Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość las równikowy
Ja to wogóle nie wiem jak je pielęgnować jak wstaje rano po umyciu to odrazu szopa i robie kite nie wiem co stosować do włosów i jak je pielęgnować pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwareq
lesie równikowy jezeli martwisz sie szopa to moze krem do stylizacji włosów pomoze? oczywiscie to rozwiązanie tak 'na teraz'. ja uzywalam odzywki po wysuszeniu, bez spłukiwania. Jakos choc troche je "odpuszała" ;P nawilżaj włosy po prostu. Dobre maseczki i odzywki mocno nawilżające (stosuj te do włosów zniszczonych/ farbowanych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaskaaa
szuwareq -jesli dziala na nie deszcz tak jak mowisz albo mrzawka to najlepiej po jakiejsc odzywce w spreju nalej wody i gdy ci oklapna to poprostu idz do toalety i spryskaj je gwarantuje ci ze znow sie skreca. JA mam bardzo krecone wlosy czasem mam drobne problemy z ulozeniem wloskow ale ogolnie nie marudze i do tego zrobilam sobie grzywke teraz tak sie podobam i sobie i innym ze szok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Witam. Ja swoich lekko falowanych włosów nienawidzę. Kiedyś miałam długie prawie do pasa i były proste, ale od kiedy je ścięłam krócej (nie lubię mieć długich) - tragedia! Teraz mam je do połowy pleców, wystopniowane, ale nie bardzo, jakieś 10 cm. Poza tym są bardzo gęste. Kiedy je umyję i nie czeszę (żadko tak robię), wyschną same to mam kręcone od połowy długości. Zazwyczaj idę spać z mokrymi rozczesanymi, rano muszę je rozczesać przed wyjściem do pracy. Mam szopę przeokropną. Próbowałam z nimi walczyć prostownicą, ale prostowanie schodzi mi ok. 40 minut, a nie mam tyle czasu żeby się w to zawsze bawić. Jak je ściąć żeby były raczej długie, ale lepiej się układały. Dodam, że nie mogę chodzić niezaczesana przez cały dzień, bo wyglądam jeszcze gorzej. Plączą się. Mam ciężkie włosy i nie mogę stosować żadnych preparatów bez spłukiwania, żadnych kremów, pianki. Nie wiem co zrobić. Błagam POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Dodam jeszcze, że kiedy wyprostuję moje pożal się Boże fale, po godzinie mam fale od spodu i straszną szopę na głowie Już nie wspomnę jak jest podczas deszczu :( Jak je utrwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiaziaczek
Witam.Ja przetestowałam już wiele.W sumie kiedyś mnie nie interesowało jak wyglądaja moje wlosy ale jak ludzie zaczeli je chwalić wziełam sie za nie ostro;D Ja nie moge przeżyć dla bez odzywek bez spłukiwania, ktore ratują moje wlosy przed puszeniem.Najlepsze eferty dawało u mnie mleczko Sunsilk jednak wycofali cała linie z produkcji,odzywka z nafta kosmetyczna bez spłukiwania- jak dla mnie koszmar.Balsam Nivea- strata pieniędzy brzydko pachnie jak dla mnie i skleja włosy.Pianki wysuszają włosy więc odstawiłam je definitywnie chyba ze na jakieś wieksze wyjście czy na dicho dla utrwalenia.Lakierów też 0 gdyż jestem zbyt leniwa żeby myć moje włosy codziennie a po nim niestety zachodziła zawsze taka potrzeba.Jedwab akurat na mnie nie działa.Hmm...w sumie mało jest dobrych kosmetyków do kreconych włosów.Obecnie wróciłam do odzywki Pantine fale i loki i w miare jest dobra, nie ma siana na głowie.Z Racji intensywnej regeneracji używam jeszcze raz na tydzien maski z apteki WAX któa jest dla mnie rewelacyjna:) ale o niej jest dużo na necie ...możecie poczytac;) moje mycie wyglada zwykle tak: myje włosy dobrym szamponem, nakładam zwykla odzywke na 10 min bo inaczej nie mogłabym potem doczesac włosów.Spłukuje.Rozczesuje tylko po myciu.Biorę głowie na doł i wgniatam odzywke bez płukania Pantin Provi.Osuszam włosy papierowym ręcznikiem :d dla mnie rewelacja:d super loczki się robią, szybciej wysychaja no i jest delikatniejszy niż zwykly ręcznik. Może ktoś mi coś jeszcze doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska2
hej:) jestem posiadaczką długich(do połowy pleców) kręcinych włosów. jestem z nich b.zadowolona, chociaż chciałabym zrobić z nimi coś innego. i tu pojawia się problem, nie chcę mieć krótkich, kręconych włosów, a niestety. każdy fryzjer do którego pójdę mocno skraca mi włosy (tak do ramion). wydaje mi się,że robią to abo z lenistwa bo nie chce im się bawić z długimi i ciężkimi do opanowania w,łochami, albo z zazdrości. jedynym wyjściem z sytuacji jest chyba nauczenie się cieniowania włosów we własnym zakresie... ponarzekałam i już mi lżej :) pozdrawiam wszystkie Zakręcone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rura wydechowa
a własnie gddzie mozna kupic nożyczki do cieniowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luskaa
nozyczki do cieniowania mozesz kupic w sklepie fryzjerskimjesli taki znajduje sie w twoim miescie ale sa b. drogie od 200zl w zwyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiazosia
Bardzo dobre artykuly o wlosach kreconych mozna poczytac na www.krecone.pl :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoniaonia
Bardzo dobre artykuly o kreconych wlosach znajduja sie na krecone.pl szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Mam problem może ktoś wie coś na ten temat i mi pomoże. Od zawsze miałam kręcone włosy, kiedy urodziłam dziecko zaczęły rosnąć mi proste:( Używam szampony i pianki do włosów kręconych ale to nic nie daje. Kręcone mam tylko końcówki a odrosty proste i przylizane:(Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betts
A mnie zastanawia fakt taki,że kiedyś miałam całkowicie proste włosy, a parę lat temu zaczęły mi się stopniowo skręcać i teraz mam kędziorki...czego to może być kwestia?poza tym mam wrażenie,że one w ogóle nie rosną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betts
A mnie zastanawia fakt taki,że kiedyś miałam całkowicie proste włosy, a parę lat temu zaczęły mi się stopniowo skręcać i teraz mam kędziorki...czego to może być kwestia?poza tym mam wrażenie,że one w ogóle nie rosną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolitkaPO
Czesc wszystkim! :D Nazywam sie Sylwia, jestem ciemnej karnacji i mam czarne, do ramion włoski, również jak wy kręcone:) czasem uda mi sie je ułozyc i wygladaja super, ale niestety zdaza mi sie to bardzo rzadko!! Uzywałam wszytskich kosmetyków, do kreconych włosów.. do prostych.. wygładzających, róznych jedwabi.. masakra, obecnie uzywam szamponu i maseczki z firmy DOve (żółte) .. ale mimo tego nie jestem zadowolona, byłam u fryzjera, obcięła je ładnie, ale nie są takie jakbym chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolitkaPO
Czesc wszystkim! :D Nazywam sie Sylwia, jestem ciemnej karnacji i mam czarne, do ramion włoski, również jak wy kręcone:) czasem uda mi sie je ułozyc i wygladaja super, ale niestety zdaza mi sie to bardzo rzadko!! Uzywałam wszytskich kosmetyków, do kreconych włosów.. do prostych.. wygładzających, róznych jedwabi.. masakra, obecnie uzywam szamponu i maseczki z firmy DOve (żółte) .. ale mimo tego nie jestem zadowolona, byłam u fryzjera, obcięła je ładnie, ale nie są takie jakbym chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokmenka
ja również mam kręcone włosy i chcę bardzo podkreślić ich skręt,lecz nie oriętuje się jakie produkty są silne aby bardzo podkreślić moje loczki.Może ktoś wie? Jeśli tak prosze o odpowiedź na mój problem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokmanka
Też mam kręcone włosy i chce maksymalnie podkreślić ich skręt,lecz nie wiem jakie środki do włosów takich jak moje są silne aby moje loczki były maksymalnie zakręcone.Jeśli ktoś wie proszę o odpowiedź.Pomóżcie! =] Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzlica_afrykaska.
Tez mam krecone ostatnio kupilam sobie odrzywke i szampon "Nivea" i musze powiedziec ze widze efekty. Zameierzam tez kupic maske do wlosów taka ktora jest w kazdej abtece w tupce n nazwy nie pamietam "Henna" pisze. Ona jest znakomita !! Moja siostra ją używała. Może droga ale jest jej tam duzo. I pianke "Wella" do kreconych wlosow - podobno najlepsza. Bede ja wcierac na mokre wlosy i potem suszyc. Mam nadzieje ze nie bede wygladac jak debil I wlasnie nie wiem czy nie wybrac sie do fryzjera, bo moje looczki ladnie sie kreca ale na dole a na gorze sa raczej oklaple ;/ fuj :( Boje sie tylko ze jak fryzjerka obetnie mi je to bede dziwnie jakos wygladac......Bo nosze jeszcze okulary. E tam// ...............Ciekawe ile kosztuje taka wizyta ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzlica afrykanska
Tez mam krecone ostatnio kupilam sobie odrzywke i szampon "Nivea" i musze powiedziec ze widze efekty. Zameierzam tez kupic maske do wlosów taka ktora jest w kazdej abtece w tupce n nazwy nie pamietam "Henna" pisze. Ona jest znakomita !! Moja siostra ją używała. Może droga ale jest jej tam duzo. I pianke "Wella" do kreconych wlosow - podobno najlepsza. Bede ja wcierac na mokre wlosy i potem suszyc. Mam nadzieje ze nie bede wygladac jak debil I wlasnie nie wiem czy nie wybrac sie do fryzjera, bo moje looczki ladnie sie kreca ale na dole a na gorze sa raczej oklaple ;/ fuj :( Boje sie tylko ze jak fryzjerka obetnie mi je to bede dziwnie jakos wygladac......Bo nosze jeszcze okulary. E tam Ciekawe ile kosztuje taka wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vidlunka
witajcie, również jestem posiadaczką sprężynek :) Stosuję jedynie rano piankę i moje włosy wyglądają idealnie Sposób: Myję włosy. Używam odżywki (obojętnie jaka), ale teraz wyszła nowa - Regeneracja 2 w 1. Następnie rozczesuje mokre loczki do tyłu (oczywiście szczotkę dajemy pod wodę), delikatnie wyciskam następnie wodę z włosów, po czym zarzucam nimi do tyłu... Teraz tylko pianka... Kupiłam ostatnio nową Shine, 5 o zapachu jedwabia :) polecam! Mam małe pytanie... Bo chciałabym zmienić fryzurę... Interesują mnie mokre loczki, tzn. takie, które wyglądają tak jakby zaraz po myciu. Jakich kosmetyków mam używać, by zachowały taką formę przez cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim:)to swietne forum!:D ja tez mam krecone wloski..moze to nie sprezynki ale bardzo mi sie podobaja,choc czasami mam z nimi problemy.... Ukladaja sie jak chca...Codziennie z samego rana mocze je i ugniatam aby nadac im jakis ksztalt znosny hehehe...potem nakladam odzywke z nivei..Jestem z niej zadowolaona i polecam:) Czasami wloski nie chca mi sie krecic od samej glowy dlatego od pewnego czasu mysle o trwalej.. Dziewczyny mam ogromna prosbe:*...Moze ktoras z was ma zrobiana trwala i moglaby wyslac fotke?bo za bardzo nie wiem jak trwala wyglada???:/ I czy sa moze jej jakies rodzaje?np czy chcemy miec mniejsze loczki czy duze loki? Prosze o pomoc i Z gory dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczus91loczus
witam kędziorki:) ja rowniez mam krecone wloski. obecnie zapuszczam bo marza mi sie dlugie dlugie wloski no i grzywke sobie wycielam na bok oczywiscie prostuje. no i wczesniej mialam bardzo wycieniowane wloski uzywalam pianek i roznych kosmetykow do kreconych a teraz mam juz prawie rowne i coraz mniej mi sie kreca:) no i czasami tez rozszesuje zeby nie bylo tych glupich lokow tylko ze wtedy bardzo sie puszcza a pozniej i tak sie niestety skrecaja:/ jakich kosmetykow uzywac moze macie jakies wyprobowane po ktorych wlosy sa prostsze i sie nie puszcza?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczus91loczus
Do Pyśśka: wiem ze sa rozne rodzaje trwalej wiec poszukac w necie czy gdzies a najlepeij niech Ci fryzjer doradzi jaka badzie najfajniejsza itp. znam typiare ktora ma taka trwala jakby dopiero wyszla z pod prysznica:/cos oropnego poprostu wiec uwazaj z ta trwala:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Ja jestem naruralna jasną blondynką o fajowych lokach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Więc ja mam cos takiego,że moje wlosy bardzo się puszą.;(.Np.Nie robią mi się loki tylko taki "puch" a tylko końcówki włosów zwijają się w jednego dużego loka.:(( Ale całe szczęście to już przeszłość.=) Po długich poszukiwaniach i buszowaniach po sklepach znalazłam wkońcu kosmetyki dzięki których mam na głowie burze loków,i włosy wcale mi się nie puszą!! xDD Więc tak:najpierw myje włosy szamonem(może być taki do skrętu włosów,ale uwaga!Jeśli ktoś nie ma naturalnie kręconych włosów taki szampon nie spowoduje,że pojawią się na głowie loczki i fale;),on tylko poprawia naturalny skręt),nakładam odżywkę NIVEA na skręt fal i loków.Trzymam chwilkę a następnie spłukuje letnią (nigdy nie zimną!!)wodą(zbawienie dla włosów,suchych i puszących się ;P.Nie szoruje włosów ręcznikiem,tylko najpierw je wyciskam,a następnie nakładam ręcznik na głowę i delikatnie go wduszam we włosy.Po tej czynności stosuję balsam poprawiający skręt NIVEA i suszę włosy suszarką z lekkim nawiewem,tak aby ich nie przesuszyć.Nie rozczesuję.Dopiero rano,po wstaniu z łózka czeszę je i używam do nawilżenia i natłuszczenia wosku.Nakładam go troche na rękę , łapię włosy w garś pociągam pasmo od nasady(ale nie od samej skóry głowy,bo włosy będą wyglądały na przetłuszczone),lekko ciagnąc w dół.Po puszczeniu pasma robi mi sie superowy lok.I tak wszystkie włosy.jeśli chcemy mieć dużo małych loczków,musimy łapać każde małe pasmo i wykonywać tą czynność.Ale z woskiem trzeba uważać.Tylko to jest głupie że łatwo możemy przesadzić z ilością a wtedy wiecie...przetłuszcone strąki na głowie ;P. ;Ludzie mi nie wierzą,że mam takie loki bez lokówki.=) Wszyscy podziwiają moje sprężynki. Ostatnio coś mnie podkusiło i zafundowałam sobie grzywkę do brwi.Traktuje ją prostownicą i odrobine przygładzam woskiem.Mówię wam super ekekt przy tej całej burzy loków!!! Dziewczyny chcę poruszyć jeszcze jeden temat.Niekóre laski uważają,że kręcone włosy sa beznadziejne!!To nieprawda!One są wyjątkowe,takie dziewczęce.Wszystkie dziewczyny w około mają teraz proste włosy a te co są posiadaczkami "spręzynek" na głowie dostosowują się do otoczenia i zaprzyjaźniają się z prostownicami i niszczą nimi swoje cude włosy.Nawet te panie które mają proste włosy,je prostują...jakaś głupia mania.=/. Jak my chcemy zmienić fryzurę,łatwo możemy wyprostować włoski i już.A właścicielkom prostych włosów trudno jest zrobić loki.Wiecie ile sie trzeba trudzić nad burzą loków na głowie?A potem sie wychodzi z domu i pod wpływem powietrza zamiast "anielskich loków" jest szopa.Prostownica niszczy i umartwia włosy.Jak teraz będziecie często je prostować to w przyszłości już loków nie będziecie miłały,bo przesuszone włosy nie chcą się skręcać.Cenię dwie rzeczy:oryginalność i naturalność.Nie zmieniajcie się pod wpływem otoczenia.Bądźcie jedyne,wyjątkowe z pieknymi kędziorkami xD .Czasem mam takie sytuacje że podchodzą do mnie jakieś dziewczyny (prostujące włosy)i mówią "Weś sobie prostuj włosy,napewno ładniej by ci było."Rezultat?-Możliwe,że zazdrość.Ja odpowiadam,że lubie swoje włosy. Naprawdę dziewczyny.Nie zamieniłabym je na rzadne inne.To dar =) Cieszcie się nimi i doceniajcie je bo napewno wiele osób wam zazdrości.Choć pewnie wam tego nie mówią...Pozdrawiam =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Dziewczyny to jest tak,że jest określona gama kosmetyków która odpowiadałaby wszystkim włosom np.kręconym.Każda struktura włosów jest inna,każdy włos ineczej się układa.Zazwyczaj uważa się,że blondynki mają bradziej delikatną i cieńszą struktóre włosa,niż pozostałe.I w ogółe każdy ma inne wymagania,inny gust,inne zdanie.Dlatego reklamom nie warto wierzyć,a należy zdać się na siebie.Jeśli macie jakieś pytania piszcie chętnie odpowiem,bo interesuje się stylistyką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska2701
Witam! Ja również mam kręcone wlosy. Mam dosyc prosty i sprawdzony sposób na to, aby przez minimum 3 dni wyglądały ladnie i nie wymagały poświęcenia czasu. Myję włosy szamponem z Nivei, stosuje również odżywke do rozczesania. Po wchlonieciu wody przez ręcznik, rozczesuje włosy grzebieniem z szerokimi zębami. Następnie lekko ugniatam włosy, aby zaczęły sie falować. Suszę suszarką z dyfuzorem, ale w stojąc w pozycji schylonej. Po około 2 minutach suszenia wgniatam we włosy brylantynę w żelu z firmy Joanna. I tak kilka razy, az do wysuszenia włosów, ale nie przesuszenia. Potem można pasemka porozdzielac palcami, prysnąc lakierem do włosów i jeszcze chwilę posuszyc. To utrali fryzure. Moja wytrzymuje spokojnie 3-5 dni ( z tym,że w trakcie snu włosy układam do góry, aby na nich nie leżeć i ich nie gnieść). Przez te 3-5 dni wgniatam we włosy brylantyne i one nadal trzymaja ksztalt i forme. Dodam, że mam dosyc długie wlosy i bardzo pokrecone. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Martuska ja też używam wosku z firmy Joanna xD Super jest co nie? Też zauważyłam,że jak modeluje nim swoje włosy, to można codziennie go nakładać przez kilka dni i wlosy nie zmieniają formy na "przyklapnięte loki".I wgle jak sie go nałoży,to przez chwilę wlosy wygladają na trochę tłuste,a potem tak jakby się wchłania pozostawiając ładną ,mięciutka fryzurę :) Oczywiście to nieznaczy ze mozna walic go tonę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×