Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bastylia

Niedowaga

Polecane posty

Gość marsylianka
a ja znowu schudłam... 163 wzrostu i 38 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławwwOla
Ja to bym chciała schudnąć mam 14 lat 170 cm i ważę 55 kg.. masara.! moze nie mialam takiej obsesji wczesniej ale jak sie dowiedziałam ile moj kolega warzy to sie przestraszylam a jest o 4 lata starszy ma 183 i warzy 52 kg.. ale no on gra w noge ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny350z
Jezeli jest ktos zainteresowany oryginalnym megace/megalia + paragon z apteki to zapraszam do wspolpracy gg 8909492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny350z
wysylam za pobraniem z mozliwoscia sprawdzenia zawartosci w obecnosci pracownika poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megace to zamulacz
nie polecam tego ścierwa, nie będzie ci się nic chciało po tym tylko jeść. zalejesz się tłuszczem i nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! :D Mam ten sam problem :( przy wzroście 169 cm ważę 51 kg w porywach 52 kg. Stosowałam różne diety ,,na przytycie" ale bez większych rezultatów. Ostatnio zakupiłam nawet syrop o nazwie BIOARON C, który miał zwiększyć łaknienie(w aptece kosztuje około 10 zł) piję juz drugą butelkę i nic, zero efektów :( Zastanawiałam się również nad Megace, ale słyszałam różne opinie na ten temat i również tu widzę, że zdania są podzielone heh.. Podobno dobrym sposobem na przybranie masy ciała jest codzienne jedzenie banana przed snem, ale czy to prawda nie mam zielonego pojęcia..ja ten ,,trik" stosuję dopiero od 4 dni.. Pozdrawiam wszystkich chudziutkich pragnących przybrac na wadzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny350z
"megace to zamulacz nie polecam tego ścierwa, nie będzie ci się nic chciało po tym tylko jeść. zalejesz się tłuszczem i nic z tego nie będzie." Odrazu widac ze jestes dzieciakiem, ktory nie ma zielonego pojecia o megace. Zamulony to Ty jestes. Masa po megace rozchodzi sie rownomiernie po ciele wejdzie w UDA BUZIE BRZUCH RECE ITP jedyna roznica to ze u kobiet wejdzie wiecej w POSLADKI I PIERSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 rok medycyny
do marny 350z: wez ludziom kitu nie wciskaj, jak sie nie znasz na rzeczy. megace to jest steryd!! to ze jest na recepte to chyba o czyms swiadczy!!! we wskazaniach jest anoreksja, chudneicie po nowotworach i przy aids mozna po tym miec cukrzyce i milio innych zaburzen hormonalnych, wypadanie wlosow, zakrzepowe zapalenia zyl, krwawienia z macicy. nie chce mi sie tu wypisywac wszytskich dzialan niepozadanych bo bym musiala pol godziny pisac. najpierw sie zapoznaj z ulotką lub fachowym opisem a potem sie wypowiadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nei pierdol ze sie rownomiernie tluszcz rozklada bo to brednie! rozklada sie tak jak w zespole Cushinga (choroba spowodowana nadmiarem kortyzolu w oranizmie) czyli na szyi, twarzy, brzuchu. Przy dluzszym stosowaniu rozstępy murowane.!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny350z
Jakbys nie wiedzial takie efekty wystepuje u osob ktore maja nawotwor, inaczej to wyglada u osob zdrowych. W dupie bylas i gowno widziales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 rok medycyny
wez czlowieku przetan glupoty wypisywac bo jeszcze ktos uwierzy. !!!!! qrwa tak, ten kto ma nowotwor to juz jest z innej planety i na niego stedyd dziala w ten sposob, a na innych w inny ??? zastanow sie co piszesz baranie!!!!!!!!! nie masz zielonego pojęcia o lekach i medycynie wiec sie nie wypowiadaj!! najglupszą rzecz jaką mozna zrobic zeby przytyc dla wyglądu to jest wlasnie picie megace . ale spoko, wolny kraj wolny wybór. tylko cisnienie mi skacze ze niektorzy wypisują brednie ( bo na forum mozna, a co ;/;/) a potem ldzie ktorzy szukają porady wierzą w to i ruinują sbie zdrowie an wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
mam niedowage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka23
Witam. Mam 179 cm wzrostu i ważę około 56 kg. Moje BMI wynosi 17,5. Jest to niedowaga. Zawsze byłam wysoka i chuda. Jadam raczej normalnie, ani dużo ani mało. Posiłków jest zazwyczaj 5 w ciagu dnia. Staram też odżywiać się zdrowo. Podobno z niedowagą trzeba zgłosić się do lekarza, ale mi właściwie nic się nie dzieje. Dobrze się czuje z moimi kilokgramami, mogłabym przytyć 2,3 kilo ale mam dobrą przemiane materii i cieżko mi przytyć... Mam chude ręce i małe piersi, więc może na tym tracę te 2,3 kilogramy bo około tylu mi brakuje do prawidłowej wagi. Jednak w tych miejscach nie przytyję bo u mnie nie da się... Ma ktoś podobnie? Co z tym zrobić? Troszkę mnie to zmartwiło... z tym lekarzem... Co poradzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie... niedowaga może też wypływać z zaczopowanego jelita grubego. Jeżeli w jelicie zalegają kamienie kałowe i inne syfy to związki mineralne, witaminy itd. nie są prawidłowo wchłaniane przez organizm i co za tym idzie - nie możemy przytyć. Warto więc wpierw zmienić nawyki zywieniowe (jeść bardzo dużo surowizny - surówek z marchwi, kapusty itd.) jeść dużo nasion (słonecznik, dynia), orzechów (zwłaszcza włoskich) a także lekkostrawnych posiłków, czyli nie "odchudzających" - ale odciążających - np. zamiast oleju weźmy oliwę z oliwek, zamiast smażonego lepiej zjedzmy ugotowane posiłki lub na parze, zamiast słodyczy zjedzmy owoce suszone lub nasiona, zamiast kawy wypijmy kompot (najlepiej własnej roboty) itd... Jedzmy regularnie i powoli, dokładnie gryząc pokarm. Nie popijajmy w trakcie i po jedzeniu, to zaburza procesy trawienne. Pijmy przed posiłkiem. Najlepiej - jak wspomniałam wcześniej - kompot. Pijmy soki z marchwi! To bomba witaminowa (najlepiej nie z marketu kupionej, ale z targu od rolnika - nie mytą) Kupmy sobie pyłek pszczeli, ma wiele witamin. Jedzmy fasolę, soczewicę, kaszę gryczaną (nie paloną) i co najważniejsze nie jedzmy sosów na bazie mąki i śmietany (bardzo zamulają i czopują jelito). Mięso 1-2 razy w tygodniu (!!!) nie codziennie, a odczujecie ulgę. Nie jedzcie parówek !!!!!! Ja nie jem dodatkowo masła ani oleju. Wracam do zdrowia! Co teraz was zaskoczę.... zastosujcie oczyszczenie jelita za pomocą lewatywy z uryny wg. Małachowa - poczytajcie o tym, a przytyjecie. Lewatywę dla szczupłych robi się z uryny nieodparowanej. Nie schudniecie, nie bójcie się. To, że waga się zmiejszy to tylko znak, że tyle kg. kamieni kałowych z was wyszło, a nie że tyle z masy ciała wam ubyło. Małachow podaje przypadek dziewczyny, której groziła śmierć już i zrobiono jej lewatywy, wyszło z niej ok. 20 kg!!!! kamieni kałowych i śluzu z organizmu, który zatykał jej wszystkie możliwe kanały, którymi mogła wchłaniać witaminy itd. Co prawda u nas to nie będzie taka ilość (ona ważyła 60 kg. początkowo) u nas będzie to np. 5 kg kamieni kałowych (jeżeli np. ważymy 40 kg przy wzr. 160) lub mniej, to zależne jest od początkowej wagi, ale problem był u niej ten sam... kamienie kałowe i śluz z niewłaściwego jedzenia zachamowały u niej procesy prawidłowego wchłaniania pokarmu. To ile człowiek waży jest tak na prawdę zagadką.... bo część jego masy jak się okazuje to kamienie kałowe !!! więc my nie schudniemy "na rękach" czy "na twarzy" lub "udach", tylko pozbędziemy się balastu, który nosimy w samych (podkreślam SAMYCH jelitach) oraz śluzu zalegającego w całym organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tak, aby nie było, że coś źle namawiam..... bo są osoby, które stosują ten zabieg lewatywy aby schudnąć - to prawda - Lewatywa powoduje, że człowiek otyły schudnie, a chudy przytyje, bo będzie miał czyste jelito. Osoby otyłe stusują do tego dodatkowo głodówkę i ogólnie mało jedzą dlatego chudną z nadmiaru tłuszczu i śluzu, a my zamiast tego po prostu zacznijmy normalnie jeść (przed lewatywami, w trakcie zabiegów i po nich), a waga wróci do normy. Nie patrzcie na BMI to bzdura - wskaźnik wymierzony na ludziach z kamieniami kałowymi..... po prostu zobaczcie w lustrze, czy już wam nie widać kości i czy macie ładne "krągłości" które można złapać ;) i tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny350z
Jezeli jest ktos zainteresowany oryginalnym megace/megalia + paragon z apteki to zapraszam do wspolpracy marny350z@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA OSZUSTÓW
Ostatnim czasem mafia ma bardzo łatwy zarobek na lekach (na ludziach chorych będących w potrzebie).- Leki są podrabiane do złudzenia w 100% (można powiedzieć jak oryginał) jedyne sprawdzenie autentyczności to sprawdzenie składu leku pod mikroskopem i przy użyciu odpowiednich preparatów itp.- (Megace,- sterydy i tysiące innych badałem) można powiedzieć, że 90% leków sprzedawanych nielegalnie na necie nie potwierdziły swojej autentyczności. Nawet wystawienie paragonu nie stanowi problemu. A reklamacji na necie nie doznacie często leki te są sprzedawane przez podstawione osoby itp. każdy wie, o co chodzi. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkka
ja mam 158 wzrostu 43 kilo wagi i anemię:/właśnie wykrytą:/ teraz próbuję się utuczyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 155 cm i 41.5 kg
i wcale nie wygladam na wychudzoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka ffff
I jak sprawdził ktoś skuteczność tych sposobów działa ta lewatywa itp. brał ktoś megace od tego gościa, działa czy nie działa czy to zwykły oszust? co macie już sprawdzonego proszę o opinie ciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankpo
Wysoka 23 mam tak samo 179 i 56kg w porywach tylko że nie jestem kobietą ,przez lata miałem spore kłopoty ze skórą ,alergią itp. i w końcu odkryłem że to grzyby ,teraz na diecie antygrzyb skóra prawie wynormalniała najważniejsze że wiem czego nie jeść mąka z pszenicy i inna drobno zmielona ,cukier itp,wódka piwo i inne fermentujące na drożdżach ALE waga sie nadal nie zmienia i mam pytanie do AnnyR. czy doświadczyła na własnej skórze o tym co napisała pow.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steryd
witam mam do sprzedania megalie MEGACE zainteresowanych prosze o kontakt GG: 18880129 cena 100-120 zł za 240 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rece jak patyczki
Tez mam spora niedowage. Mieze 165cm i moja waga skacze od 43kg do 45kg. Nigdy sie nie odchudzalam a rzazucalo mi to wiele osob. Niedowaga ciagnie sie od czasu kiedy bylam mala. Mama strzasznie sie tym denerwowala wiec poszla ze mna do kilku lekarzy- kazdy mowil jedno i to samo- genetycznie po ojcu. jak mialam 13lat zaczelam sie powaznie przejmowac moja waga- Rece jak patyczki- do dzis udalo mi sie przytyc te 43-45kg. W koncu przestalam wpychac w siebie smieci i pozostawilam wage samej sobie. Zaczelam jesc tylko i wylacznie to co mi smakuje. Jak na obiad bylo cos nie dobrego- zjadlam troczku, tak o zeby cos do zaladka wrzucic. Natomiast moje ulubione dania jadlam tyle ze pozniej wstac od stolu nie moglam. Potrawy ktorych nie lubie zaczely mnie odrzucac. Po pewnym czasie zaczelo mnie to irytowac. Od kilku dni mania mojej niedowagi (rece jak patyczki!) powrocila. Do dietetyka nie chcialam isc a srodki na tycie jak dla mnie sa za drogie. Szukalam sporo w necie i postanowilam ze bede pic 2litry wody dziennie- niestety strasznie trudno bylo i czesto o tym zapominalam (mam kiepska pamiec). Nie polecam MEGACE- ma duzo ubocznych skutkow- to chyba o czyms swiadczy. Ponoc dobry jest herbafil no ale jak by sie tak go bralo to trzeba tez cwiczyc zeby w brzuszek nie poszlo. Ze wzgledu na moja kiepska pamiec zaczelam brac pewne (nie pamietam nazwy ale jak znajde to napisze) tabletki (skutki uboczne- tycie! Nawet moj tata po nich przytyl!). pamiec naprawde sie poprawila i odczowam pewien dziwny rodzaj glodu. Jestem tak glodna ze moglabym zjesc wszystko- nawet to co mi nie smakuje. Normalnie do szkoly biore tylko 2 kanapki a teraz jak tyle zjem to czuje sie jakbym nic nie jadla. Co prawda same tabletki nie maja najlepszego smaku- orzechowy ale to nie cukierki ;P Pozdrawiam wszystkich chudzielcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi27
hej ja mam 30lat i wzrostu 170cm ważę 53kg w porywach do 55...niby oki,ale mój biust nie jest oki...jeśli chudnę a przeważnie ze stresu On chudnie razem ze mną...i to mnie denerwuje.Urodziłam 3troje dzieci i nic nadmiaru tłuszczu mi nie pozostało...a niedawno ważyłam 56kilo i cóż znów od nowa trzeba paść się fast foodami,a by przytyć kiedyś piłam Nutridrink-polecam choć to dość droga dieta żywieniowa.pozdrawiam chudzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompanier
Witam mam pytanko czy masz jeszce megace bo jestem zainteresowany pisac na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nekus
Witajcie, też mam problem z niedowagą. Mam niesamowitą przemianę materii. Zajadanie ogromnych ilości słodyczy powoduje u mnie jedynie cellulit. Czy jem zdrowo, czy nie, czy dużo czy mało -cały czas ważę 44 przy wzroście 164 i tak miałam od wczesnej gimnzajalnej, wtedy byłam jedynie 6cm niższa. Czasami waga pokazała nawet 48 -ale to był krótki stan. Dużym problemem jest brak apetytu. Ale ja po prostu nie czuję się głodna. Ogólnie mam problemy gastryczne -nie wolno mi jeść na siłę. Ale problemy gastryczne nie są bezpośrednią przyczyną mojej niedowagi. A jedynie ta przemiana meterii. Lubie jedzenie, ale nie lubię jeść tak często jak tego potrzebuje organizm. A na siłę nie wolno. Czasami mam też tak, że czuję głód ale apetytu dalej nie ma. Ogólnie na brak apetytu wpływa stres. Bardzo łatwo się stresuję nawet nie wiedząc czym. Słyszałam o kropelkach na apetyt, jakieś.. pepsyna lub coś takiego. Muszę spróbować. A żeby przybrać masę (mimo jedzenia też nie przybierałam) spróbuję z tymi białkowymi odżywkami. Powodzenia chuderlaki, damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania dwie buteleczki Megace , zainteresowanych proszę o kontakt - gg 25484331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bikeros
Mam 18 lat, facet, 178cm, waga waha mi się w granicach 54-56kg, w zimie 57-59kg, czasem przekraczam 60kg. Ogólnie jeżdże sporo rowerem, jest to mój podstawowy środek sprawnego poruszania się w zakorkowanym mieście. Od kwietnia tego roku mam przejechane ponad 2200km. Troche się martwię małą wagą, chciałbym ważyć MINIMUM te 60kg. Niedowage ma również mój ojciec, ma 50kg przy niecałych 170cm, może to rodzinne? Pozatym ani ja ani on nie wyglądamy źle, również czujemy sie świetnie (z tym że ojciec pali nałogowo od 15 roku życia, ja nie pale, nie pije, ani nie wciągam żadnych innych gówien). Czuje sie świetnie, sił mi nie brakuje, jestem chodzącą kupą energii, ciągle mi mało roweru, ostatnio jeżdżę samotnie rowerem daleko za miasto i wypoczywam sobie na łonie natury. Tam jest też bardziej wymagający teren bo praktycznie same podjazdy, więc mogę się "wyszaleć". Sam nie wiem co robić ze swoją wagą. Ostatnio zobaczyłem na wadze 54kg i troche sie wystraszyłem. Większa konsumpcja nie pomaga mi, wydaje mi się że zamiast "iść mi w ciało" to po prostu więcej wydaldm, a roweru nie potrafię odstawić, na to jest cała zima. Może wtedy spróbuję coś porobić z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda i nie szczesliwa:(:(:(
ja mam 160cm i wagę jakoś 43-45kg :/ Ogólnie jest lipa na maxa :/ nie mam siły już na to wszystko czasami chce mi sie umrzeć przez to że wyglądam jak kościotrup :/ mój mąż nie ma nawet za co złapać :/ wszystko mi sie wali pomocy??:(:(:(:( dodam ze mam 20 lat :/ i nawet po ciąży nie przytyłam a wręcz schudłam kilka kilo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziczku
mam do sprzedania 6szt. Megace 85zł jedno opakowanie. kontakt gg: 10088861

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×