Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hesper

Kiedys to byly czasy 1 maja nigdy nie byl tak nudny ...

Polecane posty

Gość Obserwowator
-->Trawnik.. Nie wiem co sie pod tym dziwnym poniekad nickiem kryje, ale stwierdzic moge po Twoich wypowiedziach jedno... zwykla nowobogadzka prosta baba, ktorej niebawem sie powinni dobrać do leniwego dupska...Ty jestes tak pusta jak stodoła na wiosne kasa ograniczyla Cie intelektualnie tak głęboko, ze poza swoim czubkiem nochala nic nie widzisz...ciekawe jaką to emeryturkę i kiedy dla siebie przewidujesz????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawnik Boagaci płacą podatki gdzie ty takie bzdury wyczytałaś!!!!!!!Bogaty to tak wycyrkluje ze jego podatek idzie w inwestycje, poniewaz go stac na takową, zwykly szary czlowiek placi podatek w calości ponieważ na odpisy trzeba wczesniej zainwestowac...nie pisz swoich glupot w moim topiku...proponuje kliknąc na napis Nowy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alez jestescie dziwni
Przeciez Trawink pisze jasno ,ze ni musicie pracowac za 800zl ,moze wziac sprawy w swoje rece . Zarobicie wiecej ,ale wtedy doiero zobaczycie ile z tego oddacie.Mnie niestety nasze madre panstwo wykonczylo,swoimi zusami,podatkami i innymi takimi.Szkoda z Wami gadki. Slychac tu tylko zazdrosc ,a przeciez trwanikowi nikt nic nie dal. Sama zapracowala to i ma . Tego wszyskim Wam zycze.Staniecie po drugiej stronie ,zobaczycie ,gdzie zyjecie .Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alez jestescie dziwni
acha i zeby nie bylo ,ze jestem trawink -----nie nie jestem !:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Alez jestescie dziwni Cały czas stoje po drugiej stronie prowadze wlasną dzialalnosc i wiem jak jest cieżko gdy sie jest utrzciwym, Trawnik to puste zadufane babsko i tyle, moja firma swiadczy uslugi takim tempym babom z kasa hihihihi jak ona wlasnie...przyjdzie taka zeby suszy ch...wie po co i zgrywa ksiezna monaco hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alez jestescie dziwni
Strasznie jestes zgorzkniala.A moze to ta dzialanosc tak na Ciebie dziala.Gdy ze mna tak bylo,bylam podobna,stwierdzilam,ze nic tu po mnie,i zwinelam walizki.Nie chce sie pracowac ,bez jakichs wymiernych korzysci.Bo ja ostatnio to mialam tylko takie,ze panstwu placilam .Dla siebie bylo ciezko cos wyskubac.To ja dziekuje bardzo.Kaczorow ,ani innych chujow dorabiac swoimi pazurami nie bede .Bardzo dziekuje !!!Dla siebie sznase widze teraz tylko i wylacznie na zachodzie.Czyli znowu tak jak trawnik pisze>>>Sory ale jestem realistka . I co najwazniejsze,podjelam decycje ,ze juz tu nie wroce.Nie bede wydawac swoich ciezko zarobionych pieniedzy tam ,na cokolwiek w zapyzialej , glupiej,pazernej polsce . Kiedys bylam patriotka,ale jak widze z czym boryka sie moja mama i ojciec ,oboje po 35 latach pracy ,to zygac mi sie chce ,slowo daje !!!A mialo byc tak pieknie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiszon
ta,zatrudniać na 1/2 etatu,kazać robic na cały etat,płacic grosze i mędzić jakie to koszty pracy wysokie a tak naprawde koszty pracy w polsce są smiesznie niskie :) Pracodawca niemiecki za swojego niemieckiego pracownika musi co miesiac ponosić koszty w wysokosci około 2500 euro(wypłata,podatki,składki zdrowotne) a tymczasem polski przecietnie płaci na swojego 1500pln.czyli 350euro(wypłata,podatki,składki) i co nadal twierdzicie ze w PL są wysokie koszty pracy??? :D chodzi o to że po prostu polacy są biedni i to co dla zachodzniego pracodawcy wydaje sie smiesznie niskie dla polskiego prywaciarza jest "ogromną" kwotą :) dlatego tyle mamy nowych zagranicznych inwestycji w kraju,dla zachodnich pracodawców polska to raj,za łapówke idzie wszystko załatwić,niskie koszty pracy i nieświadomi swoich praw pracownicy pracujący za 2-ch a nawet 3-ech jak trzeba zwani w angielskim slangu "polish donkeys" miłego dnia i przemyśleń zycze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiszon
acha,powiedział mi o tym i uświadomił pewien obywatel angielski,pracodawca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiszon
acha,powiedział mi o tym i uświadomił pewien obywatel angielski,pracodawca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo japiszon wreszcie cos madrego po tych glupotach trawnika :)brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alez jestescie dziwni - to
też trawnik... tylko pod innym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===Alez jestescie dziwni - to też trawnik... tylko pod innym nickiem=== To nie prawda. ===moja firma swiadczy uslugi takim tempym babom z kasa hihihihi jak ona wlasnie...przyjdzie taka zeby suszy ch...wie po co i zgrywa ksiezna monaco hihihih=== z takim podejściem do swych klientek które dają Ci zyć długo nie pociągniesz jako przedsiębiorca - stąd pewnie Twoja frustracja. ===A mialo byc tak pieknie !!!=== no właśnie. Tylko zauważ, że w Polsce tak już jest. To kraj nie wykorzystach szans, ciągłych złudzeń i marzeń o potędze, tymczasem góra zawsze rodzi mysz. Tutaj co się polepszy to się popieprzy czego przykładem są ostatnie posuniecia rzadzacych - zresztą nie tylko ich. ===Pracodawca niemiecki za swojego niemieckiego pracownika musi co miesiac ponosić koszty w wysokosci około 2500 euro(wypłata,podatki,składki zdrowotne) a tymczasem polski przecietnie płaci na swojego 1500pln.czyli 350euro(wypłata,podatki,składki) i co nadal twierdzicie ze w PL są wysokie koszty pracy???=== Przyjacielu zapominasz jednak o tym ze niemiecka przecietna płaca i jej siła nabywcza rózni się i to znacznie od polskiej. Dobrze sytuowany płacowo Polak osadzony w Niemczech jest nedzarzem, a niemiecki bezrobotny z 1300 ojro zasiłku sytuuje się w Polsce jak krezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Trawnik One glupa pala ja im z usmiechem przytakuje hihihih, wiesz jaki temat maja takie baby jak ty gdy sa u fryzjera kosmetyczki tipserki czy w innym takim przybytku...jesli siedza obok siebie dwa takie pustaki to jedynym tematem sa gdzie byla ( najlepiej jak najdalej i najdrozej, co kupila ile to kosztowalo to podstawa trzeba to zaznaczyc by wszyscy w kolo wiedzieli ze ona drogie rzeczy kupuje hihihih jesli ktos inny pochwali sie ze gdzies sie wybiera oczywiscie taki pustak wskoczy w slowo by powiedziec ze on juz tam byl...najfajniejsze jest jednak narzekanie hihihjaka to ona zmeczona jak ona sie meczy siedzac dwie lub trzy godziny na fotelu fryzjerki czy kosmetyczki najlepiej jak by tak wszystko jej zrobili jednoczenie w godzinke o to by bylo super...a zgadnijcie kto sie najbardziej targuje w takich salonach uslugowych te lalunie ktore za przeproszeniem (a nie napisze bo to wulgarne slowo) zwykla normalna przecietna sredniej klasy kobieta przyjdzie zaplaci bez marudzenia i jest ok a toto ciagle cos nie tak!!!AFEEEEEEEEEEEEE mysle ze dam rade moje czasy dopiero nadchodza, moja usluga rozkwita dopiero w tym naszym pieknym kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Trawnik No nie wytrzymam wez ty kuzwa idz sobie na inny tiopik co i tam glos te madrosci... \"Dobrze sytuowany płacowo Polak osadzony w Niemczech jest nedzarzem, a niemiecki bezrobotny z 1300 ojro zasiłku sytuuje się w Polsce jak krezus\" Moi znajomi sa dobrze \"osadzonymi\" w Niemczech od 12 lat zarabia 3500 euro czy on jest nedzarzem. Kolejny raz zrobilas z siebie pustaka. No jesli z takim zasilkiem przyjedzie do polsaki bedzie mial z czym poszalec hihihi a dlaczego tak jest ??? Proste przez 15 lat dostosowuje sie wszystko do UE ale nikt nie wpadl na pomysl by razem z tym wszystki powoli dopasowywac warunki placowe i zasilkowe by w chwili wejscia do tego zaszcztnego grona roznica byla niewielka a tak jest jak jest bezrobotny z UE jest w polsce klasa srednia a polski z klasy sredniej jest biedakiem na zachodzie hihihih super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hesper napisał: +++No nie wytrzymam wez ty kuzwa idz sobie na inny tiopik co+++ I tu się z Toba zgadzam amigo, jesteś załosny. A na przyszłość staraj się zrozumiec głębiej co czytasz, zwłaszcza gdy JA to piszę - szkoda mojej energii by tłumaczyć ci jak chłop krowie na rowie co chciałam powiedzieć. Cześć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze Hesper jaka ty jestes...
...normalnie szkoda slow na ciebie!!!!!!! trawnikowi chodzilo o to, ze Polak, ktory z polska placa i majatkiem nalezy do sredniej klasy TUTAJ W POLSCE anie Polak sredniej klasy mieszkajacy w Niemczech!! Matko az mi slabo sie zrobilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A guzik mnie
obchodzi jaki status ma Polak w Niemczech ... trele morele ... ja jestem Polakiem i zyje w Polsce ... i koniec kropka, bajki jak to tam na zachodzie jest och i ach mnie nie obchodzą, ja chcę życ tutaj, chcę mieć możliwości rozwoju i pracy ... chce godnie żyć ... Do ... Hesper ... odpuśc sobie te banialuki :-D A skąd ty wiesz co kobiety mowią u fryzjera i kosmetyczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Guzika to sobie te mozliwości pracy znajdź albo sam sobie stwórz i zyj godnie jak na Polaka przystało. Wysil mózgownicę, zaprzęgnij do roboty rozleniwioną inteligencję - a napewno cos wymyslisz dla siebie. Na ogladanie się na pomoc państwa, Boga czy jakichś dobrych wrózek zawsze będziesz miał czas. Zasada jest jedna - kto potrafi pomóc sam sobie temu inni potem zawsze pomogą. I wcale to nie muszą być ci inni za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik ...
akurat sie pomyliłas, ja mam pracę, która uwielbiam i kocham i nigdy na pewno nie zamienię jej na inną :-D Należę do ludzi, którzy cieszą się z tego co mają, z każdego sukcesu mniejszego i wiekszego ..., może moja praca nie jest az tak dobrze płatna, ale daje mi duzo satysfakcji i zadowolenia i to się liczy, robie to co bylo zawsze moim marzeniem, a marzenia trzeba realizować, jak wiesz ... :-D pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzik - super! Wiecej takich zadowolonych a PiS nie będzie się miał na kim opierać w utrzymaniu władzy za wszelką cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Guzik \"A skąd ty wiesz co kobiety mowią u fryzjera i kosmetyczki ?\" A stad wiem ze prowadze dzialalnosc gospodarcza ktora obsługuje te smieszne babeczki...czytaj ciut wyzej tam jest napisane... -->Trawnik moze tak podasz swoja definicje ludzi ktorzy powinni w polsce rzadzic...powtarzanie tego co wszystkie media klepia jest dla mnie smieszne...mysle ze pewnie wczesniejsze rzady czerwonej zarazy bardziej Ci odpowiadały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hesper - już kiedyś tu pisałam że kryterium decydującym wg mnie o prawie wyborczym biernym i czynnym powinno być wyższe wykształcenie i majątek. Wiem że z demokracją to ma niewiele wspólnego ale szlag mnie trafia gdy głosami lumpenproretariatu wynoszeni są do władzy ludzie którzy obiecuja gruszki na wierzbie tylko po to by dzieki tym prostaczkom się do tej władzy a co za tym idzie do państwowej kasy dorwać. Jeśli chodzi o personalia to wzorem zwyczajów przedwojennych marzy mi się by prezydentem Polski był ktoś wychowany na Zachodzie ( np taki Zbigniew Brzeziński ) z odpowiednimi koneksjami, ugruntowaną pozycją w świecie, cieszący się zasłuzonym szacunkiem posród rządzacych na świecie, sktórego swobodnie będzie stać na to by być niezależnym. Rząd niech tworzą fachowcy, menedżerowie, ale tacy co dzięki swej dotychczasowej pracy osiągnęli już spory status zawodowy i majatkowy, dla których bycie ministrem jest służbą Polsce a nie otwarciem się li tylko możliwości na zdobycie kolejnej intratnej synekury dla siebie i swych kolesiów. Nie miałabym nic przeciwko gdyby premierem został pan Guzowaty czy Solorz lub Kulczyk a nie jakiś blizej nieznany nauczyciel z prowincji. Ale to są marzenia - nieziszczalne tym bardziej że w/w osoby jakoś nie palą się by objac stery w kraju którego mieszkańcy wierzą w cuda typu miliony mieszkań, 900 zł dla każdego komu się nie chce pracować, zbawcze działanie podatków obrotowych itp brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ lumpenproretariatu } :D🖐️ Mnie się wydaje ze \"lumpenproletariat\" zwyczajnie nie ma czasu na takie pierdoły jak wybory. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Trawnik Jezeli dla ciebie super kandydatem na premiera jest: Gudzowaty bo chyba o tego jegomościa ci chodzi to niezle wybralas stary komuch zlodziejaszek kretacz pierwszej kategoriii, niby przypadkowo jak to sam powiedzial zarobil pstryk milion dolcow hihihi nastepny na twojej liscie Solorz dziwnym trafem mechanik samochodowy przyjechal do polski z niemiec, posiadal taki majatek by utrzciwie wstrzelic sie z telewizja polsathihih;) kolejny na twojej liscie Kulczyk super gosc nie ma co za kasiore sprzeda wszystko wlacznie z tym co nie jest jego wlasnoscia (podstawiony czlowiek przy prywtyzacji TP s.a.) masa przewalek przy organizowaniu przetargów typowo pod niego na terenie calego kraju szczegolnie w Poznaniu. Czuje ze chyba kreci Cie powrot szlachty polskiej w znamienitym wydaniu hihihito bedzie slicznie w polscedo tego jeszce niech zakrecone pejsy wkrocza i mamy raj na ziemi hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwowator
--> Trawnik nie ma juz tej urodzonej kapitalistki???Trawnik:) A moze ty nie trawnik tylko prawnik jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×