Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Jak mam je stylizować dyfuzorem? Nigdy nie używałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrecona
hej kreciolki:) ja tez mam bardzo krecone wlosy niczym kabla od telefonu jak bylam mala zawsze plakalam dlaczego mam takie wlosy ,ale z wiekiem zaczelam je kochac poniewaz nauczylam sie je pielegnowac a one mi sie odwdzieczyly.a wiec lasencje jesli wlosy wam sie pusza podczas snu i nie tylko najlepsza i sprawdzona rada wyschniete wlosy delikatnie zmoczcie jeszcze raz tak zeby nie byly mokre i wgnieccie we wlosy krem do wlosow dobre sa te .z zjaja tanie i nie kleja wlosow!! i troche pianki bez przesady i wysuszczie suszarka na najmniejszym obrocie zeby nie rozwalaly loczkow .( a zawsze suszcie wlosy od tylu tzn glowa w dol bo inaczej loczki sie rozwala i nie beda tajkie same)najlepszy efekt kreconych wlosow jest w dzien 2 albo 3 potem myje wlosy i zaczynam od nowa:) nie prostujcie ja to zrobilam 3 lata temu i nic juz im nie pomoglo byly susze zniszczone ani proste ani krecone musialam je sciacinac po trochu i czekac kiedy odrosna nie warto sie meczyc musimy sie cieszyc z tego co nam natura dala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam coś takiego że już rok od zrobienia trwałej minął więc miałam proste ale odstawiłam pigułki z hormonami i mam kręcone:) Kiedy mogę powtórzyć trwałą. Troszkę mi się podniszczyły bo fryzjerka zrobiła mi dwie pod rząd. No bo bym sobie teraz po roku zrobiła dla odświeżenia bo mi się kręcą ale nie od samej góry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoannaaa
Witam!:) Też mam kręcone włosy. Ogólnie czeszę je w kok. Mam porozdwajane końcówki i gdy je roczeszę na sucho to mam siano. Po umyciu pierwszego dnia są nawet ok, a później strąki. Fryzjerka poleciła mi brać tabletki do ssania BIOTYNA H(Zdrowit) o smaku ananasowym, powinny po miesiącu być lepsze. Już stosuję je miesiąc i są miększe w dotyku i mam mniej rozdwojone końcówki, a przy okazji mam mocniejsze paznokcie, nie łamią się i nie rozdwajają:) Zawsze coś:) Co do uczesania? Po umyciu stosuję jedwab. Wyschną i robię sobie kucyk, bo i tak nie mam czasu na wymyślanie fryzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.również mam kręcone włosy ale mam problem może ktoś z was mi pomoże.Mój naturalny kolor to ciemny blond.chciałam sobie pofarbować na jasny blond ale nie wyszedł wiec za drugim razem umalowałam rozjaśniaczem.wyszedł okropny.wiec za trzecim razem umalowałam na burgund.i to wszystko orbiłam w ciagu 3 dni.i z moich ślicznych loków zrobiły sie ble włosy.nie kreca sie.co mam zrobic błagam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulag90
hejka ja tez mam krecone wlosy i ich nienawidze w dodatku sa kolkoru czarnego co pogarsza sprawe bo niemoge ich przefarbowac na jaki chce kolor aktualnie farbuje na czerwono ale wychodzi ciemna czerwin za kazdym razem wychodi jasniejsza i mam nadzieje ze wreszcie uzyskam taki kolor jak chce. a co do upinania to albo je zwiazuje albo mam rozpuszone nieda sie z nimi nic zrobic wiecznie stercza albo z jednej albo z drugiej strony albo gdzies styl suszarki nieuzywam bo uwazam ze niszczy wlosy czesze co drugi dzien zaraz po u myciu bo na suchych robi sie siano i wygladam jakbym miala ptasie gniazdo na glowie. do fryziera chodze bardzo zadko co 2 lub 3 lata poniewaz chce je zapuscic tak do pasa poniewaz wtedy moze sie troche rozprostuja. czasami prostuje je prostownica ale wystrczy ze przejde sie po polu i juz zaczynaja sie podkrecac wystarczy ze powietrze jest minimalnie wilgote . bardzo mnie te wlosy denerwuja bo niemoge zrobic takich fryzur jakien mozna zrobic z prostymi/ a jak juz pujde do fryziera to wszyscy mi zazcdrasza bo niebede musial nigdy robic trwalej. myslalam aby je wprostowc na stale ale podobno nawet wtedy trzeba je prostowac bo sa lekko podkrecone. niewiem jak wy ale ja bym sie zamienila na proste wlosy bo swoich mam dosc. Pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia822
hej, ja też mam kręcone włosy i do tego bardzo cienkie,ładnie wyglądają tylko w dzień umycia kiedy je ułoże a kolejne dni to katastrofa więc je po prostu spinam w kucyk. Ze względu na to ze są bardzo cienkie rzadko je prostuje no i jak jest wilgotno prostownica nic nie daje bo i tak szybko zaczynają się kręcić i nie wygląda to już dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiulkaa
Witajcie zakręcone. Ja tez mam kręcone włoski. Najlepiej u mnie sprawdza się timotei- perfekcyjne loki ( szampon i odzywka) nie używam rzadnych pianek i zeli. aby włosy były bardzo dobrze nawilżone proponuje maseczke z oliwy z oliwek, 2 żółtka, sok z połowy cytryny (jesli włoski sa blond - cytryna rozjasnia) i ewentualnie to juz wg uznania rózne inne olejki (kokosowy, rycynowy etc). wszystko razem wymieszac (oliwe podgrzac) położyc na suche lub mokre włosy jak kto woli. ja nakładam na suche i folia i recznikiem trzymam godzinke. pozniej spłukuje szamponem stosuje odzywke rozczesuje szerokim grzebieniem. Spłukuje odzywke i susze ciepłym i zimnym powietrzem na zmiane. Efekt jest rewelacyjny. włoski sa nawilzone, nie ma aureolki i ładnie pachna. maseczke mozna stosowac nawet 1 na tydzien, mozna czesciej dopóki sie nie odzywią.pozdrawiam. mam nadzieje ze pomogłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiulkaa
aha wczesniej używałam zestau nivea i nie sprawdził sie tak jak nowy timotei. ale kazda ma inny rodzaj włosa. musicie dopadowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tacjana007
Witam. ja miałam kiedyś ładne loczki, ale zaczęłam je prostować regularnie i teraz mi się tak nie kręcą jak kiedyś i jakbym chciała. Kręcą mi się tylko końcówki:(:( da radę coś z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmichalska
hej ja lubię po facebooku buszować:) ostatnio odkryłam, że można tam znaleźć fajne ciekawe, albo śmieszne rzeczy:) ja znalazłam profil o włosach:) Piękne Włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczka79
Ja mam kręcone włosy i powiem wam że nigdy w zyciu nie zamieniłabym ich na proste, mąż z resztą jest w nich zakochany. Mam dobre kosmetyki ( curly spray osmo)więc nie musze wstawac 2 godziny wcześniej żeby jako tako po nocy się doprowadzić do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam krecone
Od zawsze tez mam krecone wlosy. Kiedys pielegnowalam je preparatami z silikonem, ale po jakims czasie z wlosow zrobilo sie siano. Odrzucilam wszystkie sampony i odzywki z silikonem. Uzywam szamponu i odzywki z Rosmana Yung na zmiane z szamponem Barwy Natury, tez bez siliconu. Po lekkim osuszeniu wlosow, nakladam zel samodzielnie zrobiony z siemienia lnianego. Gdy wlosy wyschna sa lekkie straki, ale wystarczy, ze przeczesze wlosy palcami, to loki sa mieciutkie i sprezyste. Nie uzywam nigdy suszarki, a grzebien tylko po umyciu wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kręciołków ;). Lubię swoje loczki ale mam z nimi straszny problem.. niezmiernie się puszą , próbowałam już chyba wszystkiego co polecano mi u fryzjera i nic... Gdy mam je zaraz po umyciu takie lekko podeschnięte są cudne , ale gdy wysychają do końca na mojej głowie jest jedna wielka szopa i przez to nie nosze ich nigdy rozpuszczonych ;( Macie jakies rady jak utrzymać ten efekt podeschniętych włosków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquila30
Ja swoje loczki traktuję od jakiegoś czasu nowym wynalazkiem mojej koleżanki - fluidem osmo. Rewelka - mam jeszcze piękniejsze kręciołki na głowie, jest ich więcej no i co najważniejsze nie sa splątane. Podebrałam jej ostatnio jak byłyśmy na integracyjnym , a właściwie to sama się zlitowała jak widziała moje poranne zmagania zwłoskami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zopppie
mnie poinstruowali w Denique jak mam o nie dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:L'escargot:.
Hej!! ;) Jak chyba wszyscy powyżej mam kręcone włosy. Lubię loki, bardzo mi się podobają u innych, ale te moje są suche, maksymalnie porozdwajane (a nawet porozczwarzane!!!) i nigdy nie chcą się układać. Nawet kiedy są związane wyglądają fatalnie. Wiele osób mi radziło, żebym nie rozczesywała ich na sucho, ale wyglądam wtedy... no tak... przerażająco. Bardzo Was proszę o jakąś radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was....tak sobie czytam i czytam i czytam i sama nie wiem co mam myśleć?!?! Aktualnie przeżywam traume z moimi włosami. Odkąd pamiętam,to zawsze były takie napuszone, farbowałam je raz na pół roku, i nadal są suche jak siano! Tydzień temu wybrałam się do ponoć"super " fryzjerki , która miała zdziałać cuda z moich niby loków. Włosy miałam do pasa po wyprostowaniu, blond balejaż, gęste włosy, jak je nakręciłam to nawet ładnie się kręciły. I też oto cudowna Fryzjerka zafarbowała mi włosy, weszedł niby bląd rudy kolor, tłumaczyła mi że nie moge uzywać rozjaśniacza, tylko poki co farbę. Ok zgodziłam się. Ścięła mi wlosy , teraz tył mam do ramion, reszta zcieniowana na maxa, żeby wyrzedzić włos rzekomo. Myje już 2 raz odkąd odwiedziłam fryzjera i wlosy sa fatalne!!!!!!!!! Ani nie nie kręcą, ani nie chcę wyprostować, mam jakieś dziwne prześwity, kompletnie nie umiem sobie z nimi poradzić. Wyszłam od fryzjera wsciekla jak osa ze lzami w oczach. Chcialam uzyskac jak najwiecej informacji, jak dbac, pielegnowac, czego uzywac, jak uzywac, natomiast pani fryzjerka byla nierozmowna totalnie, wysuszyla siano na dyfuzor i wygladajaca jak stara babe wystawila rachunek 200 zł. What the fu** sobie pomyślałam?!?!?! i z irytacją wyszłam. Ja juz nie wiem do jakiego fryzjera musialabym sie udac ,aby uratował moje wlosy. Po płaczach od rana do wieczora od tygodnia jeste zdesperowana wygladem mojej fryzury. Dlaczego nie robia w szkolach fryzjerskich specjalizacji??? Spzniej np fryzjer moglby byc specjalista od np. kręconych wlosów!!!!!!!!!!!!!! Tak strasznie ciężko znalezc kogos kto wie jak sie takim sianem zajac!!! Jeśli ktoś ma wyprobowane specyfiki to prosze o szczegolowe ich opisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesjonalne serie
loreal,matrix powinny pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciolki23
heyy :) tez mam kręcone włosy i do niedawana ich po prostu cierpiałam.. ciagle prostowalam ale teraz załuje bo bardzo zniszczylam włosy ;/ jakich produktow uzywac żeby były miękkie i ładnie się kręciły? od jakiegos czasu je polubiłam i po prostu wcale ich nie czesze ;P wtedy są śliczne :P tak wgl ostatnio wpadłam na pomysl żeby wyciąć sobie tak jak chłopcy którzy scinaja sie na irokeza. tylk9 z jednej strony i oczywiscie nie tak bardzo... taki cienki pasek.. tylko nie wiem czy to dobry pomysl.. co o tym sądzicie? nie mam długich włosów i przewaznie spinam je w kucyka. wydaje mi sie ze to fajnie by wyglądało ale nie moge sie zdecydowac.. pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_2020
Kurcze Nawet nie wiecie jak zazdroszczę wszystkim, którzy mają kręcone włosy. Ja zawsze o takich marzyłam, ale niestety matka natura dała mi włosy proste jak druty, gęste i grube. Moje koleżanki z loczkami na głowie powiedzialy, że oddałyby bardzo duże żeby mieć włosy takie jak ja :). Jeszcze raz straszni z was szczęściarze/ry, że macie kędziorki na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1990
Witajcie. od dzieciństwa mam kręcone włosy, tylko niestety przez kilka lat je prostowałam. Od półtora roku chodzę zlokowana:) loki są super. niestety w listopadzie fryzjerka obcięła mnie tak, że wyglądałam jak owca, a potem zaczęły mi włoski wypadać garściami. Teraz już jest oki, mniej wypadają i odrosły, tylko coś im się odwidziało i nie lokują się od skóry. Co mam z tym zrobić. I co robić żeby się lepiej kręciły. Są dobrzę odżywiona itd, a do układania używam balsamu z nivea lub odżywki z pantine. Proszę o pomoc. Piszcie na maila jamaikers@wp.pl lub tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1990
Aha a włoski po skręceniu mam lekko za ramiona. Farbuję raz na 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
Zapraszam do zakupów w meblowym sklepie internetowym ,,Venus'' - NISKIE CENY! NOWE MODELE! Największy wybór stołów, krzeseł , mebli tapicerowanych , narożników, sof, kanap , hokerów,krzeseł tapicerowanych oraz włoskich , niesamowitych tapczaników dziecięcych oraz wielu innych mebli. ****** PRODUCENT *****NISKIE CENY **** SPRAWDZ***** http://venus-meble.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selective.com.pl
Jeżeli koloryzujesz włosy to tutaj polecam profesjonalna linię kosmetyków Selective Glitch Color,jest to krem koloryzujący który pozwala wykreować intensywny odcień pasemek. Myślę ze to coś w sam raz dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jakoś szczególnie kręconych włosów ale zawsze podobało mi się u dziewczyn z kręconymi włosami jak miały tak zwany 'artystyczny nieład' :) Wygląda to fajnie i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMalinoweCiacho
Hej. Mam kręcone włosy za ramiona 9jak wyprostowane to są dłuższe), używam szmponu Naturia z Joanny, tego do suchych włosów, z tej samej firmy używam też wosku. Oprócz tego używam balsamu do kręconych włosów Nivea, zwykłej pianki i od czasu do czasu robię sobie maseczke nawilżającą do włosów. Latem jadę na obóz, poradźcie jak mogłabym dbać o moje włosy, żeby codziennie ładnie wyglądały:) Niestety nie będzie możliwości myć ich codziennie.. ;( Proszę o odpowiedź;) Mój email: panimalinoweciacho@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkka to ja
Jak jesteś z Krakowa to muszę Tobie polecić fajny zabieg na takie właśnie włosy- to keratynowe prostowanie włosów, które mozesz wykonać w centrum M1 u Pana Mateusza. Warto czasami coś zmienic w swoim wygladzie, zwłaszcza ze wiosna się zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×