Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość Riley
Gość lokata654789023486
hej kochane widze ze kazda z was ma inne zdanie na temat lokow. ja zdecydowanie p[opieram zdesperowane ktore uwazaja ze najlepszym rozwiazaniem jest prostownica. bo w koncu treba jakos wygladac, nie???? nie ukrywam jednak ze marze o lsniacych sprezystych i zdrowych lokach. Moje wlosy sa strasznie przesuszone wygladaja jak siano, w dodatku to nie sa sprezynki tylko przy glowie lekkie fale , nizej fale a na koncowkach loki. dziwne, co?? myslalam juz o stalym prostowaniu, wymyslilam nawet ze bede prostowac moje wlosy juz zawzse i kupowac do tego najlepsze intensywnie regenerujace kosmetyki i w ten sposob moje wlosy beda zawsze proste i zdrowe. co wy na to??? druga opcja piekne loki, lsniace...:) tylko czekam na kosmetyki ktore pomoga stworzyc loki jak marzenie. piszcie wszystko co wiecie o lokach, wszystko.....!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kole
Gość Guy
Gość Turner
Gość Sherman
Dziewczyny! ja też mam kręcone włosy :D Kręcą się tak bardzo, że powstają tak zwane \\\"pierścionki\\\". Nie mogę ich nawet związać w kitka, ponieważ gdy je rozpuszczę, będą nadal w takim samym kształcie jak były w kitku. Loki nie są już takie jak było przed tem. Ja moje włosy czeszę tylko po umyciu, bo gdy je będę czesała też na sucho, to powstanie straszny puch :( ja nic z nimi nie robię nadzwqyczajnego, bo nie muszę. Chodzę, nawet żadko do fryzjera, ponieważs ą długo ładne kręcone i nie rozdwajają się. Gdy chodzę obcinam je do ramion. Moje włosy noszę rozpuszczone. gdy mi urosnął spinam je klamrą i noszę opaskę. Ja urzywam szamponu podkreślający skręt fal i loków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabari
Gość Nikko
Gość Julitka-loczek
hej wszystkim loczkomja tez mam krecone włoski i sie ciesze heh czasem sobie wyprostuje np koniec roku swieta na codzien nosze rozpuszczone wlosk, spinam do tyłu lub nosze przepaski swietnie to wyglada.Po kucyku mi sie brzydko ukladaja wiec nosze go bardzo rzadko.Jestem brunatka i mam loczki za ramie teraz je zapuszczam bo jak sa długie to lok jest taki fajniejszy hehe skonczyla mi sie odzywka i musze kupic nowa oczywiscie do kreconych no i tyle serdecznie Was pozdrawiam moje Wy loczki hehe buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parker
Gość Jerel
Gość Zachary
Gość Malcom
Gość Thaddeus
Gość Kenneth
Gość Clifford
Gość Ronny
Gość Nikko
Gość Samir
Gość Trent
Gość ruda - aga
cze - jestem posiadaczką kreconych włosów i ostatni obciełam je na krótko. jestem zadowolona z efektu mimo, iz mam "barana" na głowie. fryzury- moze i nie mam zbytnio wyszuaknego repertuaru, ale bardzo lubie nosic opaski i afro- wtedy rozczesuje swoje loki gotowe. jestem zadowolana ze swoich włosów, są one wyróżnikiem mojego wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwin
Gość Dustin
Gość Kayden
Gość Brice
Gość Damion
Gość rybcia-18
Pomocy. mam włosy oczywiście kręcone sięgają mi za łopatki, byłam dziś u fryzjerki, bo zamarzły mi się pasemka, a ona na to, że powinnam je ściąć na bardzo krótko, aż mi się nogi ugięły, niby ładnie, mam w sumie owalną twarz i jak podkreślę oczy to jest ona wyraźna. Co mam robić, pomaga obcięcie na włosy, czy całkiem je zniszczy??? co mam robić błagam!!! Pomocy, ja po prostu chce wyglądać pięknie, wszyscy zazdroszczą mi loków, ale one są strasznie cienkie, końcówki połamane, jest to rezultatem malowań, prostowań, zresztą zawsze miałam cienkie :( Nie wiem co robić, chciałam zmiany, ale czy aż takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może podetnij je tylko mocniej. I tak podcinaj je co jakieś 2 miesiące. Wtedy powoli pozbędziesz się tych na dole najbardziej zniszczonych. No i jak już podetniesz to zacznij o nie dbać. Nawilżaj, używaj odżywek różnych (polecam Gliss Kur). I nie niszcz ich prostowaniem, suszeniem etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia-18
Dzięki za poradę, udałam się do fryzjerki, dziś sie zapisałam, kuracja od poniedziałku, mam przesuszone :) więc trzeba obciąć, ale poddam się w fachowe ręce, nie zniszczyłam ich prostowaniem, ale jasnym pasemkami, odradzam :) człowiek uczy się na błędach :) ale to nic, może dzięki temu uratuje je, bo jakbym nic z nimi nie zrobiła pewnie wyleciałyby mi :) Używałam w brud odżywek nie polecam avonu do włosów, jest dobry w kosmetykach, ale mi osobiście nie pomaga, podobnie jak sunsilk, fryzjerka poradziła mi coś takiego jak lek z apteki :D chyba faktycznie źle z nimi :) mimo, ze pięknie wyglądają, są biedne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×