Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Mea dzięki serdeczne :) . Milo czytać tak dlugą twoja wypowiedź. To się nie często zdarza. Pisz więcej :) . Kobietko co Cię tyle kosztowało jeśli to nie tajemnica? Kiedy przeprowadzka? Cosma ostatnio znalazłam podobny papierek. Brrr Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety formalności tak kosztują. Coś o tym wiem. Lepiej o tym nie myśleć. Strzepnij to z siebie i spójrz w przyszłość. Wiem, że to nie jest łatwe, ale nie ma innego wyjścia. Mam 3 duże saperki. Chcesz jedną :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea_owy mąż
Witajcie ryczące, lecząc posylwestrowego kaca moralno alkoholowego pozdrawiam wszystkie rzucając saperką........!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea_owy mąż
kobita trzy-trzy, a co to się stało???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea_owy mąż
Ja tylko chciałam potwierdzić, że to mój mąż. Nie chciało mu się logować, ale obiecał rzucić trochę optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Napisałam i zapomniałam wsawić swój nick i napisałam na jego. Hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! Jest ktoś jeszcze? Jakos nie miałam czasu wejść wcześniej. Mea_owy mężu witaj!!!! Juz nie wspomnę kto chyba musiał leczyc kacorka...;-) Jutro mam wazne spotkanie- w wiadomej sprawie :-), sama nie wiem==> co ma byc to będzie Wiecie, polikwidowałam dziś karty , ciekawe jakie mi przyjdzie rozliczenie :( Moje dziecie znow goraczkuje, to juz 4 dzien, a ja latam i zalatwiam rozne sprawy ..a mialo byc tak fajnie...jest jeszcze drugi tydzień ferii - na szczescie. Mea_ - jak rozwiazalas sprawe opieki? Kobietko==> jak to w koncu bedzie z meblami? Księzniczko==> ten Szczecin to rzeczywiście ciut za daleko od nas. Jak tam słodkie malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma... mebli nie będzie... jeśli nie sprzedam mamy mieszkania. Nie będzie źle bo jest sporo konkretnych chętnych na wynajem, ale o meblach mogę zapomnieć :( Wczoraj załatwiłam notariusza. Dziś spółdzielnia i bank. Potem jeszcze sąd. Teraz bym potrzebowała tego urlopu. Przesiedziałam w domu 3 tygodnie bez sensu. A ze Szczecinem...:) Andrzej jedzie do przyjaciół czerwcu... może się z nim zabiorę jeśli zaproszenie jest nadal aktualne..? Mea my wciąż czekamy na fotki z sylwka... Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Oj tak na fotki czekamy !!!! Aska to masz latania!!! Za mnie wszystko zaatwiał posrednik, ja tylko stawiłam się u notariusza o umowionej porze, takze wszystkjo mi odpadło!!! Również miłego dnia dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko prawie ,ze w południe. Ale mam czas leniwy :-))) . Wreszcie nic nie remontuje , nie biegam jak szalona, choc jeszcze wiele mam do zrobienia. Wyluzowałam sie totalnie ...a i moja stopka chyba jednak nabiera realnych kształtów :-) przynajmniej jak sobie tak pomyslę, to choc nie ma słonka , ale jakby ono świeciło :-) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. A ja będę monotematyczna. jestem potwornie zmęczona. Królestwo za przespana noc i dzień bez ryku. Pliiiisss . Kobietko najważniejsze mieszkanko. ja tez jeszcze nie mam mebli. Tylko podstawowe. Powolutku. Napisz jakie to mieszkanko jest> Cosma milo Cię czytac w dobrym nastroju. Co na to wpłynęło? mae gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszeeeee!!!! co za koszmarna reklama Reddsa... Księzniczko ...cóz na pocieszenie moge powiedzieć tyle,że stan niewyspania nie jest permamentny. Objadam sie pysznym tiramisu :-)...pęknę Kobietko where are you? Księzniczko, a ten mój nastrój jedno ma imię :-))), tylko ciagle pewności mi brak. Czas jest najlepszy na wszystko: na zapomnienie i na zaufanie, i cos tam jeszcze.... Wole ten mój stan niepewnosci niz ten sprzed roku - samotności:-) Gadam szyfrem czy nie, bo juz sama nie wiem...chyba normalnie sie zakochałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma i\'m still here but i\'m so busy. You know my flat and my problems with that. I\'ts too much for one head. I\'m fed up ! :( Księżniczka dasz radę, kto jak nie Ty ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Moniś. Chociaż Ty mnie komplementujesz :) Jadę dziś po pracy do \" Agaty \". Jak dotąd tylko biegam po urzędach i wydaje pieniążki na papiery. Dziś sobie pooglądam na co mnie nie stać. Muszę trochę odreagować. Myślę o meblach, a zupełnie zapomniałam o żyrandolach, karniszach i tym podobnych drobiazgach. No i jeszcze farby... Qrwa !!! Wciągnie mnie jak Bolka gumioki na budowie. Księżniczka twarda jesteś - jak stonka. Mała Cię wystawia na niezłą próbę. Potraktuj o jak egzamin :) A tak serio, to muszisz to przetrzymać, nie ma wyjśćia. Mea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzieś się babo zawieruszyła ??? Lecę na front !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko nie od razu wszystko , bierz przykład ze mnie, jak widac da się żyć, nie mając wszystkiego tak jak powinno to byc. kiedys to mnie strasznie męczyło ,ze to ma byc , natychmiast, ale.... dałam w koncu na luz. Wazne jest miec cos dla siebie:jakies wakacje, jakis smieszny ciuszek itp.Mieszkanie to skrabonka bez dna. Teraz czas wyprzedazy może akurat cos upolujesz w Agacie. Za mna chodzi taki komplet jak Ty masz- brązowy. Musze poczekac ,az ten obecny zacznie bardziej skrzypieć ;-) , żeby sasiedzi nie mieli pretensji:-). Chociaz nie jest taki stary - jakies 4 lata, ale to pozostałosc po dawnym zyciu i juz go nie lubię. Mea_ pewnie ciagle na froncie - bidulka, przez swoja prtace ma awersje do kompa i dlatego tak rzadko tu zaglada. Ksiezniczka- wiadomo... jeszcze troche czasu uplynie....zapewniam Cię ze o takich męczarniach szybko zapomnisz , bo zycie zdeterminują Ci inne sprawy :-) pozytywne oczywiście. Ja dzis tez wybieram sie na zakupy po drobiazgi ...moze jakas torba, kapcie, rolety do syna pokoju...no nie moge byc przy kasie... chyba bardziej jestem szczesliwa jak jej nie mam hihi milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo, widzę ze ja pierwza melduję sie po zakupach :-)...udanych...ale co z tego jak kasy mniej ...ech. Przynajmniej zamowilam dziecku rolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!! Leje i leje, chce lato... Ciemno ...brrrr, usne snem niedzwiedzim i obudze sie na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×