Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość Stara piosenka
Proszę o pomoc w odnalezieniu starej piosenki, nie mam pojęcia które to mogą być lata, aczkolwiek śpiewana jest przez zdaje się 5 mężczyzn, w teledysku są przedstawieni bez koszulek na jakiejś rajskiej wyspie. Zdaje mi się, że w refrenie pojawia się słowo "California".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_as
"watts zap2012 part 41" 2:14 co to za piosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika06110
Nie znam tytułu i wykonawcy, ale piosenka w leci coś w stylu " I give you oma oma oma o myself". Szukam i nie mogę znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam poszukuje tytulu piosenki badz wykonawcy. wiem tylko tyle , ze w teledysku wystepuje bialy mezczyzna i biala kobieta, sa jakby w raju, ktores z nich lezy w strumieniu a po nim pelznie waz.piosenka moze byc z okolo lat 90.Blagam o pomoc!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timotek
Hej Ja tez szukam piosenki polskiej z lat 85-86. pamiętam tylko fragment refrenu : "drogi za drogi jest ten Twój skarb, drogi za drogi jest nie dla mnie go masz..." piosenka była w stylu reggae - może ktoś ją pamięta albo ma gdzieś nagraną = błagam pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shazi
Witajcie. Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda. Szukam od baardzo dawna piosenki z lat 2000-'04. Leciała na VIVA, pamiętam jedynie fragmenty teledysku - mianowicie blondynka ze zrobionymi falami/lokami, w białym ubraniu, jakby śpiewała do anioła. a może i ona miała skrzydła.. była w pokoju.. z góry dziękuję. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izat
Timonek, moze coś Izreala albo Daab ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DronBosko
witam, poszukuje już od dłuższego czasu piosenki czasem leci w radiu, na pewno każdy ją zna refren coś w stylu: let me go, let me free (coś tam coś tam) melody chyba męski głos ale raczej wysoki, może komuś się kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam utwóru z lat końcówki lat 90 albo początek 2000. Kobieta śpiewa w refrenie Dancing nanana dancing. utwór klubowy proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2600
Ja bym dorzuciła do tej waszej "listy" jakieś polskie hity z tego czasu. Ostatnio mój brat pościągał mi je na mp3 z filefox.pl uśmiech Zakochałam się w tych rytmach he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2600
A i zapomniałabym szukam takiej piosenki z tych lat 80-90. Właśnie śpiewała ją polska wokalistka ;/ To chyba była z jakieś serialu czy coś. Mało pamiętam... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jabłuszko pełne snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem bo potrzebuję nazwę płyty albo chociaż źródła gdzie znajdę pewne piosenki a dokładniej są to stare Polskie i bardzo znane utwory typu 'Kołysanka dla nieznajomej' ale śpiewane przez DZIECI kiedyś słyszałam tę płytę u kumpla w samochodzie i nie pamiętam jak się nazywała jeśli ktoś kojarzy to błagam o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czubeek
Piosenka gdzie taki młody ( teraz stary ) chłopak stojąc przy samochodzie z długimi włosami (chyba brązowe) chyba z gitarą śpiewa piosenkę taką starszą, piosenka nie była jakaś bardzo szybka ale też nie za wolna, znam 10 sekund melodii ale nie znam tytułu i wykonawcy, Pomocy ! <3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nie cierpiałam tych radiowych piosenek, ale teraz je zaczynam doceniać jak widzę jaką teraz robią fatalną muzykę i jakie obleśne teledyski z gołymi szmatami, to tęsknię za tamtymi czasami gdy muzyka była normalna, nie było w niej wulgaryzmów, a na teledyski przyjemnie było popatrzeć bo nie było tam seksu ani nagości, ani wypiętych doopsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam utworu który kiedyś leciał na vivie bądź mtv Z teledysku pamietam 2 dziewczyny w klubie ubrane na zielono w białych beretach chyba, i jakiś tam raper sie jeszcze przewinął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomć
Ja szukam piosenki, która jest dość stara, nie wiem czy to lata 80' czy 70'. Teledysk jest czarno-biały (z tego co, wydaje mi się, że pamiętam). Piosenka radosna, dość skoczna, śpiewa chłopak- wygląda trochę jak E. Presley, jest na takich ławeczkach jakie są przy boisku (trybuny) z kilkoma innymi chłopakami. Dziewczyna, która zaczyna śpiewać potem, jest z grupką swoich koleżanek, chyba na stołówce. I chyba jedno o drugim śpiewa. Wydaje mi się, że tytuł był prosty, typu "summer love". Jeśli ktoś kojarzy, byłabym wdzięczna za pomoc, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrzej
Siemka szukam piosenki angielskiej wychwyciłem aby słowa"run the you run" nie jestem pewien może mylę ale jest ona chyba z lat 90. Jest ona bardziej rozrywkowa. Pomóżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Dzis wariuje, bo przypomnia mi sie malutki fragment pewnej piosenki. Nie chodzi o piosenkę Alicji Majewskiej tylko inna. Jest smutna, a na koniec śpiewaja wers "milosc nieznana". Na pewno śpiewała to dziewczyna, młoda, ale o dobrym głosie i kojarzy mi sie ze była w jakimś talent show, wiec to był cover. Błagam - czy ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4
Poszukuję tytułu piosenki, prawdopodobnie jest po hiszpańsku, śpiewa tam kobieta a w refrenie padają słowa : mamacita seniorita,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
What's love got to do with it- tina turner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recrut234
Witam. Może skojarzycie takie coś: otóż jest to polska piosenka z bodaj 2002 roku :/ o ile dobrze pamiętam, niestety przypominam sobie jedynie refren: "uuuuuuuuuu uuuuuuuuuu" wypowiadane z takim cierpieniem/taką tęsknotą :) a w międzyczasie jakiś facet uderza w lustro i rozbija je; widać krew... Sam nie jestem pewien w mojej głowie jest mgła gdy próbuję sobie przypomnieć więcej. Mam nadzieję że może wam coś przyjdzie do głów ;) z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BAJM Nie ma wody na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudusza
Ktoś pytał o słowa piosenki, Dziewczynka wciąż walczy pieszczotą ,od najmłodszych swoich lat.Dziewczynka miłością swą chce zawojować świat. Maleństwo zaledwie dwa latka a wie jak ma zbujać tatka ....Refren: Dzidzi nie chce iść spać Ty paskudny,dzidzi chce abyś na rączki brał, buzi daj wytrzyj nosek bo brudny,dzidzi cacy a Ty jesteś be.... Ja będę myszką Kuku, a Ty będziesz kotkiem ,dzidzi kocha mocno idzie lulu spać ,a dziewczynka to słodka istotka od lat dwóch aż do stu wdzięk swój ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×