Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

co nosicie w torebce??

Polecane posty

Co takiego macie zawsze przy sobie?? Ciekawi mnie to zwłaszcza z tego powodu, że ostatnio dużo (coraz więcej) dziewczyn nosi torby ogromnych rozmiarów. Ponadto jak ostatnio kupowałam torebkę i sprawdzałam jak to co w swojej noszę będzie się mieściło w tej nowej, pani sprzedawczyni z ogromnym zdziwieniem powiedziała: to wszystko?? Ze niby tak mało rzeczy... No ale co niby może mi być jeszcze potrzebne? W swojej torebce zawsze mam: -portfel -klucze -tel. kom. -chusteczki -pomadka ochronna -notesik -coś do pisania -guma do żucia i to by było na tyle :) A WY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaleee
to juz byloooo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja ma zawsze tone nie potrzebnych rzeczy:):) i nie wspominajac o tym ze jak jade do domu do rodzicow na 2 dni to nie chce brac procz mojej wielkiej kochanej torebki nic pozatym. wiec uwielbiam te wielkie torby.w torebce mam zawsze: -portfel -koma -klucze -zeszycik i dlugopis (bo sie jeszcze uczem:):) -cyfrowke(bo nie chce mi sie na zajeciach notowac:) wiec zeszyst jest tak dla picu:):) -2 błyszczyki -paczke orbitek -perfumy (nie wiem dlaczego ale mam jej zawsze:):) -kropelki do oczu -chusteczki + tona smieci:):) i zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- dokumenty - klucze - zeszyt i jakiś długopis - pomadki - lusterko - otwieracz - plastry - chusteczki higieniczne - gumy miętowe a telefon noszę w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nosze....
a ja nie ruszam sie bez: chusteczek lustreka szczotki d wlosow blyszczyka gumy do zucia teledonu portfela z dokumentami klucze tampony czasami znajdzie sie tez tam jakas ksiazka to by bylo na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nut
* portfel * dokumenty, * komórka, * pomadka, * klucze * długopis i jakieś karteczki, * krem, * pilniczek malutki * słuchawki, * patyczki ;)gdyby mi sie makijaż rozmazał;) i przede wszystkim HALLSY ( te czarne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie rozumiem... wlasciwie macie niewiele wiecej ode mnie, a pani w sklepie taaaakie oczy wielkie robila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mialas porzadek w torebce:P:P i niebylo widac ze tyle tego masz :P:P zartuje oczywiscie :):) ja mam zawsze totany chos i wydaje mi sie ze tego tak strasznie duzo jest:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bzika na punkcie dużych toreb, dzięki czemu mogę w nie pakować ile się da :D portfel dokumenty komórka identyfikator z pracy klucze + kluczyki chusteczki notes + długopis okulary okulary przeciwłoneczne szczotka + grzebień kosmetyczka (lusterko, pilnik, kosmetyki) krem do rąk opaska na włosy discman guma Orbit, tic tac herbata ;) plastry (na wypadek \"wygodnych butów\" :D ) zawsze jak robię porządek, to wyrzucam stare paragony, bilety z kina ;) bałagan w torbie to u mnie standard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys-> w torebce to akurat na ogół mam porządek, gorzej z kieszeniami w kurtkach, płaszczach itp ;);) limonka-> i Ty masz siłe to wszystko dźwigać??? bo ja to chyba za słaba jestem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzium -> już się przyzwyczaiłam :D nie mam zwyczaju nosić niczego w kieszeniach (nie lubię ich \"wypychać\", stąd wszystko w torbie ;) a herbata, bo biorę z domu różne różniaste, w pracy często zapominam wyjąć i tak noszę w tą i z powrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmmmonika
- portfel -komórke -karty - komórke -chusteczki higieniczne -lusterko z grzebieniem -pomadke ochronną -długopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portfel i dokumenty ksiazke ktora wlasnie czytam aparat pomadke okulary tabletki i inne smieci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
mam duuuża torbe, a w niej: - klucze od domu - klucze od biura - klucze od samochodu - klucze od garażu - karta/klucz do pracy - palmtop - komórka - ładowarka - aparat fotograficzny - chusteczki - kosmetyczka, a w niej - błyszczyk 2 szt - puder - tusz do rzęs 3 szt, - cienie do poweik - chusteczki do demakijażu - tabletki przeciwbólowe - karta pamięci do aparatu - chusteczki 2 opakowania - red bull - snickers - 7 długopisów (!) - wizytownik - notes - portfel - perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
mam duuuża torbe, a w niej: - klucze od domu - klucze od biura - klucze od samochodu - klucze od garażu - karta/klucz do pracy - palmtop - komórka - ładowarka - aparat fotograficzny - chusteczki - kosmetyczka, a w niej - błyszczyk 2 szt - puder - tusz do rzęs 3 szt, - cienie do poweik - chusteczki do demakijażu - tabletki przeciwbólowe - karta pamięci do aparatu - chusteczki 2 opakowania - red bull - snickers - 7 długopisów (!) - wizytownik - notes - portfel - perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja noszę: -klucze -portfel, dokumenty itp. -gumy do żucia -pomadkę i małą kosmetyczkę -notesik z długopisem -komórkę -chusteczki -tabletki -kalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam: - portfel - telefon - chusteczki - zeszyty lub jakieś kserówki - kilka długopisów i ołówek - dużą kosmetyczkę z lekami, plastrami, tamponami itp - kosmetyczkę z kosmetykami (puder, korektor, cienie, błyszczyk) - szczotkę, gumki i wsuwki do włosów - lusterko - kartę miejską w kieszonce torby - gumę do żucia - klucze - pilnik - jakieś cukierki plus różne śmieci no i zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśta
właściwie to co wymieniacie + gaz pieprzowy (chyba już przeterminowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyoosha
dokumenty kartę miejską portfel 50 bolsa w małej buteleczce klucze z trzema breloczkami zapalniczkę (nie palę) telefon cienkopisy w róznych kolorkach organizer cos do picia orbit perfumy puder balsam do ust książkę krem do rąk husteczki tic taki mp3 drewniane jajko wizytownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książki,zeszyty,klucze do domu,picie,śniadanie,piórnik,szczotka do włosów,gumka do włosów,telefon,bilet miesięczny,legitymacja,gumy do żucia Chodzę do 2 LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniazzbnx
- klucze - pomadka do ust - telefon komórkowy - chusteczki higieniczne - papier toaletowy - kondomy - kulki gejszy chyba że mam akurat założone - opakowanie rajstop - tic tac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem posiadaczka duzej torby
i moge Ci podac przyblizony stan co mialam w niej dzis: - laptop 15 cali, kable, myszka - dysk przenosny i pendive - czytnik ebook - chustki, podpaski, grzebien - portfel, 2 komplety kluczy - notes A5, dlugopis, katalog firmowy - telefon komorkowy - apaszka - pojemnik z salatka i kubek termiczny - zakupy tj. chleb i ser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×