Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Nie łam się. Już niedługo wiosna. Może zapuka do nowego mieszkanka ? :) meble to pikuś. Karniszy tez jeszcze nie mam i żyję. Nie wszystko od razu. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas wolny szybko biegnie - to niesprawiedliwe. Mały na polkoloniach, a ja siedzęę i popijam kawkę- ale mam fajnie :-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ryczące. Co słychać ? u mnie bezustanne kwinkanie. I jakaś potrzeba nieco filozoficzno - duchowych przemyśleń. Cholercia wszystko ładnie pięknie tylko czemu w miare wieku ma sie mniej energii? To niesprawiedliwe. Tez to odczuwacie? Pozdrawiam wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć księzniczko!! Zmęczona jestes po prostu , brak słońca i takie tam... Przez ostatnie dni padam, bo zajmuję się różnymi sprawami , a w szczególności niczym konkretnym , a to juz samo w sobie jest bardzo męczące. Za duzo wolnego czasu, z jednej strony chce mi sie wracac do pracy , a z drugiej wiadomo...fajnie moc w domu posiedzieć kolorowych snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez pomacham lapką. Czas wolny dobiega już końca, jak szybko zlecialo. Teraz pozostaje czekac do wakacji.Po drodze jeszcze cos tam wypadnie. Kobietko jak tam Twoje sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gadać nie zawsze szkoda kobietko. Więc.... gadaj do nas :) Okazuje sie że mała coraz gorzej spała bo zaostrzył jej sie jej refluks żałądkowy. Bidulka obolała, zmęczona i rozdrażniona. Serce się kroi. Jutro ją chrzcimy. Miłego dnia dla wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze... ooooooo kobietko,cóż powiedzieć.. Czas zacząć sie przyzwyczajać do tej myśli i powiedzieć sobie ,ze to stan tymczasowy ksiezniczko, to wazny dzień jutro macie...niech minie Wam spokojnie A ja cóż , musze sie przyzwyczaić do myśli,że w pon. maszeruje do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gzieś się babo zawieruszyła ? Księżniczka czekamy na fotki :) Cosma ratunku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko!!!!Sama nie wiem....Widzisz to teraz czarno, a może nie będzie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to kobietko. Moja teściowa jest taka. Nie rozumie ,że jak rano wstaję , to mam czas ograniczony do wyszykowania sie , a ona za mna nawet do łazienki wejdzie i gada, gada... a tu człowiek jeszcze zatopiony we własnych myslach czy chociazby marzeniach sennych.. Co za pogoda... i ja mam jutro jechac do pracy... no nie powiem jak mie sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Piękny chrzest miała Paulinka. Chciałam żeby była chrzczona u Dominikanów. Lubię ich radość życia, podejście do człowieka, zaangażowanie w wiele trudnych spraw. Np prowadza duszpasterstwo związków niesakramentalnych . Chrzcił ja sam prałat. Niesamowicie pogodny człowiek. Piękna chwila jak wszystkie dzieciaczki zostałly podniesione w górę ( po sakramencie chrztu) i cały kościół bil; brawo. Dominikanie maja ogromną mądrość i radość w sobie, Potem był skromny obiadek dla rodziny i chrzestnych. Byłoby bardzo milo gdyby nie to że moja mama sie bardzo pochorowała i nie mogła z nami być w knajpce. Ledwo stała w kościele. Paulinka miała piękny kapelusik i różowa sukienusię. Bomba.Ściskam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księzniczko to fajnie,że fajnie sie wszystko udało :-) Ja miałam tak zwyczajnie, a jak sobie przypomne eksia, to mam odruch wiadomo jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam, że świadczę usługi seksualne w Poznaniu i okolicach, cena do negocjacji. Coś o mnie:) Jestem studentką teologii (3 rok) Mam 23 lata, 173 cm wzrostu, duże piersi i zgrabną linię. Nie palę. Czekam na propozycje od panów ale również i od pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×