Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość cocoloko
trudno mi coś doradzić, najlepiej dobrzeby było gdyby fryzjer Ci coś doradził. Powinnaś się zdać na jego doświadzczenie, on oceni rodzaj włosów, stopień zniszczenia, rodzaj skrętu. Ja na swojego mogę liczyć- więc radzę Ci dobrze się zastanów nad tym do kogo pójdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedzior1
A ja mam krecone ale rzadkie i malo tego ciagle mmi wypadaja. Uzywam teraz serum witaminowego firmy Farmona radical zeby jakos zatrzymac to wypadanie. Samo to serum fajnie skreca wloski, ale troche sie sklejaja, wiec jak sie skleja to mam normalnie przy glowie przeswity, co mnie przeraza, bo nie wiem juz co jest, ze one tak nagle zaczely wypadac garsciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Też jestem posiadaczką włosów kręconych, i muszę przyznac że mam z nimi koszmarny problem!! Raz na trzy miesiace chodzę do fryzjera, ostatnio zmieniłam, i już wiem że to ten jedyny - fryzjer- oczywiście. NO Więc tak, na co dzień chodzę w koku gdyż nie mam czasu na układanie rano bo spiesze sie do pracy, a włosy sa srednio krecone w takim monencie-oklapniete loki, razpuszczam tylko wtedy gdy umyję je rano /a nie wieczorem/ - i susze suszarką z dyfuzorem, loki sa wtedy super zakręcone! Uzyawm odzywek - na przemian - L\'oreal - /tej żółtej+szampon tej samej seri+maska 1 raz w tygodniu/, i PantineProV , czasami używam pianki - Taft zielonej, czasem też robie taka kuracje z olejku rycynowego-z apteki, i tak moje włosy są w stanie dobrym. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja własnie przestałam prostować włosy, bo taka pogoda że i tak szopa na łbie;) w związku z tym mam do Was pytanie, co zrobić, żeby loczki się nie rozpieprzyły przez noc?? bo to mój wielki problem, a nie wstanę codziennie rano myć włosów bo baaaaardzo długo schną a ja jestem paskudnym śpiochem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoloko
Hej Gdzieś czytałam, że na noc powinno się luźno wiązać loki na czybku głowy szeroką frotką- czyli taka fryzura na cebulę:). Ja mam patent taki- po umyciu i wgniecieniu tej nowej odżywki pantine do kreconych,jak trochę juz wyschną, zakładam na noc szeroką bawełnianą opaskę i jakoś mi sie nie plączą. Wypróbuj moze zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lOKERS mONIA
JA TEZ MAM KRĘCONE WŁOSY I NIGDY BYM ICH NIE ZMIENIŁA W DODATKU SĄ DŁUUUGIE :) PO MYĆIU WCIERAM W NIE WOS PO CZYM WYGLĄDAJĄ JAK SPRĘŻYNKI :) WSZYSCY MI ICH ZAZDROSZCZĄ .... HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wielka prosbe - czy ktoras z was moze mi polecic jakas fryzure na studniowke? bo jestem w kropce. mam dlugie do polowy plecow kreocne wlosy w kolorze braz z miedzianymi refleksami (naturalne) zwykle nosze je rozpuszczone, ale na studniowce nie chce wygladac \\\"jak zwykle\\\" ma ktoras z was jakis pomysl? nigdy nie spinalam wlosow i nie mam zadnego pomyslu co z nimi zrobic...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosmag
hejka to znowu ja!!!!!!!!!!nie scielam jednak włosów bo nadal nie wiem jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no i troche mi pszeszło!!!!!!!!!!!!!!!!a do fryzjera się nie wybiore bo umnie zadnego nie ma zeby mi naprawde doradził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak sie znowu na nie zdenerwuje to je znowu sama poscinaM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NARAZIE uzywam szamponu i odzywki gliss kur i jest o.k.ale jak ktos sie znajdzie i moze bendzie mial fajne fryzurki z kręconymi wlosami to moze sie zdecyduje????????????????????????????????????????????????????bo sciac latwo ale rosnam dlugo.pozdrawiam kręconych pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadow_
hej! Też mam kręcone,grube włosy i strasznie mi się puszą. Chcę iśc do fryzjera,ale niewiem co sobie zrobić!!doradzcie mi!!(mam 14 lat). odp. na mona23_@abson.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
witam ja też mam kręconewłosy ale niestety wychodzami garściami - nie wiem co mam robić , moze znacie jakies domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
ups - coś mi sie wysłało samo - ale czekam na rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam krecone wlosy:) czasami mam ich dosc...bo wstaje z taka szopa..kazdy inny..a do tego czesanie sprawia mi klopot..ehh.stosuje nivea do kreconych ale czy to cos pomaga?nie wiem:Pmam brazowe do ramion i grzywke tez krecona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila14
Od okolo 4 klasy podstawowki mialam problem z wlosami....krecily sie, ja je rozczesywalam na dodatek na sucho, nie chcialam chodzic w rozpuszczonych i w ogole ciagle kucyk na glowie i wio do szkoly..ciagle tak samo... Jesli juz na jakies pol roku wyszlam gdzies w rozpuszczonych wlosach to uprzednio musialy byc prostowane godzinami co strasznie je niszczylo...Ale jakiś tydzien temu uswiadomilam sobie ze musze sie pogodzic z tym ze moje wlosy sa takie a nie inne i zamiast je zmieniac poprzez prostowanie musze podkreslic ich urok czyli fale i skrety...po umyciu uzylam odzywki jak zwykle i jeszcze pianki i rozczesalam je tylko na mokro.....po wyschnieciu juz ich nie rozczesywalam i...to bylo to....juz teraz uwielbiam moje wloski...i normalnie wymyslam co moge z nimi zrobic!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina83
Witam Wszystkich. Również jestem posiadaczką kręciołków. Są one dość specyficzne-zresztą tak jak u każdej z nas:-).Są dni kiedy włoski się super zakręcą, wygląda to tak, że moje włosy są jak strączki-loczki jeden przy drugim. Ale jest i tak, że są nijakie.Najgorsze w tym wszystki są..te rozdwojone końcówki a zarazem suche końce.Nie mogę się z tym uporać. Od czasu do czasu chodzę do fryzjera ale to i tak nie pomaga.Stosuje rózne odżywki ale na próżno. Jeżeli chodzi o jakieś uczesanie to też mam z tym problem,tzn.zawsze jest to uczesanie na odczepnego.Czeszę sie różnie,np.warkoczyki,kitka,kok,czy też poprostu upięcie do góry,tak by nie było przedziałka. Ostatnio myślę o zmianie fryzury. Od ok 10 lat mam niemalże taką samą długość włosów czyli za łopatki(właściwie to chciałabym zapuścić włosy tak do pasa ale przez te końcówki mi to się nie udaje), pocieniowane i przedziałek(w zależności od humoru to na środku to po boku).Mam takie pytanie, czy osobie mającej kręcone włosy pasuje grzywka??Jak to się później nosi?I czy wiecie może czy kręcone włosy cieniuje się tak po prostu czyli jak tam sobie fryzjer obmyśli czy jest może jakieś specjalne cieniowanie typowe do kędziorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosmag
WITAM KRĘCONYCH!!!!!!!!!!!!!!!!NADAL KAŻDY MA PROBLEM Z WLOSAMI JAK JE SCIAC ALBO UPIAC?????????????!!!!!!!!!!!!CO DO TEJ OSTATNIEJ WYPOWIEDZI Z TA GRZYWKA??????????ODRADZAM SAMA WYPROBOWALAM NA SOBIE WYGLADALAM JAK GUPEK!!!!!!!!!!!!JAK BYLY MOKRE TO BYLO O.K. ALE PO WYSCHNIECIU GRZYWKA STERCZALA NA WSZYSTKIE STRONY MASAKRA POTEM ZOSTALA MI SPINKA I CZEKANIE KIEDY MI ODROSNIE A JEDNIK TROCHE TO TRWA!!!!!!!!!!!!!!!!OSTATNIO BYLAM U FRYZJERA ROBIC PASEMKA NO I BYL PRZERAZONY MOIMI SUCHYMI KONCOWKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!ZALECIL MI PO UMYCIU NALOZYC NA WLOSY NA KONCOWKI ZOLTKO ROZMIESZANE W OLEJU.ODCZEKAC 10MIN SPLUKAC POTEM NALOZYC ODZYWKE NO I SPLUKAC.EFEKT JEST TAKI ZE SA BARZIEJ MIEKKIE KONCOWKI NO ITRZEBA STOSOWAC TO PO KAZDYM MYCIU.TROCHE CZASOCHLONNE ALE MI POMAGA.NO I MAM ZAKAZ STOSOWANIA ZELOW PIANEK LAKIEROW BO TO WYSUSZA NASZE WLOSY!!!!!!!!!!!!!!A WLOS KRĘCONY TO WLOS SUCHY!!!!!!!!!!!!!!!MAM JE NAWILZAC TO PO UMYCIU NAKLADAM WOSK DO WLOSOW NA SAME KONCE.ODKRYLAM JESZCZE SZAMPON I ODZYWKE NAWILZAJACOM NO I TERAZ SA O.K.POZDRAWIAM PA PA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosmag
zapomnialam dodac ze szampon i odzywka to dawe pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje loki
Zawsze miałam podatne włosy ale jestem w trakcie menopauzy i zaczęły mi sie kręcić.Po umyciu wyglądają jak po trwałej.Jedyny problem to to,że się kruszą.Zawsze podcinałam u jednej fryzjerki i było dobrze aż poszłam do takiej która nie bardo wiedziała co robi.No ale już odrastają i dalej się kręcą.Po umyciu używam tylko pianki pantine i pozwalam im schnąć.Potem rorczesyję i spryskuję płynem Ziaji .Są więc i puszyste i kręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia161616
hej wam.jestem szesnastolatką i mam ogromny problem i chcialabym zeby ktoś mi pomógł go rozwiązać.mam kręcone włosy które po każdym myciu wyglądaja inaczej.myję je wieczorem i rozczesuje i z mokrymi ie spać bo w innym wypadku miałabym na głowie szope.jak wstanę rano to czasem są bardzo ładne ale już po jakimś niedługim czasie puszą się i wygłądam jak pudel.poza tym wypadają mi strasznie i są suche.nie wiem jakich szamponów używać i odżywek żeby mi pomogły.żebym miala zdrowe, ladnie pokrecone włosy.pomóżcie błagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co sie zna
sprobuj takiej kombinacji - szampon herbal essences do wlosow suchych i zniszczonych ten - http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=5040 myjesz, splukujesz, nakladasz odzywke gliss kur - plynny jedwab - o, taka - http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=9126 zostawiasz na wlosach jakies 5 minut, pozniej suszysz wlosy (ja uzywam do tego suszarki z dyfuzorem, ale nie kazdy jej potrzebuje) i na suche wlosy nakladasz krem do wlosow kreconych sunsilk, o ten - http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=1040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia161616
probowalas takiej metody?mam nadzieje ze poskutkuje bo juz nie wiem co mam robic.dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona...
Ja też mam kręcone włoski...często jestem z nich dumna...kiedy idę wszyscy się za mna ogladają,ale mnie moje loczki wkurzają...nie mogę zrobić sobie żadnej fajnej fryzurki bo są zbyt gęste choć miałam je wycieniowane z objętości,chciałabym sobie zciąć loczki i zrobić jakąś grzyweczke...jesli macie jakies pomysły,piszcie!!!Kiedy je prostuje,nic to nie daje bo po kilku minutach znowu sie kręcą i wystarczy mała mżawka żeby się spowrotem skręcił:((POMOCY!!!zapodajcie jakieś stronki z fryzurkami do włosów kręconych!!A i polecam szampon NIVEA do fal i loków+dyfuzor,super sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcona0101
Hej! Również posiadam loki.Każdy mi ich zazdrości,ale tak naprawdę to nie wiem czego:-)Moja szopa jest coraz mniej obfita,co jest spowodowane rozjaśnianiem.Nie robię oczywiście tego sama,tylko u fryzjera,ale niestety nie zmienia to faktu,że włosy się niszczą,wypadają,a loki mają coraz mniejszy skręt.Jestem naturalna blondynką,ale kiedyś zechciałam mieć jeszcze jaśniejsze loki i stąd moje zmartwienie.Jednak teraz zdecydowałam się na zmianę.Zostanę oczywiście blondynką,ale zafunduję włosom mnóstwo ciemnych pasemek-mam już to sprawdzone,ponieważ niegdyś miałam balejage w kolorach blond-czekolada i kondycja włosów była o niebo lepsza,a i kolorystycznie wyglądało to super.Mam nadzieję,że tym razem też tak będzie:-)Do pielęgnacji włosów używam szamponu Nivea do loków,odżywki także nivea do loków oraz niezastąpionej regenerującej maseczki do włosów farbowanych AVON.Po umyciu włosów nakładam ją na ok.15-20 min.Włosy są po niej miękkie i łatwo rozczesują się.Do układania loków używam wspomnianej wcześniej odżywki nivea(zamiast żelu czy pianki).Często włosy podcinam,bo to naprawdę dużo daje.Są bardziej puszyste i nie takie ciężkie.Na codzień raczej spinam w kucyk(czego nie lubi mój facet),a w rozpuszczonych chodzę sporadycznie.Na imprezy lubię spiąć wsuwkami do tyłu,tzn.podpinam je po bokach z czego tworzy się dosyć okazały kucyk.Aha-w salonach fryzjerskich kupuję jedwab(mała buteleczka 10zł),co po nałożeniu sprawia,że są jedwabiście błyszczące:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiruskaa_ona
Siema dziewczyny!.. ja mam problem mam. Właśnie kupiłam sobie suszarke z dyfuzorem i nie wiem jak jej kompletnie uzywac:(( pomocy!!! piszcie pliss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R. H.
Witajcie Kochane. Jestem bardzo wysoka kobieta, szczypla z okraglymi ksztaltami. Mam 176 cm wzrostu i jestem w posiadaniu coraz bardziej denerwujacych mnie wlosow. Sama w sumie nie wiem jakie mam, kiedys w mlodym wieku jak mialam wlosy sciete do ramion krecily mi sie, dzisiaj mam wlosy do pasa i mam falowane od polowy. Chcialabym obcicac swoje wloski znowu do ramion, a potem je poceniowac, ale znajomi mezczyzni twierdza, ze bede wygladac jak WIELKA BABA. A wy co na to? Mam podluzna twarz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_90
hej wszystkim:) tez mam krecone wloski:) ale są bardzo suche. moja ciocia, fryzjerka, doradzila mi domowa maseczke na wlasnie suche i zniszczone wlosy. trzeba zmieszac zołtko z lyzką oliwy i cytryną. zawinąc wlosy w siateczke foliową i recznik. Efekt- super:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skret falePP
ja przez 3 lata prostowałam włosy dzien w dzien miałam szajbe jak mi sie troche pokrecily schis:/ hehe ale teraz odrkryłam ze naprawed niezle mi w loczkach i mam taki jeden malutki problem jak umyje je to raz mam pokrecone mocno i so sjuper a raz w ogole i mnie szlak trafia!! a nomrlanie uzywam: szampon nivea podkreslajacy skret fal i lokow odzywke ta sama z welli krem-super skret pianke do włosow z welli do lokow i taki spryskiwacz tez z welli do lokow i polecam jeszcze goraca wode z cukrem:D wicie tak do miski se nalejcie wzacej wody i z 4 łyzki cukru i zamoczcie rence i an włosy tak jak se zel np. nakładacie:D fajne sa tak sie fajnie układaja:D:D dobra odpisujcie mi na maila co mam zrobic zeby sie barrdziej kjreciły bo ja mam takie fale ale sprezynki tez:D haha czekam i pozdrusie i buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.H.
Hej, ja mam tez wlasnie takie wlosy, wkurza mnie to, ze czasami sie kreca, a czasami sa falowane, no wlasnie co trza zrobic, zeby sie krecily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skret falePP
kurde własnie nie wiem mnie juz szlak trafaia zakurwie je zaraz sory ale huj mnie szczela jak sie widze w lustrze z ta morda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skret falePP
aha i jeszcze jedno... ja np. nie moge rozczesywac włosow bo bym wyglondała jak monsun nie porazka:/ a najgorsze ejst to ze ja gdzie niegdzie mam loki takie sprezynki a gdzie indziej fale takie zejabiste a gdzie indziej PROSTE:/ pojebane.. ja juz nie moge z nimi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×