Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość ZakręconaBlondyneczka
Animetka mnie też to wkurza..;) Niestety to prawo natury,z tym nie da dsię walczyć :( ale ja troszke ja utrwalam.Przed prostowaniem nakładam coś co chroni przed temperaturą prostownicy,a gdy juz wyprostuje psikam troche lakierem lub przygładzam sowkiem.Chodzi o to aby na niej było troche tych kosmetyków bo wtedy wilgoc tak łatwo sie nie przedostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_J
Cześć dziewczyny ! ! Moje włosy są hm.. pół proste, pół falowane, a na końcach czasem robioą się śliczne loczki.. i powiem szczerze, że przeszły torture. Mój naturalny kolor to eee mysi? Tak się mówi.. potem zrobiłam sobie bląd , który nie podobał mi się i na to miałam pasemka palonej kawy..a ostatnio jeszcze zachciało mi się brązu i użyłam szmponou koloryzującego . Do tego jeszcze czasem je prostuje. Z tyłu sięgają mi do hm..stanika (xdd) a z przodu odrobine krótrze i trochę pocieniowane..nie wiem co mam robić bo po uzyciu tego szamponu nie kręcą mi się już aż tak bardzo.. co moge zrobić by mieć ładne nie puszące się fale-loczki ?? Myślałam by jeszcze bardziej je pocieniowanych ..Błagam o pomoc..prosze powiedzieć czego powinnam używać..czyli jaki szmpon, odżywke i tak dalej.. błagam o pomoc bo nie wiem co robić.. ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_J
Dodam jeszcze, że w odróżnieniu od was moje włosy po umyciu nie sa śliczne tylko napusze.. dopiero na 2 dzien gd je tylko zmocze robią się przyzwoite..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś_taki_
witajcie znacie moze jakies szampomy do podkreślenia kręconych włosów aby stały się one śliczne?? wysyłajcie mi propozycje na dana993@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia786
Cześć dziewczyny :D Znalazłam sposób na swoje loczko-fale. Więc pierwsze co robię, to myje włosy szamponem z Nivea do kręconych włosów. Następnie nakładam odżywke z tej serii i po 2 minutach spłukuje. Owijam głowe ręcznikiem, a gdy woda wsiąknie to rozczesuje włosy palcami, a większe kołtuny szerokim grzebieniem, ale raczej tego unikam i korzystam tylko z dłoni xdd Ugniatam je i pozostawiam do wyschnięcia. Gdy są pół suche, pół mokrę, używam odżywki sprężyste loki i fale z pantim ugniatając je. Gdy są suchutkie, ale jeszcze nie mam TEGO efektu cudnych loczków to używam mało ilość pianki wlla fleks do kręconych włosów, ale żadko się to zdarza. Odstające kosmyki (mam pocieniowane włosy i czasem jakiś odstaje) wywyijam prostownicą. To wszystko daje efekt ślicznych, zdrowych loczków. Mam nadzieje, że pomogłam. Pozdrawiam was gorąco. Jeśli bd miały do mnie jakieś pytania proszę pisać. Na pewno odpowiem. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioLL
witam.! ja również jestem posiadaczką kręconych włosów .. jestem z nich bardzo zadowolona ale .;/!!! nie wiem co z nimi zrobić gdyż są to krótkie włosy brąż w dodatku bardzo rzadkie... co robić.??? znajomi mówią, zę jak są kręcone to nie widać tej rzadkości moich włosów xd może jak bym je pocieniowała to by wyglądały na gęstszę?? jak myślicie..;P a z pielegnacja.? robię tak jak wszyscy przedewszytskim nie czeszę! dopiero po myciu, ale wtedy też jest cięzko bo mam tzw. kołtuny;/ oj okropność. a potem nakładam piankę do włosów.. używam szamponu do włosów kręconych z Avonu i odżywki na objętość.. włosy kecone są suuuper ale mają też czasem swoje złe strony..;P pozdrawiam wszystkich kędziorków;P!!!! i HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu bym pocieniowałam, ciężko mi powiedziec, jesli nie widzę Twoich włosow, ale mam pocieniowane i wiem, ze wyglądają na gęstsze niz są :)Julia786, widzę, ze mamy podobne matody, też używam całej linii nivea i też ugniatam rękami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia786
Miło słyszeć, że nietylko ja używam tej wspaniałej serii z niea :D Jest niesamowita. A co do ugniatania, to chyba najlepszy sposób by uzyskać loczki :) Pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juli786
Witam Cię Ado ;D Więc co do włosów Ashly to musze powiedzieć Ci, że ona ma włosy robione przez stylistów i nie uzyskas identycznego efektu, chociaz BARDZO podobny, ale to zależy od wielu czynników. Po pierwsze czy masz długie włosy, bo im dłuższe tym mniej się kręcą gdyż są cieższe i grawitacja czy ni swoje. Ale jeśli masz mniej wiecej włosy jak ona lub krótrze, ale nie za krótklkie to myślie, że wyjdą Ci. Jesli jeszcze np. puszą ci się to polecam odżywke z panten bez spłukiwania. Jest wspaniała. A co do pianek to ja osobiście nie polecam, bo włosy są po nich sztywne, chociaż niektórą są dobre (między innymi Nivea i welli :) ) Co do pytania to myśle, że włosy identycznie Ci nie wyjda (to jest nie możliwe) ale na pewno bd miała je zbliżone do danego celu, a zwłaszcza po wywinięciu niektórych psem prostownicą, ale to chyba już konieczność. Goraco polecam wszystkim loczką szampon i odżywke z nivea. :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada030994
Dziękuję, Juli786! Właściwie mam włosy o 5 jakieś 5 cm krótsze. Z tyłu są niemal proste, troszkę się falują, na koncach zwijają, z przodu kręcą sie bardziej. Wiem, że takiego efektu nie uda mi się uzyskać, ale miałam na myśli coś w podobie. Dziękuję za radę w sprawie suchych włosów - na pewno wypróbuję tę odżywkę. Co do odżywki i szamponu z nivei , to sama ich używam (do tego balsam flexible curls, po którym mam na głowie mnóstwo loczków z każdej strony ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioLL
Dorka123 pocieniowałam i jestem bardzo zadowolona... włosy nawet bardziej mi się kręcą, mam teraz takie kędziorki;) a żeby je ułożyć to dużo czasu mi nie zajmuje po prostu ugniatam i pryskam nabłyszczaczem a jak nie mam to biorę żel do włosów i jest git.!! ;P pozdrawiam wszystkich;* ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcoona
Hej! Chciałam się spytać jak wy sobie radzicie ze swoimi włosami? Ja mam włosy kręcone, takie do ramion.Jak je umyje zazwyczaj wieczorem są piękne nie sklejają się, nie mam takiej szopy, mają ładny kształt i przede wszystkim kręcą się na całej powierzchni. Lecz niestety jak wstanę rano, to masakra! Posklejane, niektóre bardziej kręcone, niektóre mniej, a jeszcze inne są proste.No nic przed szkołą nic nie zrobię.Rozczesuję na siłę wiążę w kitka i się nimi nie przejmuję. Tylko, gdy w szkole zobaczę się w lustrze to normalnie strach się bać! Z kitka zrobiła się szopa. Niektóre kosmyki się kręcą, reszta jest napuszona. Gdy idę je podciąć fryzjer nie wie jak się za nie zabrać :( Najpierw prostuję z godzinę, a potem obcina je jakby były proste:( A następnego dnia spróbuje je związać w kitkę, ale połowa wypada, bo są już kręcone. Nienawidzę swoich włosów! Błagam pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 77
Cześć dziewczyny też jestem posiadaczką takich wosów, ale bardziej baranków.Cały czas chodziłam w związanych włosach podkusiło mnie i poszłam do fryzjera.Na początku byłam zadowolona, do momentu jak je umyłam.Nie moge ich sobie ładnie ułożyć robi mi się siano na głowie.Powiedzcie mi jakich powinam kosmetylów używać.A tak wogóle jak rospósciłam włosy miałam wrażenie że każdy się patrzy na moją szope.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaumiau
hej dziewczyny, jest ktoś on line? bo pilnie chciałam sie o cos zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaumiau
kupiłam ceramiczna lokówke spiralną do włosów i za bardzo nie wiem do czego sa te spiralne zaciski jak sie tym operuje...? help , w instrukcji jest tak opisane ze nie można sie połapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek123456789
Ja też mam kręcone i kocham je:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek123456789
ODKĄD UŻYWAM SZAMPONU'' BIOLAGE'' DO WŁOSÓW FARBOWANYCH I MGIEŁKI ''BIOLAGE'' DO WŁOSÓW SUCHYCH MAM PIĘKNE LOCZKI... WCZEŚNIEJ TAK NIE BYŁO, NIE MAM DŁUGICH WŁOSÓW BO TYLKO DO LINI ŻUCHWY ALE ZAPUSZCZAM I JEŚLI TERAZ NIE MAM Z NIMI PROBLEMU TO JUŻ NIE BĘDĘ MIAŁA BO NAJGORSZE ZA MNĄ... BYŁAM U FRYZJERA TYLKO PRZEŻADZIC WŁOSY I JEST SUPER... FRYZJERA ODRADZIŁA CIENIOWANIA BO I TAK DUŻO WŁOSÓW:)) POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek123456789
Do OLI77 fryzjerka nie obcięłą ci włosów brzytwą???????? kiedyś miałam tak obcięte i nie umiałam sobie z nimi poradzic o tego czsu a to jest już 7 lat nie pozwalam zbliżac się z brzytwą do włosów, nawet degażówek nie polecam, są dobre na chwilę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaa8
hejo:) mam kręcone włosy i chciałabym sobie zrobić grzywke tylko nie wiem jak na prosto i na skos jak myslicie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka3867
Mam grube, falowane/kręcone włosy, które sięgają mi zapięcia od stanika ^^ Kiedy je rozpuszczę, mam taką kopułę ;/ Mają strasznie dużą objętość...Napisałam falowane/kręcone, ponieważ z przodu, gdzie mam je trochę tylko na brzegu wycieniowane bardzo ładnie się zawijają, z tyłu się jakoś dziwnie falują i ogolnie są takie "bezkształtne" I tu moje pytanie: Czy mogę wycieniować takie włosy? Chciałabym, żeby z tyłu też ładnie się układały, zmiejszyć ich objętość przy końcach i dodać im lekkośći. Szczegolnie na tym zalezy, poniewaz jestem wysoka i szczupla i takie wlosy do mnie nie pasują, obciążają moją sylwetkę. Czy gdybym je wycieniowała i uzywała jakichs pianek i wosków to uniknę napuszenia? I jeszcze jedna sprawa... czy lepiej gdy takie włosy obcięte są w literę "U" czy na prosto? Proszę o pomoc, chcę wreszcie rozpuścić włosy, odkąd pamiętam noszę kucyk... ostatni raz rozpuściłam je publicznie w 4 klasie podstawowki na dyskotece, teraz jestem w 3 klasie gimnazjum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręconakoniara
witam. od kiedy pamiętam moje włosy były podatne na wilgoć ale raczej proste. lecz kiedy zaczęłam dojrzewac najpierw zrobiła sie z nich okropna szopa. zaczęły się puszyć i nie dało rady nic z nich zrobić. szczególnie po rozczesaniu. od jakiegoś czasu zaczęłam używać pianki do włosów kręconych. efekt całkiem mi się spodobał gdyż nie musiałam czesać włosów w ciągu dnia. jednak z początku moje loki to były raczej pozlepiane strąki. i cały czas wyglądały jakby były mokre. doszłam do wniosku że pewnie dodaję zbyt wiele pianki i zaczęłam stosować jej mniej. wtedy moje loki były miękkie i wyglądały całkiem ładnie. niestety bardzo się puszyły. jednak zawsze kręcą się inaczej i od jakiegoś czasu wcale nie wyglądają jak bym chciała. po bokach są to dosć duże loki wyglądają jakby ktoś je zrobił na lokówkę, jednak łatwiej opadaja. szczególnie po jednej stronie. z tyłu natomiast są to takie maluteńskie sprężynki które bardzo się puszą a w dodatku podnoszą ku górze. muszę jeszcze dodać że w niektóych miejscach loki są większe, mniejsze lub prawie całkiem proste. nie wiem jak mam je stylizować i co robić by się tak bardzo nie puszyły. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżak
RATUNKU !dziewczyny mam ogromną prośbe dajcie jakieś propozycje fryzur na bal z naturalnie kręconych włosów ale takie żebym mogła pokazać fryzjerce i żeby mi takie zrobiła!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręconaewka
Ja też mam kręcone włosy do ramion , we wtorek idę do fryzjera nie mam pojęcia co z nimi zrobić , mam grzywkę, po pewnym czasie robią się z niej takie kręcone rurki . Ogólnie to kręcą się nawet ładnie ale cały efekt psuje to że się trochę puszą i są w niektórych miejscach suche . Myślałam by je pocieniować , moja koleżanka wspominała by je wy-degażować ale nie wiem na czym to polega . Może wy coś doradzicie ??. Nie chce by były strasznie napuszone i by było ich tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, jak mnie wkurzają te moje kędziorki, których nie mogłam opanować dopóki kupiłam sobie prostownicę http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4381028&start=0 , oczywiście z jonizacją, bo innych nie uznaję. Mam tę remingtona za 176zł. Świetna... bez porównania, jeżeli chodzi o te plastiki z marketów za 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka 21
Witam wszystkie posiadaczki loków:) Też mam kręcone włoski i powiem szczerze,że nie zamieniłabym ich na inne pomimo,że są niesforne i często płatają mi figle, np. puszą się. Sięgają prawie do połowy plecków, są ścięte w trójkąt, czyli z tyłu dłuższe i pocieniowanie krócej ku górze. Teraz zapuszczam. POLECAM ODŻYWKE WAX dostaniecie w aptekach, rewelacja. I KOSMETYKI NIVEA TEŻ SA DOBRE DO KRECONYCH WŁOSÓW. i najważniejsze ZAAKCEPTUJCIE SIECIE SAME :) TAKIE JAKIE JESTEŚCIE:) A PAMIĘTAJCIE, ZE KAŻDA Z NAS JEST WYJĄTKOWA:) POZDRAWIAM. AMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kohane kędziorki :) ja również mam bardzo kręone naturalne włosy ;/;/ inni mi ih zazdroszzą a ja czasami nie mam już na nih siły. Nie dość ze nic nie można z nimi praktyznie zrobić (chodzi o uczesanie, cały czas ta sama fryzura) to jeszcze w wyglądzie są nie najlepsze. puszą sie ;/ są sianowate i wogóle;/ ostatnio jeden z fryzjerów polecił mi mianowicie : dwa zółtka, pół naturalnej cytryny, 1 lyzka nafty kosmetycznej i witaminę A+D3 to razem wszystko wymieszac i nałozyć na wilgotne włosy ponoć rewelaja ;p ale nie wiem jak czesto mozna tego stosowac;/ mozy wy wiecie??? bardzo radził też wywar z pokrzywy który nadaje piękny połysk a co najlepsze poradził abym spłukala włosy piwem!!!!!! ;p nie wiem czy o tym słyszałyście i pisałyscie bo nie czytałam tego topiku od początku, ale ponoć piwo jest bardzo dobre na skręr włosa;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
witajcie! ja też mam kręcone włosy. niestety... to u mnie rodzinne. szczerze mówiąc nienawidzę ich. fakt, fajnie wyglądają i wgl każdy zazdrości takich włosów, ale w moim przypadku one się nie układają! tzn fajnie wyglądają zaraz po umyciu, wysuszeniu i wymodelowaniu, ale tylko przez chwilę. potem opadają :( a co jest na drugi dzień szkoda gadać...śpię nie ruszając się, włosy mam spuszczone za poduszkę, żeby się nie wyprostowały, ale to na nic. rano są tragiczne. puszą się... loki nie wytrzymują długo w ładnym skręcie. był kiedyś na rynku świetny produkt, zielony sunsilkodżywka bez spłukiwania, ale już niestety nie można tego produktu kupić. szkoda, bo wtedy jeszcze byłam zadowolona, że mam loki. teraz też używam różnych odżywek, cudów, ale to na nic. nie ma to jak proste włosy... szczerze niecierpię tych włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalwiątko...:)
Siemka kręciołki. Już wypróbowałam przeróżne sposoby aby moje loczki były sprężyste co do jednego i nie puszyły się co jest najgorsze. po umyciu są idealne lecz gdy wyschną normalna szopencja. chce iść zrobić sobie kolor lecz obawiam sie że albo się spalą na dobre albo końcówki będą bardzo ale to bardzo suche. proszę o porady co do farbowania i z jakiej firmy polecacie kolorek:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×