Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość mania_16
ja oczywiscie tez posiadam kedziorki...i to straszne! kiedys mialam ich serdecznie dosc, ale teraz odpuscilam sobie pomysly z prostowaniem i jestem na serio dumna z tego jak wygladaja! wszyscy mi ich zazdroszcza itp. itd.... mam jednak maly problem... sa wspaniale pokrecone kiedy je umyje i pozwole wyschnac bez suszarki, ale po kilku dniach nie sa juz takie zachwycajace. pusza sie, kedziorki nie ukladaja sie juz tak ladnie..ogolnie siano i totalna zalamka. macie na to jakis sposob...?? jesli bym chciala je sobie codziennie myc i pozwalac swobodnie wyschnac to musialabym wstawac o... piatej rano!!! POMOCY! [nikt u mnie w rodzinie nie ma takich wlosow (totalny ewenement ze mnie, albo jestem adoptowana;) i nie mam sie kogo poradzic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziorekD
też mam kręcone włosy...:D i w związku z tym mam także problem:D niedługo studniówka, wypadałoby coś ładnego z nimi zrobić:) najlepiej jakiś kok, jakoś związać, nie wiem:( na co dzień noszę rozpuszczone i jest wszystko ok, jestem z nich dumna:P ale nie mogę w internecie znależć żadnej fajnej fryzurki na studniówkę:) nikt nie ma żadnego pomysłu...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosmag
hej narazie nie mam problemu z włosami.no ale ide na pasemka no i zobaczymy co fryzjer powie????????????bo ostatnio mialam bardzo suche!!!!!!!!!!!!!!!!ale nadal chce jakas fryzure dla kreconych!!!!!!!!!!!!!!!!i nie moge nic znalez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak ktos zna strone z kręconymi fryzurami to niech da znac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam pa pa!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetQ
Kręcone włosy.... hmm.. już sama nie wiem czy mam się z nich cieszyć czy być zła na los że mnie takimi obdarzył... jeszcze kilka dni temu moje włosy były stosunkowo długie ( jak na kręcone włosy xD ) ... podcięłam sobie jedynie końcówki dosłownie mniej niż cm ich długości... a w rezultacie skróciły się o połowę Oo.... :P bez sensu.... zastanawiam się czy może ich nie przefarbować albo rozjaśnić ..... może pasemka... ale nie wiem na jaki kolor .. moje włosy są takie hmm... chyba ciemny brąz... a chciałabym urozmaicić coś w ich wyglądzie.. ale się boję że wyjdzie z tego coś okropnego xDDD ... jak ktoś ma jakieś miłe doświadczenia związane z farbowaniem kręconych włosów proszę o kontakt czy coś... na maila nawet ^^ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczekp
Hej:) Jak każda z was mam problem z tymi lokami.....fajnie ze mam takie włosy...ale to duzy problem. pomózcie mi prosze!! wlosy musze mys rano bo gdy umyje wieczorem na drugi dzien mam strasznie przychlapniete. na to wychodzi ze musze je myc codziennie;/odzywki powoduja ten sam efekt ochlapnięcia...przynajmniej te ktore stosowałam....napiszcie co robic zeby te wlosy nie opadaly po jednej nocy i zeby były jakies bardziej fest....bo jak mam miec takie cos to juz chyba wole je prostowac....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka20
nie wiem jak wy ale ja wcieram we włosy po umyciu oliwkę do ciała a potem pianke. są podkreślone, nie puszą się ale teraz moim zmartwieniem jast to co mam na głowie jak wstaję rano z łóżka. może coś pomożecie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
tez mam kręcone kasztanowe włoski kocham je...krecone sa the best....a polecam krem matrix albo sunsulk balsam one sa the best +dobry fryzjer ktory to zetnie ladnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooo
🌻🌻😍🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻 🌻😍[😍😍🌻😍😍🌻🌻 😍[😍😍😍😍😍😍🌻🌻🌻 😍😍😍😍😍😍😍🌻🌻🌻 😍😍😍😍]😍😍😍🌻🌻🌻 🌻[😍]😍😍😍😍🌻🌻🌻🌻 🌻🌻😍😍😍🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooo
🌻🌻😍🌻🌻😍🌻🌻 🌻😍😍😍🌻😍😍😍🌻 😍😍😍😍😍😍😍🌻🌻 😍😍😍😍😍😍😍🌻🌻 😍😍😍😍😍😍😍🌻🌻 🌻😍😍😍😍😍🌻🌻🌻 🌻🌻😍😍😍🌻🌻🌻 🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
RH - sorry ale wcale nie jestes jakas super wysoka.... ja akurat mam podobny wzrost i mega krecone wlosy ostatnio jednak zaczelam je prostowac- sa wygodniejsze do ogarniecia a fryzurke mam na pazia i wygladam naprawde dobrze, o "wielkim babsku" nie ma mowy.. pewnie miedzy innymi dlatego, ze jestem szczuplutka. a co do dbania o krecone wlosy to ja juz nie mam sily do tego wiec prostuje i po klopocie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręciołka
Ja też mam kręcone włosy (różnie z humorkami: od pofalowanych do mocnego skrętu, zależy od pogody) :) Zawsze jednak miałam problem z ich rozczesywaniem - dramat jednym słowem, bo oprócz skrętu jest ich dużo. Znalazłam fajniutką odżywkę - Balsam aloesowy Family firmy Forte Sweden ( http://www.forte-sweden.com/products-forte.php?kid=78 ) Świetnie wygładza włosy i pomaga je rozczesywać. Spłukuje się go więc nie obciąża włosów. Ja kupiłam go w sklepie z akcesoriami fryzjerskimi w Łodzi (róg Rzgowskiej i Paderewskiego, obok tzw. "białego" kościoła ;) ) Butla jest litrowa i kosztuje ok 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askab
po co ty ostatnia dziewczyno sie bez sensu wpisujesz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosmag
dawno nie pisalam ale nadal kazdy ma problem!!!!!no i nikt nie moze nam doradzic i pomoc!!!!!!!!ja narazie jestem po pasemkach no i zapuszczam!!!!!!!pozdrawiam kręconych!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka 33
napiszcie nazwy kosmetykow po ktorych wlosy sie nie robia sianowate i sie nie pusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka 33
szkoda ze nic sie tunie dowiem tylko jakies pierdoly ktos pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
olenka mi na wlosy baaadzo dobrze robie wszekie produkty nawilzajace, np super jest seria biolage z loreala- do kupienia w salonach fryzjerskich albo na allegro. generalnie wydaje mi sie, ze przyczyna sianowatosci jest wlasnie slabe nawilzenie wlosow. a z tej serii biolage masz szampon nawilzajacy, balsam nawilzajacy, tonik nawilzajacy i jest tez superkuracja dla wlosow suchych i zniszczonych ( w ampulkach- dziala bosko jak dla mnie) a z duzo tanszych rzeczy, to ostatnio kupilam sobie z czystej ciekawosci balsam do wlosow suchych Mrs Potters (w Rossmanie) z aloesem. Smierdzi troche ale fajnie dziala :) nie wiem co jeszcze Ci doradzic, ale mam nadzieje, ze choc troche pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka 33
dzieki ze sie ktos w koncu nademna zlitowal-u nas nie ma rossmana ,ale oze znajde te odzywke, A Loreala mozesz dokladna nazwe napisac i ile to kosztuje?zgadzam sie ze chyba to puszenie jest przez slabe nawilzenie, ciagle szukam i nie jestem zadowolona- nawet jak po umyciu jest jako tako t o za 2 dni siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
Gość olenka 33
dzieki serdeczne - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati- zakręcona
Cześć wszystkim:* Nazywam się Patrycja i mam 16 lat...od kad pamiętam miałąm kręcone włoski.. moim ideałem zawsze była dziewczyna o długich blon włosach, PROSTYCH...jescze jakieś 2 lata temu robiłam wszystko żeby je wyprostować:) ale nie dało rady...wciąż się kręciły i wiecie co, chyba je w końcu polubiłam:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona Martyna
witam ;)) podobnie jak Wy też mam kręcone włosy, ale nie od zawsze... kiedyś miałam bardzo długie i proste ale po obcięciu do ramion zaczeły mi się same kręcić,,, :D i bardzo mi się to podoba bo mam balejage i fajnie to wygląda :PP Ale nie o tym chciałam... :D no więc... mam problem bo szukam czegoś co pomoże im po zimie dojść do siebie,,, ostatnio stały się sianowate i bardzo się puszą... Help me ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ymla
Cześć dziewczynki:) Też mam kręcone włoski:) I ostatnio chcialm iśc do fryzjera tylko nie mam pojecia co mam z nimi zrobić;/ PORADZCIE MI!! Długości są do pupy:P jak są proste oczywiście. Chciałam je pocieniować na całej długoście i zrobić cieniutkie blond pasemka. Bo ja mam włosy strasznie ciemny blond. Już mi sie znudziła moja dotychczaswoa fryzura. Jak są po umyciu to nosze rozpuszczone ale długo tak nie chodze bo zaraz sie puszą. A jak jest już takie siano:) to poprostu zwiazuje wysoko w kitke:) Ale już mi sie to znudziło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam długie kręcone... po umuciu biorę kędziora, smaruje go żelem za 2zł \"style gel\"(mozna go kupić np. w TAD MARKET :p ) i rozczesuję szczotką. I tak z każdym.. zajmuje to sporo czasu, bo gęste... potem ich nie susze tylko czekam aż wyschna... trwa to bardzo długo (przez ten żel) Wychodzą super lśniace zlepione w kosmyki loki - żade fafołki nie odchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka 33
mnie tam zel nie pomaga-wygladaja na nieuczesane-ja bym nie chciala miec siana tylko ladne wloski-jedwab tez nie pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataaaaaarzynkaaaaa
siemQ mam krecone wloski i niee jestem z nich zadowolon bo zmist ladnych kreconych wloskow mam szope jesli macie jakies pomysly co moge z nimi zrobic piszcie na gg 10632724;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasss
heh... moje włosy? strasznie kręcone. Wiecie jak wyglada murzyn a dokładniej jego włosy? to ja tak wygladam tyle ze mam jasniejszą karnację. Jak poszłam do nowej szkoły, zamiast jak masz na imie było "twój tata jest murzynem? jesteś afroamerykanka? te włosy to naturalne? wow" niestety takich małych loczków jak moje nie da sie zrobic chyba ze by nawijał na wkład od długopisu :D co do pielegnacji myję plucze czesze i mocze zeby je wygladzic. i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiiiiiiiiiiiiiiii
też mam loki. czasem je kocham, czaem ninawidzę. nigdy nie rozczsuję na sucho- Ci,którzy mają proste nie są w stanie zrozumiec dlaczego. WY wiecie na pewno:) zawsze stosuję piankę do włosów. mam odżywke glisskura w sprayu i szampon do farbowanych., kolor miedziany do półramion. mój chłopak kocha jak mam "chaos", ale na ogól związuję je jakoś bo jak wstane rano, to tak najłatwiej je ujarzmic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nishia
Witam loczki i ich włascicielki!!! mam problem z włosami niby sa krecone ale... na bokach mam zazwyczaj sliczne loczki :) no ale z tyłu głowy sa proste jak druty :/ poza tym suche i wciż wypadaja GARSCIAMI maci moze jakis super sposob zeby sie slicznie kreciły CAŁE i zeby nie były takie suche??odpisujcie na maila :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×