Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość PaniMalinoweCiacho
Oliwka, niestety nie jestem z Krakowa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMalinoweCiacho
Dzięki;) jednak bardziej chodzi mi o to co mogę zrobić, aby nie myć codziennie włosów, a żeby wyglądały ładnie. Mam loczki takie aż rurki więc na następny dzień rano jest straszny nieogar.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebbilka_89
Ja jestem po 1-szym zabiegu mezoterapii haircare na skóre głowy i włosy.Niestety moje krecone włosy po ciązy starsznie wygladały , do tego jeszcze zaczeły wypadac. Dlatego skoro szampony nic mi sie pomagały postanowiłam poddać sie takiemu zabiegowi i rzeczywiscie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emagire_krk
napewno tigi jest idelane dla pokręconych ;) serum , szampon i pianka są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sacred
Hej dziewczyny:) tez jestem posiadaczką mocno kręconych włosów średniej długości, mam kręcone już od urodzenia, kolor czarny, oczy ciemny brąz. mam bardzo duży kłopot z włosami rozczesuje po myciu jeszcze wilgotne to są nawet fajne ale jak mi wyschną całkowicie to są ładne ale tylko przez jeden dzień, potem każdy w swoją stronę i jest duży kłopot, co mnie bardzo irytuje. Myję włosy dwa razy w tygodniu i suszę naturalnie, używam szamponu z garniera z odżywką, na co dzień mam spięte ale jak gdzie się wybieram to z reguły rozpuszczone tylko parę spinam aby przedziałku nie było, a jak są już nie do zniesienia to spinam je wysoko. Nie chcę je prostować, bo po wyprostowaniu wyglądam jak facet. wole kręcone. Co robić? Jak je ogarnąć? Macie jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda :)
hej ! ja też mam kręcone włosy . kiedyś były straszne wiec je prostowałam. . niestety poszłam do fryzjera i mam je bardzo krótkie . na początku strasznie mi sie nie podobały teraz są śliczne ale mam jescze lekką szopę więc czekam aż urosną i spinam je w koka :D mam grzywke prostuje ją tylko po mysiu . wiec doceniajcie że macie te kręcone włosy bo tylko niektórzy mają :* pozdrawiam wszystkich zakręconych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda :)
a i jeszze nigdy nie rozczesujcie włosów po myciu wtedy robi się szopa . jak możecie zostawcie je po umyciu mokre . ja je susze ale specjalną suszarką . po mysiu używam też specjalnej odżywki total results matrix jest w salonie kosmetycznym i kosztuje 40 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggneska
Mysle ze raz na jakiś czas powinnysmy sie zdecydowac na dobry zabieg wzmacniajacy nasze włosy. Jesli o mnie chodzi to naprawde polecam kuracje keratynową w salonie Revlon w Warszawie w Reducie. Naprawde efekty są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia.com
Polecam fluid podkreślający skręt włosów Revlon ProYou Scrunch. Zapobiega puszeniu sie włosów, utrzymuje naturalny skręt loków i ich nie skleja. Włosy są lekkie i naturalne czyli tak jak powinno być;) Cena idzie w parze z jakościa.Tu znajdziecie szerszy opis produktu: http://www.goldenlook.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikony, silikony, silikony. Są o wiele lepsze produkty o 10 razy lepszym składzie a kosztujące 3-4 razy mniej. I w ogóle Aurelio droga przestań spamować tym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaPRIV
Jeżeli chodzi o odpowiednią pielęgnację włosów nie można zapomnieć o dobrej suszarce do włosów koniecznie z jonizacją i dyfuzorem. Ze sprawdzonych sprzętów szczerzę mogę polecić suszarkę Fox Smart w pięciu kolorach czerwona, czarna, zielona, niebieska i fioletowa w rewelacyjnej cenie 98zł. http://uradka.pl/381/1/suszarka-do-wlosow/ do tej suszarki można dokupić osobno dyfuzor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crimee
Mam kręciołki od końca żuchwy. Normalnie, kiedy je umyję i wysuszę, to robi się z nich straszna szopa, normalnie pudelek ;D Na szczęście odnalazłam parę sposobów, aby na drugi dzień jakoś wyglądały. Więc, po każdym umyciu na wilgotne jeszcze włosy dodaję różne kosmetyki, jednak najczęściej jest to odżywka w sprayu. Potem rozczesuję włosy i zaplatam je w warkocz na bok. Z takim warkoczę kładę się spać. Następnego dnia budzę się z ładnymi falami, zamiast burzy loczków ;D Chociaż nie powiem, że po kilku godzinach nie spuszą się trochę, ale spokojnie, nie jest tak źle. Myję włosy RAZ na tydzień. I dopiero co DWA tygodnie nakładam na nie szampon. Normalnie to raz myję odżywką, czasem jeszcze maska. Jak to robię, że nie mam kołtunów? Otóż, codziennie wieczorem przed pójściem spać rozczesuję ja NA SUCHO (wiem, że nie powinno się tego robić, także dziewczyny, uważajcie aby nie połamać sobie loczków.), a następnie spryskuję je dużą ilością odżywki w sprayu. Kładę się spać. Budzę się ze lśniącymi falami. uwaga Moje włosy podczas stosowania tej metody SĄ TŁUSTE na środku głowy. Więc jeżeli nie chcecie mieć nieco przetłuszczonych włosów, ta metoda nie jest dla was ;) I to tyle. Dzięki temu w niecały miesiąc zamieniłam szopę w piękne loki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta odżywka w sprayu to pewnie pełna silikonów? :/ Włosy kręcone można myć nawet co dzień, tylko właśnie często odżywką albo bardzo łagodnym szamponem, i rozczesywać TYLKO NA MOKRO, czesząc na sucho je niszczysz, nie widzisz tego teraz ale zobaczysz za kilkanaście tygodni, jak sie zniszczenia skumulują. A oprócz mycia warto też olejować, laminować, stosować żel lniany a silikonów używać w ilości minimalnej na same końcówki. Dopiero po takiej pielęgnacji zobaczysz, co to są zdrowe i piękne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomóżcie! mam kręcone włosy, ale od pewnego czasu zaczęły wyglądać koszmarnie! plączą się i robi się szopa, chciałabym przestać je ciągle prostować i mieć naturalne, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym temacie już wiele przydatnych porad było napisanych, wystarczy przeczytać... dużo też jest w google, poszukaj, a znajdziesz, pierwszy przykład z brzegu http://www.twojfryzjer.pl/pielegnacja-kreconych-wlosow/ ale oczywiście lepiej pytać na forum i czekać na gotową odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jeden z najlepszych, z na pewno mega profesjonalnymi kosmetykami i farbami do wlosów które nie spływaja z nich po 2 tygodniach po nałozeniu przez fryzjera to ten salonhttp://www.dorothystudio.pl/ . Cenowo jak najbardziej na tak, no i mega profesjonalizm jesli chodzi o fryzjerki. Moja ulubiona to Pani Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to dobrze ze dajesz namiary to porównam sobie cenki z moim starym salonem, ale juz widze ze na farbowaniu maja dużo taniej bo az 80zł. A to jak dla mnie jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbanie o włosy jest bardzo ważne... Ja staram się o nie dbać codziennie stosując różne maści i odżywki... Niestety, raz miałam bardzo przykrą sytuację. :( Zaraziłam się wszami. Ale nawet na to znalazłam radę. Jest taki szampon http://wszawica-sora.pl/ . W ogóle nie szkodliwy dla włosów, a co najlepsze - po kuracji wyglądały dużo lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaa09
Mysle ze od czasu do czasu warto jest pojsc do dobrego fryzjera na zabieg na takie włosy, bo one jak wiadomo wymagaja wieloktrotnie specjalnego traktowania. I w Krakowie nawet mam taki godny polecenia salon http://strefafryzur.com/nasze-salony-our-salons który naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u nich własnie robiłam keratynowe prostowanie włosów. Blizej mam do biurowca Herbewo wiec własnie tam sie zdecydowałam i naprawde jestem bardzo zadowolona wiec spokojnie i Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde jesli zalezy Wam na tym zeby mieć fajną i modną fryzure bez wydawania na nią niewiadomo jakich dużych kwot to polecam Dorothy studio na Zimnej 2. Rewelacyjne kobiety, perfekcjonistki mozna powiedziec. Spojrzą na Ciebei i wiedzą w jakiej fryzurze bedzie dobrze. Mega zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endzobera
Na stronie nokaut.pl jest dużo porządnych odżywek i szamponów do kręconych włosów. Poza tym łap artykuł http://artelis.pl/artykuly/646(...)o-krecone-wlosy Zazdroszczę kręconych włosów :( Ja nie mam ani prostych, ani kręconych. Są takie nijakie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróżnicowaną ofertę można znaleźć w sklepie internetowym Twoja Uroda 24 (www.TwojaUroda24.pl). Znakomita jest np. ampułka Goldwell do włosów blond i z pasemkami czy farba Loreal. W ofercie mają także serum, maski, odżywki, szampony Wella, Matrix, Londa i innych marek. To jest chyba jeden z tańszych sklepów z salonowymi kosmetykami na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy kręcone zwykle są suche, więc trzeba postawić na bogatą pielęgnację, ja od czasu do czasu chodzę do http://fryzjeranna.com.pl/ na jakiś zabieg pielęgnacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłam loko suszarkę Babyliss. Fajnie podkręca i nie elektryzuje. Narazie działa więc chyba nie wyrzuciałam pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×