii ale przyczym mam treningi pilki noznej codziennie wiec nie da sie wiecej wazyc ale jakbyscie cos poradzili to bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moń
Ja mam ten sam problem chce bardzo przytyc nie moge patrzec na soje chude rece i nogi ale za nic nie moge przytyc!! bylam z mama u lekarz okazalo sie ze wyniki sa ok i jest to problem psychuczny nie hodzi o anoreksje lub bulimie ale o blokade w umysle niedlugo ide do psychologa!! to nie prawda ze z wiekiem sie to zmieni jezeli ktos ma duza niedowage predko do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włóczykij SE
Ja zalecam uważanie z ćwiczeniami fizycznymi przy niedowadze, w tym roku zacząłem mając 172 i masa mniej więcej ok (55-56 statystycznie na rok uprzedni), apetyt naturalnie wzrósł i zaspokajałem go w miarę sukcesywnie. Teraz mam na 172 cm (nic nie urosłem) mam 52 czyli 4kg niedowagi, z apetytem różnie bo studia potrafią zrobić swoje. Połączenie stresu i wysiłku zżera organizm, a lekarstwo na to znam tylko 1, lekcja pozytywnego myślenia, zmieniam priorytety, może to trochę sekciarsko zabrzmi, ale na religijne. Dochodzę do wniosku że i tak kiedyś umrę i jestem tylko przechodniem po tym świecie, nie ma sie wiec co martwić, trzeba powalczyć trochę o to co zostanie po mnie po tym życiu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaG
Witam, pomagam moim klientom w przybraniu na wadze. Gdyby ktoś chciał skorzystać z mojej pomocy, proszę pisać na adres annagudz@o2.pl lub wejść na stronę www.annagudz.mojawaga.pl i wypełnić konsultację dotyczącą niedowagi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania94
Hej!! Ja mam taki problem: Mam 14 lat, 175 cm wzrostu i 49 kg. Mama już dawno mówiła mi że jeszcze wpadnę w jakąś poważną chorobę (np.anoreksję czy bulimię) Na początku to ignorowałam ale teraz strasznie się boję;(((( Proszę pomóżcie. Nie wiem co robić. A ja nawet jak jestem głodna to i tak nie mogę zjeść dużo... Po prostu nie mogę. Najem się czasami tylko jedną skibką chleba, płatkami z mlekiem, i jogurtem na cały dzień (czasami przegryzę coś słodkiego jeszcze) Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1234
chej wam ja przy wzroscie 170 waze 50 kg mam niedowage i zastanawiam sie jak bede wygladala w ciazy z takim wielkim brzuszkiem czy ktos zna jakas stronke ze zdjeciami szczuplych kobiet w ciazy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_mala
Witam gdzie można kupić megace ? a może ma ktoś na sprzedaż kupię od razu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompanier
Moja żona z powodu nowotwora spadła z 75 do 48 kilo ,przepisano jej megace i teraz waży +-70. Już nie zażywa a zostało nam 6 Butli. Jeśli by ktoś chciał to moge zapodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×