Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koronea

Podniecaja mnie kobiety........................

Polecane posty

Gość 91czytelniczka
tez mam faceta ale... kobiety mnie pociągaja. i czasem zamiast fantazjowac o panach... mysle o tej samej plci :) 2lata temu calwoalam sie z dziewynami na jakis imprezach. ogolnie bylo ich ok 5 ? z jedna nawet lezalam na lozku i... no gdybysmy wtedy rozberaly sie nie mialabym nic przeciw :P no i dalej mam cos takiego. mimo, ze kocham swojego faceta i podnieca mnie :) nie wiem z czego to wynika ale .. to raczej niz zlego :) chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Nie jestem lesbijka, ale podniecaja mnie duze piersi. Moze dlatego ze moja mama ma bardzo wielkie naturalne (38G) i zawsze chodzi z golymi przy mezczyznach ktorzy przychodza do domu i czesto widze jak sie nimi bawia. Najczesciej sasiedzi wpadaja na herbate i tak zartobliwie ja za piersi lapia. Poza tym mama mi wpoila ze duze piersi sa najwazniejszym atutem kobiety. Kazala mi jesc duzo drobiu i zaczely mi rosnac jak mialam 5 lat. W wieku 13-stu lat mialam rozmiar DDD i mama mnie nauczyla aby dawac mezczyznom sie nimi bawic za pieniadze. Poza tym,to jak mezczyzni reaguja na duze piersi powoduje to ze mnie podniecaja. Podniecaja mnie duze piersi innych kobiet, i podnieca mnie pokazywanie moich duzych piersi mezczyznom, i to ze mama chodzi z golymi przy mezczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×