Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DO PAŃ

DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ KOBIET JAK TAK MAŁO INTELIGNETA?

Polecane posty

Gość DO PAŃ

BO ALBO SIĘ MYLĘ:o, ALBO ROZMAWIAJĄ ONE TAKIM PROSTACKIM JĘZYKIEM, ŻE KIEDY NAPOMKNEĘ COŚ O LUKRATYWNOŚCI, MENTALNOŚCI, CZY ORTODOKSIE, TO WIĘKSZOŚĆ PANIENIEK NIE ZNA ZNACZENIA TYCH SŁÓW. NATOMIAST O ZA MAŁYCH PYTONGACH, CELULICIE, RÓŻOWYM SWETERKU MOGŁYBY ROZMAWIAĆ GODZINAMI:o LITOŚCI-NIECH KTOŚ MI DA NAMIARY, NA "W MIARĘ" OCZYTANĄ, Z KTÓRĄ ROZMOWA NIE BĘDZIE SIĘ KOŃCZYĆ PO 2 MIN:o NAWET NIE MUSI BYĆ AŻ NADTO URODZIWA, NIECH BĘDZIE INTELIGENTA[COO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA PRAWDA
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pecha masz widocznie ;) Jestem żywym przykładem inteligentnej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona369
Mój drogi nie wszytskie sa takie kobiety moze poprostu trafailaeś na typowe blondynki i tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżeczka
wypraszam sobie jestem blondynka i mozna ze mna porozmawiac na konkretne tematy, szczerze mowiac nie interesuje sie moda, kosmetykami itp. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PAŃ
NIE, NIE TYPOWE BLONDYNKI, MÓWIĘ W OGÓLE-OSTATNIA BYŁA RUDĄ, ALE NA CODZIEŃ MAM KONTAK FORMOWY Z RÓŻNYM KOBIETAMI; KIEDY CHODZI O PRACĘ SĄ KREATYWNE, ALE POZA PRACĄ, JACIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEE JAKBY SIĘ TYLKO OGRANICZAŁY DO PRACY I TYCH CIUSZKÓW, ORAZ PYTANGÓW:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PAŃ
HEHEHE, A TAKIE CO MI NA SIŁĘ WMAWIAJĄ ŻE SĄ INTELIGENTE TO MNIE NAJBRADZIEJ ROZBRAJAJĄ. JAK SAMEMU MOŻNA TO STWIERDZIĆ??? NO JAKKKKKKK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOOONIKA
Człowieku naucz się najpierw budować zdania a potem szukaj inteligetnych rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może one po pracy
chcą się wyluzowac i dlatego gadaja o głupotach:-PFaceci poza tym nie sa lepsi,wystarczy przysłuchac sie ich rozmowom np.w barze:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są mało inteligentne, tylko dostosowują się do poziomu rozmówcy. Potem oczywiście tego żałują, bo się okazuje, że nie było warto, jako że wylądowały u boku idioty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topiku
te kobiety,które spotykasz i z którymi romawiasz sę inteligentne ale w rozmowie z Tobą dostosowują się do Twojego poziomu i dlatego sprawiają wrażenie głupich,po prostu są elastyczne i dostosowują się do poziomu swego rozmówcy czyli do Ciebie:-P P.S.wyłącz Capslocka bo źle się Ciebie czyta:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i capslocka sobie wyłącz, nie musisz tu wrzeszczeć. Nikt głuchy nie jest (mam nadzieję). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babia góra
sorry, ale jak Ty te kobiety wybierasz? jeśli podchodzisz do lalki w różowym sweterku to nie spodziewaj się kilkugodzinnych dyskusji na temat filmów Emira Kusturica a poza tym, co wg Ciebie oznacza "w miarę" oczytana kobieta? i zapamiętaj sobie raz na zawsze, że wypowiadanie się poprzez użycie wielkich liter na forum, oznacza wypowiedź niemal wykrzyczaną ;/ nikt nie lubi jak się do niego podniesionym głosym przemawia -w życiu też tak krzyczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o czym ty chcesz na randce dyskutowac:o moze tylko udaja takie malointeligentne zeby Ciebie nie sploszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×