Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Jak się nazywa autor i tytuł piosenki starej, wolnej o milosci, spiewa facet a ref jest taki: taindet love oooo tainted love i na pewno nie jest to ta piosenka co spiewa manson. Proszee o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peter Gabriel - Don't give up Climie Fisher - Love changes (everything) T'Pau - China in your hand Ultravox - Dancing with tears in my eyes Richard Marx - Right here waiting Cutting Crew - (I just) Died in your arms Paula Abdul - Rush Rush Huey Lewis&The News - The power of love Spandau Ballet - True Culture Club - Do you really want to hurt me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zna ktoś może tytuł
utworu, gdzie w refrenie jest na pewno Damn, lalalalala coś tam coś tam. Taka wolna jest i pamiętam, że kiedyś ją słyszałam w serialu Klinika uniwersytecka, jak jedna bohaterka tańczyła z jakimś facetem. Wydaje mi się, że ten utwór jest z lat 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
Witajcie, widzę że potraficie rozkminiać piosenki zaledwie po paru wskazówkach mam taka zagadkę piosenka zapewne z końca lat 90 hit lata na wstepie piosenki jakis gosciu nie wiem raperek czy murzyn wypowiada pare szybkich slow cos jak "everybody rock(czy knock) my shit (brzmi jak szyt czy cos takiego) i zaczyna sie muzyka cos jak dzwiek gitary elektrycznej grany na keyboardzie jedyne co mi sie udalo "odkodowac" to ze słuchu zagrac poczatek na klawiszach jak ktos z pomocnych ma programik z keyboardem niech zagra "miiii miii sol sii" potem znow 2 razy takie narastajace dzwieki (nie udalo mi sie ich zagrac ale bardzo podobne) i znowu od nowa miii mii sol sii itd calosc powtarza sie ze 6 razy gdzie w tle muzyka sie rozkreca i dopiero leca slowa ktorych juz kompletnie nie pamietam ale muzyka byla zacna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monsieur
ja mam pytanie - za chiny nie kojarze piosenki bo ja sluchalem jak mialem lat 12 max, leciala na VIVIE albo PROSEIBEN ( wtedy to byl ldosyc popularny kanal ), piosenka byla rockowa, hardrockowa aby nie powiedziec, pamietam,ze na teledysku jakas grupa szla przez lake i niesli wokaliste bodajze na takim krzesle na jakim nosili krolow i papiezy, prosze pomozcie bo szukam jej juz od 3 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
Do domek od 2:16 to dire straits - walk of life zresztą masz na końcu filmika z yt napisane tytuly ktore gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedrzej
Witam. Szukam piosenek hiszpańskich (starych), ciężko mi tutaj dać cokolwiek podać, Jedynie typu: taka taka taka ta. (refren), albo kapo kapo kapo poka, lub a more mi sa miyo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA87
SZUKAM PIOSENKI. NIE ZNAM TYTUŁU ANI WYKONAWCY. W PIOSENCE NIE MA TEKSTU GRA TYLKO MĘŻCZYZNA NA KLARNECIE (CZY COŚ PODOBNEGO), MA DŁUGIE KRĘCONE WŁOSY. KILKA LAT TEMU CZĘSTO PUSZCZALI TELEDYSK NA TVP3 LUBLIN. POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syśka_
Hej... tak czytam wasze posty i słucham tych piosenek niektórych... są całkiem niezłe ;) A macie coś w stylu : Mr.Big - To Be With You kocham tą nutkę , ale nie znalazłam nic podobnego.. ( w takich rytmach ...) . plisss, jak ktoś zna coś podobnego, to niech daje znać :P z góry dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluska199
Witam. Szukam piosenki, niestety nie znam tytułu. Śpiewa ją facet, jest dość stara...są tam takie słowa coś w stylu "sę sę madonna aaaaaaa" jest to wolna piosenka...bede ogromnie wdzięczna za pomoc.nie daje mi to spokoju a za nic nie mogę sobie tytułu przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluska199
Dokładnie o tą piosenkę mi chodziło :) Dziękuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termitek
Witam! Niedawno chyba podczar Rocktober Fest w Esce Rock w zapowiedziach leciała posienka, której fragment składał się tylko z słów: Nanana nana nanana. Wiem, że to niewiele, ale może ktoś kojarzy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufiastaa^^
tu masz duż o ; tiny.pl/hwwpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraow
Witam. szukam od jakiegoś czasu piosenki z lat 90. z tekście jest ....still dreams .... , a w refrenie uuuuuuu uuuuu :) wiem że to nie wiele, ale to jest bardzo znana piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekret
Syśka... a może coś takiego? Gun's and rose- don't cry, knocking on heaven's door, november rain metalica-nothing else matters roxette-listen to you heart U2- with or without you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj sobie
kraow zapewne chodzi Ci o sweet dreams-Eurytmics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekret
Tak wgl. to polecam te str.=> www.zlotadekada.net i www.wspominam.pl bardzo przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syśka_
przekret .. Dokładnie o to mi chodziło !!! Wielkie dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraow
tak jest oto chodziło. wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radoniek
Hej. Szukam takiej pięknej piosenki, w której śpiewa koleś (głos podobny do któregoś z Take That), i w refrenie jest takie długie, wysokie staaaay (tutaj włączają się skrzypce), potem reszta frazy i daaaay i znowu. Pięknie skrzypce grają w tle, tak urywanie. Piosenka nie jest jakaś stara i chyba była używana w reklamie. Dzięki wielkie z góry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radoniek
Tak! Dziękuję bardzo. Aż jestem zadziwiona, że ktoś to odgadł. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svwgv
UB40 - Kingston Town

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svwgv
Lord Creator - Kingston Town a to jest oryginalna wersja z 1970 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×