Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Żyję!!! Wypada się wyspowiadać gdzie się zapodziałam. Pierwszy tydzień ferii, jak zresztą wiecie - audyt. 13 godzin codziennie i wracałam w stanie \"zwłoki totalne\". Ale pal sześć zmęczenie, dobijało mnie co innego, ale tutaj się o tym nie będę rozpisywać. Dół szedł za dołem... O mały włos a miałam nie jechać na ferie. Wybaczcie, że się nie odezwałam. Nie wiem jak udało się mojemu R. pozbierać mnie do kupy, torby i jeszcze wrzucić do samochodu. Masakra. Byłam w stanie totalnego rozkładu. Pierwsze 3 dni byłam jak z innej bajki i w dodatku takie horrory mi się śniły... Pomyślałam nawet, że najwłaściwszym dla mnie miejscem na urlop będzie - praca R. ( wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ). Obiecuję, że teraz nadrobię zaległości. Może nawet jakaś kawa czy cóś ;) Jeśli chodzi o cosmę to muszę się chyba do niej wybrać z reklamówą słodyczy bo tyle u mnie tych ciastek zostawiła ;) Ech...księżniczko...coś Ci potem powiem więcej, ale teraz krótko... Zazdroszczę Ci!!! Kobietka! Trzymasz się jakoś? Co u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie cosmate, kobietkowe, księżniczki :) Nie bądźcie na mnie złe za tą ciszę już !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea nareszcie. Kurcze, martwiłam się o Ciebie. Nawet dzwonić miałam. Kawa zawsze :D W sprawach konstans. Jedno mieszkanie kupiłam, drugiego nie sprzedałam, nadal jestem samotna :) Za 13 dni sprawa rozwodowa. Cooooosmaaaaa ! Księżniczka czekam na zdjęcie malutkiej w kapelusiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. mam bardzo mało czasu ostatnio ale pamiętam o Was i czasem zaglądam a tu cichutko. Niedobrze. Kobietko jak sprawa rozwodowa i skąd do jasnej anielki ten pomysł na zamieszkanie z mamą? Mea mam nadzieje że dołki Cię omijają szerokim łukiem, a co mi chciałaś powiedzieć? Cosma będzie ta wiosna w serduszku ? No ja myślę. Buziaczki dla wszystkich ryczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka... mus... To nie pomysł, to konieczność :( Dawaj fotki malutkiej w kapeluszu. My tu jak sępy...:D Sprawa 11 lutego. Pisz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mea_ wspominaliście o wyjeździe . Dobrze zrobił R. ,ze Cie zapakował, należało Ci się. Co do słodyczy, hmn... wiosna się zbliża , czas je chyba ograniczyć ;-). Tak tylko gadam , bo pierwsza rzecza , która dzis zrobiłam była wizyta w sklepie- w efekcie zjadłam całą czekoladę i teraz lekko zamulona jestem, ale człowiek jest głupi i pazerny. Księzniczko- teraz z całkowitą pewnoscia moge napisac o tej wiosnie. Sama nie wiem kiedy przyszła, ale długo musiała sie dobijać. Kobietko- liczę z Toba te dni i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Duchowo bede z Toba . Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Moniś. Bardzo mi potrzebne wsparcie. Dopiero teraz zaczynam myśleć o tym co mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Tak sobie pomyslałam ,że im bliżej tym straszniej. Jak masz możliwosc idź do kina np. na Lejdis - wybierz sie polecam. mysleć nie trzeba , a na pewno sie ubawisz, ja sie dzis rozluźniłam. W dodatku kupiłam film- Testosteron i zamierzam zrobić sobie kontynuacje wieczoru filmowego , tylko juz niestety z butelczyna wina - solo - jak dam rade oczywiście ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak tam? Ja spędziłam weekend w domu. Kuba się rozchorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPROSTU ZONA
WITAJCIE.PRZYJMIECIE MNIE DO SIEBIE? AGA 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! witajcie nowe i stare ;-)))) Kobietko==> więc wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie wkur... te reklamy. po prostu żona pewnie że tak . Rozgość się . :) Kobietko sorki za brak dostatecznego wsparcia przed aler ledwo dycham i nawet nie zaglądałam ostatnio na forum. Napisz jak było , czy się denerwowałaś i w ogóle jak się teraz czujesz, Cosma mam nadzieje że serducho dalej wiosenne. Mea, Kuba to twój synek? Fotki z kapelusikiem małej sa na razie u kumpla na dyskietce.Ale pamiętam. marzy mi sie nowy samochód . Taki zupełnie nowiusieńki. Ale to trochę kosztuje cholercia.Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka dziękuję za troskę :) Na foty czekamy. Idę spać. Muszę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! zaskakuję samą siebie ilością zadań jakie wymyslam!!! nie pamiętam kiedy tak mnie rozpierała energia.Jakies bale, wycieczki , szkolenia itp... Kobietko gdzie sie podziewasz?Pogadac nie mozna....Jestem ciekawa wrazen jak juz opadły emocje. księżniczko - wiosennie, ale z chwilami zwiatpienia i ciagle wyplakuje sie kobietce do rekawa, to cud ze jeszcze to znosi :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cała, zdrowa, wolna póki co. Przynajmniej do czasu kiedy nie zostanę matkobójczynią. Potem dłuuuga odsiadka po kilku chwilach przyjemności. A tak serio czuję ulgę :P Matka mnie wkur...ia !!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !. Wykończona dopadam wreszcie forum . oczywiście pierwsze co robie to szukam wieści od Was drogie kobietki. Ale trochę ich mal;o ostatnimi dniami. Ja przygotowuje sie pomalutku do pracy na pełnych obrotach. pech chce że malutka akurat teraz nie ma ochoty w ogóle rozstawać się z mama ani na chwilę . Kurcze, ciężko będzie. A co u Was ? Kobietko naprawde nie ma innego wyjścia niż mieszkanie z mamą. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnieli, nie zapomnieli, ale nie bedę pisac sama ze sobą. Co drugi dzień mam jakies szkolenia , zebrania, narady, nie pamietam takiego zwariowanego miesiąca i praca na pełnych obrotach rzedu 12 godzin dziennie. Kobietko jak przygotowania do przeprowadzki? Księżniczko? wracasz do pracy????? hmn...zobaczysz bedziesz sie dziwić ze doba ma tylko 24 godziny, skądś to znam i naprawde nie wiem jak kiedys dawałam sobie rade ( pewnie tak jak teraz) - noooo trzeba sie troche dowartosciowac.Ale czesto lenistwo bierze gore. pozdrawiam Was gorąco :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja umarłam :( nie ma to jak spotkać się z energetycznym wampirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie o dobrym sercu
Podpisz petycję w sprawie zwierząt zabijanych dla futer http://www.empatia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Czuję,ze mi komp pada :( Kobietko, a z kim ja sie mogłam spotkać . Tylko jedna osoba tak na mnie działa. Wczoraj było juz apogeum i powiedziałam dość.Robię z tym porządek, pewnie za to słono zapłacę, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×