Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylena**

PROBLEM Z BYLYM FACETEM

Polecane posty

Gość sylena**

kochani juz nie wytrzymuje, ostatnio napisalam mojemu bylamu zeby sie ode mnie odczepil, zeby dal mi spokoj, ze nie chce go znac, bo mialam juz dosc ciaglego oklamywania, on naprawde wykanczal mnie psychicznie, po tym jak mu to napisalam on odpisal"ok" dzis siedze sobie na gg i mialam opis ze jutro ide na impreze, on wchodzi i dal sobie opis ktorym mi dowali "kolejna glupia sztuka do miasta na impreze biega" myslalam ze mnie cos trafi, jak powinnam zareagowac? i czemu on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...30...
olej gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokuj frajera
i tyle nie odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooopa
jeśli naprawdę ci nie zależy toolej go, za przeproszeniem "zesra się w gacie" widząc, że może ci nie zależeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej będziesz się denerwować, tym bardziej on się nad tobą wyżyje. Wiem, że to trudne, sama przez to przechodziłam, ale nie daj po sobie niczego pokazać! Zablokuj go na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
tak wiem ze musze go olac, ale wcielo mnie bo ostatnio pisal ze chce do mnie wrocic i ogolnie same mile rzeczy a tu zonk! wiem ze najlepsza odpowiedzia jest brak reakcji, ale tez chcialabym mu dowalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sylena,weszłam z ciekawosci,nie gniewaj sie,ale pomyslalam,Boze zebym ja tylko taki problem miała...cieszs ie ze razem nie mieszkacie co bys wtedy zrobiła?gdybys nie miała gdzie sie schowac?ktos dobrze napisał-olej goscia.widocznie cos do neigo czujesz skoro reagujesz.gdybys nic do niego nie czuła zablokowałabys jego gg.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________
Przecież zrobił to żeby Cię sprowokować. Nie daj mu zatem satysfakcji i olej to, albo jeszcze dopisz sobie d opisu,że mimo przeciwności losu zamierzasz się wspaniale bawić, czy coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
tak wiem ze nie powinnam "tego" nawet nazywac problemem, tylko wkurza mnie takie traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzilam przez to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz mu że
na prawdę trzeba być głupim, zeby o kims cos podobnego powiedzieć i ... zablokuj go :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzilam przez to samo
myslisz ze powinnam do niego napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylena nie gniewaj sie,ze tak sie \"wymądrzam\" ale jeszcze cie bardzo wiele w zyciu powkurza,ten icydent ktory opisałas to naprawde małe piwo.faceci tacy sa poprostu.no nie wszyscy.moze jeden na 1000 jest w porzadku.selena,taki jest dzisiejszy swiat,ze na kaazdym kroku spotykamy sie z bezczelnoscia innych.ja juz sie przezwyczaiłam,tez ci to radzę.a przede wszysdtkim musisz sie zdecydowac,czy chcesz byc z nim?czy nie.czy to tylko SPRzeczka zakochanych,czy prawdziwe rozstanie. najgorzej byc niezdecydowanym.pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzilam przez to samo
Gazela rozumiem Cie i dziekuje za rady, to zagmatwana historia, ten facet dal mi tyle samo szczescia co lez, cos tam jeszcze do niego czuje, ale nie licze ze bedziemy razem, tylko denerwuje mnie ze tak sie zachowuje, skoro nie walczyl o mnie to czemu teraz opisem daje wyraz swej zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
"przechodzilam przez to samo" to ja sylena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
"przechodzilam przez to samo" to ja sylena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. troszke ta historia przypomina mi moja.rozstalam sie z facetem po 6 latach bylismy zreczeni. to on przestal sie odzywac. po 3 tyg kiedy juz sie nie odzywal mial napisany opis na gg taki : nie znam slow by wyrazic to co czuje i to byl piekny dzien kiedy poznalem cie . to napewno nie chodzilo o mnie. poprostu chcial mi dosrac. wiec mi tez polecili napisac taki tekst na gg : nie kogos wina ze ma mozg kretyna. po sekundzie jego opisy znikly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
napisalam mu ze jest idiota i dalam opis kajsy:D dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylena oto jest pytanie.skoro facet olewa to dlaczego daje wyraz swojej zazdrosci.ja tez tego nie moge rozgryzc.mam podobna sytuacje tyle ze u mnei jest wszystko do potegi entej.opisałam to w moim topiku jak uwolnic sie od agresywnego meza.tyle,ze twoj nie ejst agresywny tylko sie wygłupia.nic ci nie zagraza.ale napisałas,ze cos jeszcze do niego czujesz.czyli wasza miłosc jest jeszcze mozliwa.zorientuj sie moze,czy faktycznie ze sobą zewaliscie.moze tak jak napisałam wczesniej to tylko klotnia,a przeciez klotnie sie zdarzają.skoro nie jestescie sobie obojetni,to moze czas na szczerą rozmowe,na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmel.
milcz kobieto milcz to nalepsze co mozesz zrobic nic tak nie wkurza jak zero reakcji z drugiej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
Gazelo no wlasnie tez sie nad tym glowie, skoro ze mna nie chcial byc(pomimo ze pisal jaka to ja wspaniala jestem i bylo mu ze mna dobrze) nie wykazal inicjatywy to dlaczego widze ze zzera go zazdrosc? wiesz nasza historia ciagnie sie juz 1,5 roku, roznie to z nami bywalo, wiel spraw mi nie wyjasnil, nie znam prawdy, sama nie wiem co robic, w ostatnim czasie czyny przeczyly slowom, zmienil sie albo na poczatku udawal kogos innego, moze to wina sterydow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze :) , daj znac jak zareagowal. aale na gg mu nic nie pisz, wystarczy sam opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela oby nie byl potrzebny ale jakby co to bedzie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
za pozno, napisam mu tylko tyle "trzeba byc idiota zeby cos takiego wymyslic, dzieki" i dalam opis kajsy, ale teraz go nie ma, wiec nic nie odpisal, fuck znow zaczynam sie bawic w ta glupia gre:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
Sylena--> momentami mam wrażenie jakbym czytała o swojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
tykawica to moze podziel sie nia z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
Nie wiem jak długo Wy razem nie jesteście, ja już prawie 1,5 roku. Na początku było tak samo jak u Ciebie, głupie opisy mające pokazać jaki to On nie jest ;) a jaka ja zła jestem ;) teraz choć spotykamy się czasem na stopie koleżeńskiej to dalej są przechwałki ;) faceci już chyba tak mają. I potwierdzam- nic tak nie wkurza jak brak reakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×