Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewuncia1

szukam dobrego kamerzysty z Lodzi!!!!!!

Polecane posty

Gość ewuncia1

witam.w przyszlym roku mam slub(23.06.2007)wiem ze jest jeszcze troche czasu ale zeby wybrac jakiegos dobrego kamerzyste trzeba to zrobic wczesnie a ja mam problem bo nie moge znalezc nikogo takiego,wiec jesli ktos zna to dajcie znac,dzeki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuncia1
czy jest ktos kto sie orientuje w tym temacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOXYLADY
Jeżeli szukasz kogoś specjalnego to mój znajomy robi wesela wsztystkim VIP-om i nnym. to są filmy-perełki. Koszt 2000. foxylady@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik25
Nam film i zdjęcia robił p.Adam tel. 888-129-377 Jak chcesz to mogę na maila puscić trochę zdjęć. Koszt w ubiegłym roku to ok.1600zł za film (3 godz.),20 zdjęć pozowanych i 300 reportażowych.Miła obsługa i pełen profesjonalizm.Ja myślę że warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooolaaaa
Polecam alcom. Robili nam film ze ślubu w 2004 r., mieliśmy dwóch kamerzystów, fajnie wyszło, ale mają drogo wtedy na dwie kamery 1500 zł, na jedną 1000. A jedyny minus nie wszystko co dla nas było ważne sfilmowali, ale ogtólnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuncia1
dzieki wszystkim za propozycje:-)Kasik jak mozesz to przeslij mi na maila jakies zdjecia i co tam masz.buzka;-) michal.mde@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę spokojnie polecić fotografa i kamerzystę - mojego kolegę - rok temu skończył filmoznastwo na UŁ i jak wszyscy - również chałturzy - nie na odwal, ale proza życia itd. Ale dobry jest, ma swoja firmę, dobry sprzęt i swietne oko!!!! O Więcej info proszę na maila....Pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×