Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość hbuinjl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, że znalazłam nareszcie ludzi z podobnymi problemami do moich. moje włosy są niby kręcone, tzn. niektóre są kręcone niektóre falowane inne znowu całkiem proste. przeważnie mam tak że włosy spod spodu są właśnie pokręcone i pozbijane w takie grupki a te z góry cholernie puszyste i proste. w ogole nie chodze w rozpuszczonych wlosach. zawsze w kucyku. dzien w dzien. chcialabym czasem dac odpoczac moim wlosom i nie uzywac gumki ale nie moge, bo wygladam wtedy jak król lew z afrem na glowie. one sa strasznie puszyste i nie lubie ich rozpuszczonych. jeszcze szczegolnie jak wieje wiatr ;/. to bez sensu. kiedys mialam wlosy za ramiona i byly proste ale jak sie obcielam pozniej krocej to zaczely wlasnie sie krecic. i teraz znowu mi urosly tak ze siegaja za ramoina ale juz tylko wtedy gdy sa mokre i rozczesane. jak rano wastaje to sa krotsze o polowe, dziwnie poskrecane i puszyste. co mam z nimi zrobic? jak doprowadzic je do ladu tak zeby wszystkie byly krecone i nie puszyly sie? chcialabym chodzic w rozpuszczonych wlosach ale kompletnie nie wiem co zrobic aby dobrze wygladaly. one sa tak nie typowo poskrecane, bo nie mam spiralek tylko takie dziwne zawijasy. prosze o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czesz ich zbyt często -serio! ja swoje czesze przed i po umyciu [czyli dwa razy dziennie] grzebieniem o gęstych zębach schną jak chcą, same, od czasu do czasu ugniatam je palcami, na koniec wgniatam jakiś wosk lub piankę i gotowe;) kręcą się i kręcą;) i zainwestuj w jakąś dobrą odżywkę -kręcone włosy są często bardzo suche, przyda im się jakieś porządne nawilżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za odpowiedz. wlasnie czesze je tylko przed i po myciu tak jak ty. jakbym to zrobila po ich wyschnieciu to to byloby juz bardzo straszne :) a co do tej odzywki to jest jakaś dobra której używasz albo która mogłabyś mi zaproponowac? aha i czy myslisz ze jak bede jej uzywac to te włosy z góry bedą sie tez krecic? bo wlasnie to tez jest dla mnie problem ze one sa proste w miare.. swoja droge tez lubie muminki ;) najbardziej Lilla My ;) z jej wspaniałą patelnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xuxu
witam wszystkie baranki ja równiez jestem posiadaczka kreconych wlosów. doprowadzenie ich do porzadku to prawdziwe wyzwanie ale jakos daje sobie rade. moje wlosy sa cienki i nie jest ich duzo ale dzieki loczkom fryzura wydaje sie bardzo pelna.włosy siegaja do ramion,sa wycieniowane,z przodu sa krotsze.jesli chodzi o pielegnacje to uzywam szamponu i odzywki glisskur,oraz maski odzywczej RIGENOL poniewaz co miesiac farbuje wlosy;jest naprawde swietna.Jesli chodzi o rozczesywanie to wlasciwie robie to tylko przed myciem,natomiast po myciu nie rozczesuje wlosów tylko wgniatam w nie spora ilosc pianki a nastepnie susze z pochylona glowa kierujac strumien powietrza od dolu.w trakcie suszenia caly czas "ugniatam" wlosy dzieki czemu loki sa swietnie skrecone i nie pusza sie.na koniec cala fryzure utrwalam lakierem nivea(nie jest mokry i nie skleja wlosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinekKręcinek
Witam. Ja kompletnie nie wiem co robić. Mam 15 lat i obciełam się do ramion. Również mam kręcone włosy i nieumiem sobie z nimi poradzić. Kręcą mi się tak jak się im żywnie podoba. Nie wiem jakich używać odżywek. Słyszałam o odżywce PANTENE przeciw puszeniu. Niewiem jak ich ujarzmić. Plizzz.... Pomużcie mi albo piszcie na ten adres. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxMOTYLEKxx
Witam i pozdrawiam wszystkie Kędziorkowate;). Ja też mam włosy kręcone. Przed Bożym Narodzeniem byłam u fryzjera. Super efekt. Teraz niestety sie zapuściłam, dawno nie obcinałam loczków i niestety efekt jest opłakany. Moje włosy nie chcą się układać, końcówki powinny być juz dawno ścięte bo są niesamowicie suche, a gdy myję głowe to mam wraznie ze włosy w ogóle nie chcą się zmoczyć LUB wręcz pochłaniają wodę(co jest raczej nie mozliwe). Mam zamiar iść niedługo dofryzjera i odświerzyć ich wygląd, bo dobrze ścięte włosy to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! też jestem posiadaczką kręconych włosów... nie wiem już sama czy rzeczywiście taką \\\'szczęśliwą\\\'. Do niedawna cały czas je prostowałam i to dzień w dzień przez ok 2 miesiące... i teraz wiem że nie było warto, bo efekt był mało wytrzymały a końcówki podwijały się już od samego wyjścia z domu... a poza tym pare dni temu byłam u fryzjera który dosłownie się przeraził na ich widok... włosy całe zniszczone, popalone, sianowate a w dodatku końcówki rozdwajające się... więc niestety prostownice musiałam odłożyć, a w dodatku mam grzywkę którą no niestety ale musze odrobinę prostować bo jest okropna :/ chciałam zapuścic ją spowrotem ale mam dość wysokie czoło i ogólnie lepiej się czuje z grzywką bo wtedy nie jestem taka ulizana. włosy mam tak przed ramiona lekko i wszystko byłoby ok gdyby one się nie puszyły:/ czytałam wszystkie wypowiedzi na ten temat i używam różnych odżywek, specjalnych szamponów, włosy mam wycieniowane i dlatego nie powinny się puszczyć! a jednak! czy jest jakiś sposób żeby temu zapobiec? i czy można coś zrobić aby grzywka normalnie sie układała bez używania prostownicy? z góry dzięki za jakiekolwiek propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia
czesc laseczki tez jestem posiadaczka kreconych włsów.Sa super ale nieraz mnie wkurzaja.Sa niezwykłe mezczyzni na nie leca sa jedyne w swojim rodzaju odrózniam sie wsród innych.słysze duzo miłych komplemetów i pochlebia mi to.ale czesto jest tak ze chciałabym jakos inaczej wygladac nowa fryzurkaitp.ale co najgorsze to niewiem jak moge sie czesac zeby było super.plis doradzcie mi cos napewno macie wieksze doswiadczenie:))) pozdrawiam buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_111
mam problem z moimi włosami, niby mam kręcone włosy ale strasznie mi się one nie podobają -są sianowate i matowe próbowałam wielu kosmetyków ale i tak za każdym razem wynik był ten sam- traciłam tylko pieniądze a obiecanego efektu nigdy nie było... proszę poradzcie mi jakis sprawdzony i dobry kosmetyk bo na razie moja najlepszą przyjaciółką została gumka od włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to ja ostatnio odkryłam fajny szampon, który nadaje sie w moim przypadku... podkreśla fale i sprawia ze one mniej się puszą, jest to szampon do włosów kręconych z oriflame :] do włosów matowych i sianowatych preferuję odżywkę Timotei:ekstrat z miodu i monoi de tahiti / do włosów suchych lub zniszczonych. co prawda ze spłukiwaniem ale w moim przypadku sie sprawdza, włosy idealnie gładkie jak jedwab a w dodatku dodaje im delikatnego blasku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia15
Witam ja rowniez mam krecone wlosy a raczej falowane ... ale tak naprawde nienawidze... ich :( prostowałalm przez jakiś okres ./.. czasu .. no i teraz mam bardzo zniszczone wlosy ... i nic zadne preparaty nie pomagaja ... naprawde .. fryzura którą mam na codzien to kucyk i tyle nic innego ... bo naprawde trudno jest mi zrobic cokolwiek z moimi kochanymi włosami ... i zastanawiam sie nad ich zageszczeniu i przedluzeniu ale to jest pod wielkim znakiem zapytania ??? :)) pozdrawiam ....:):):):)):) Ps .. prosze o pomoc :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia15, słuchaj ja też mam zniszone włosy właśnie przez to że prostowałam przez ok 2 miesiące i teraz to bym Ci raczej radziła nic z nimi nie robić żade przedłużenie itp nie pomoże Ci ich odbudować a narazie powinny \'odpocząć\' i musisz dać im troche luzu. Polecam różnego rodzaju odżywki oczywiście typ:regenerujące i odżywiające dla włosów zniszczonych i tak w ogóle to jeszcze pomaga magnez w tabletkach albo \'Skrzypovita\' to już doszczędnie wzmocni Twoje włosy i wtedy będziesz mogła pomyśleć ewentualnie na tego typu zabiegami :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ POKRĘCONE LASECZKI - ja też taka jestem :) Nie mamy łatwo ale nie ma sie co załamywać. Mam siostrę fryzjerke z takimi włsoami jak my. I ma sliczne włosy. WSZYSTKIE ODŻYWIONE I Z ŁADNYM SKRETEM BEZ SIANA, ODPOWIEDNIO WYCIENIOWANE. Poradziła mi CARE STYLING CREAM LC2 firmy GOLDWELL mi w miare możliwości pomaga i jest bardzo fajny. To krem do stylizacji który nie skleja włosów i daje takie fajny naturalny skęt włosom, nie robiac z nich klusek :). Rozczesuje włosy tylko po myciu a poźniej WGNIATAM jedną z odżywek. Używam tez odżywki PANTENE PRO-V sprężyste loki i fale - eksperymentuje. Powiem tak staram sie jakoś je poskromić ale róznie to bywa. Pracuje często od 9 do 20 w sklepie gdzie jest cholerne światło, sucho, gorąco i jeszcze te promieniowanie telewizorów !!!! Doprowadza to moje włosy do tego, że wygladają jak łąka po przejsciu huraganuz odpowiednim ładunkiem elektrycznym. Tak więc 3 godziny w pracy jestem ładna później już nie bardzo, a wszędzie sa lustra - czasami można sie dobić. Ale gdy nie ide do pracy to przez cały dzień ślicznie mi sie trzymają. Tak więc jak komuś pomogłam to fajniutko - czekam na inne porady. Trzymajcie sie dziewczynki i myśle że damy rade. Niektórzy maja gorzej np. wcale nie mają włosów lub tez z głowy wystaja druty z którymi naprawde nie mogą nic poradzić (np. moja mamuśka - oj wole swoje:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka xD
Ja również mam duży problem z włosami. Sięgają mi do ramion, są grube i puszyste a co za tym idzie kręcone. Niestety nie aż takie loczki :( Co do fryzury to odmawiam GRZYWKI! To nigdy nie wychodzi. Niestety jesteśmy skazane na przedziałki ;] Ja używam szamponu SUNSILK do włosów kręconych (zielony) i jestem z niego zadowolona. Zawsze myję nim włosy 2 razy. Następnie nakładam maskę do włosów suchych i zniszczonych DOVE (niebieska taka) polecam! Trzeba ją zostawić na włosach minimum 5 min. Rozczesuję moją grzywę po umyciu i przed. Czasami w ciągu tygodnia ;) ROZCZESUJCIE SWOJE LOKI GRZEBIENIEM Z SZEROKIMI PRZERWAMI MIęDZY ZęBAMI (nie wiem jak to określić). Inaczej będziemy mieć straszną szopę na głowie :/ Mo problem jednak polega na czymś innym... Ja chyba po prostu nie umiem spać :| Włosy po umyciu są bardzo ładne (najczęściej myję je wieczorem) a rano to dosłownie we wszystkie strony i brzydko pokręcone! ;( Nie wiem co mam robić. Czy pianki do włosów kręconych się sprawdzają? Czy przez to będą bardziej kręcone ale nie obciążone? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka ja mysle ze powinnas sporowac tego sposobu... myjesz wlosy wieczorem i odrazu na umyte wlosy dajesz troche pianki i kladziesz sie spac dopiero jak beda suchutkie. hmm... nie weim jak to okreslic ale wygladasz wlosy tak zeby zaden nie stal i wygodnie zasypiasz :D rano wstajesz i najlepiej uzyc jakies odzywki bez splukiwania (ja np mam taka w butelce co sie psika) i wtedy rozczesujesz delikatnie palcami i u mnie dziala, nie ma szopy a loki sa fajnie podkresolne... a co do grzywki to niestety ja musze ja prostowac bo inaczej nie da rady... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka xD
A więc mówisz żeby używać pianki od razu po umyciu włosów? No dobrze spróbujemy.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka: tak, u mnie sie sprawdza. Przynajmniej wlosy nie sa posklejane tak jakby nalozyla na suche wiec lepiej odrazu po umyciu :] ale oczywiscie nie nakladaj tony tego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka6555449776
kręcone włosy sa upierdliwe radzę kupić prostownice do włosów tylko nie tańsza niz 200 zł bo im droższa tym lepiej prostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosizna
Cześć wszystkim Sprężynkom! Ja też mam kręcone włosy, i przez pewien okres ich nie nawidziłam! Nie miałam pojęcia, co mam z nimi zrobić, dlatego je "po swojemu" prostowałam. Ale ostatnio zaczęłam nosic loki, bo pomyślałam sobie, że skoro je mam to niech juz będą :-). I dobrze zrobiłam, bo wszyscy znajomi (i nie tylko) się nimi zachwycają. I zazdroszczą ;-P. Teraz stosuję piankę z Sunsilka i jest dobrze. Mam pytanie: jak często myjecie włosy? Co stosujecie z rana, żeby pozostał efekt loczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosizna
Aha, jeszcze jedno: jakich specyfików odradzacie? Bo ja uzywam tej pianki z Sunsilka zaraz po umyciu i rozczesaniu, i nawet gdy całkowicie wyschną, to sprawaija wrażenie, jakby wciąż były mokre! To ma tak byc, czy to przez moją niewiedzę? Bo po uzyciu pianki pozostawiam włosy do naturalnego wyschnięcia, bo moja suszarka nie ma dyfuzoru (nie to, że jest stara, bo ma zaledwie trzy lata, ale nie ma dyfuzoru). A jakie jeszcze pianki bądź inne "utrwalacze" do loków mi radzicie? Help!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireelllka
;) siekmano;);* ja tez mam blond krecone loczki;) i czasem mnie strasznie wkurzaja, ale tak wlasciwie jestem z nich dumna;)) wszyscy sie nimi zachwycaja;) a dziewczyny mi zazdroszcza;/ no coz bywa... ;) hehe;) Mam kilka pasemek jasniejszych, teraz mialam zrobic kilka brazowych ale chyba jednak sie nie zdecyduje;) Wloski myje normalnym szamponem i uzywam odzywki zaraz po umyciu, ktorej nie trzeba splukiwac;) ide spac, wstaje i sa fajne;) tak ladnie pokrecone;) A co do fryzurek, to zaraz po umyciu chodze w rozpuszczonych, a jak nie to kucyk;) albo jakis koczek, albo tak do tylu podpinam;) Buziaczki Dziewczynki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenneth
Gość Jayden
Gość Triston
Gość Hugh
Gość Gregg
Gość Derick
Gość Beau

×