Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość Branca
Poszukuje piosenki świątecznej:) W refrenie pojawia sie słowo "Magic..."i coś tam coś xD Jest wolna, po angielsku i świąteczna:D Nie kojarzy ktos moze co to za piosenka?:) Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezkręt
solek81 próbuje: Ali Lohans Song Christmas Magic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezkręt
prezpraszam pomyłka z mojej strony odp. była do (Branca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 767876
Vath, kurczę mam to na końcu języka..............................hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
767876 trzymam kciuki hehe ;D mi też dzwoni tylko nie w tym kościele ;D nawet słów nie pamiętam byłoby prościej pamiętam tylko ten charakterystyczny początek i kurcze nooo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branca
Przekręt :to niestety nie tapiosenka :( Śpiewa ja taki strszy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branca
Słyszłam ją w jakiejś knajpie i teraz nie oge sie od niej uwolnić :D Tylko że tyle co pamiętam to że jest mega wolna, po angielsku śpiewana przez straszego faceta i ten refren " Magic...":D Proszee pomóżcie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branca
Znalazłam !! XD haha mam ją^^ Oto ona : Perry Como - Magic Moments ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekręt
a to trzeba było tak od razu było by mi łatwiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
Kurcze ja swojej szukam i nie mogę ciągle znaleźć :( nawet początkowych słów nie znam pamietam tylko nute początku a przecież nie wpiszę w google " ta ta ta taaa o.O mam tylko to nagranie ktore sam zanucilem wyżej już pisałem wcześniej... bladego pojęcia nie mam jak to się nazywało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice___
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1358654765.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1358654786.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1358654833.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1358654844.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1358654900.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
767876 i jak przypomniałeś/łaś coś sobie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
Dowiedzialem sie ze utwór był grany w wakacje 96 bądź 98 roku nad morzem xD czyli pewnie dotyczył jakiegoś dance house ewentualnie coś z popu ludzie pomocy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkjkjkjkj
a to facet śpiewał czy babka? coś mi ta melodia przypomina początek takiej pioseneczki Alsou czy jak jej tam (takiej Rosjanki), ale to raczej gdzieś 2000 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
Na bank to był duet na początku jakiś gościu śpiewał coś w stylu "hey (albo c'mon) everybody coś tam rock (albo with) my beat (albo bit tudzież sh*t xD) słowa wypowiedziane dość szybko jakby raperek jakiś potem zaraz po słowach była ta muzyka identyczna na bank jak zanuciłem nie ma mowy o pomyłce to akurat dobrze zapamiętałem ;) i potem właśnie babka śpiewała w duecie z gościem pod tą muze. Muzyka była raczej dyskotekowa (coś może a'la dr alban czy coś takiego. Słyszałem ją nad morzem jakoś w 97-98 roku. Miałem nagraną taśmę potem gdzieś przepadła przypomniałem sobie o muzie jak jakiś gościu z bloku obok zapodał na cały regulator jakieś 3 lata temu od tamtej pory szukam tego pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pręt
Vath, to zapytaj tego sąsiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pręt
Hmmm...Szukam pewnej piosenki na mój słuch tak z lat 60, 70, zaczyna się jakoś tak: I've got sunshine.... i dalej nie wiem :/, prosze o pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pręt
Nie wiem jak to się stało, ale czyjś adres e-mail pojawił się w mojej wypowiedzi, przepraszam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
Nie wiem który to ziomal xD blok ma 6 klatek, po 3 mieszkania na piętro pięter jest 5 licząc parter... niech w kazdym mieszkaniu będzie średnio 3 osoby xD. no to tylko mam 270 osób do oblecenia xD. A tak serio to nie trafie do typka wiem że muza grała z bloku obok ale kto to puszczał nie wiem pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenation
Hej poszukuje piosenki ktora leciala dzis w Rekordach Guinessa w filmie o Pingpin w refrenie bylo cos takiego "nanana" jakos tak. Z gory dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pręt
dokłednie o to mi chodziło, dziękuję Jane says :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vath
Witam znalazłem swój kawałem pomogło mi pewne forum muzyczne ;D oto ta muza Solid Base - The Right Way. d(-.-)b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze starych piosenek bardzo lubię Nancy Sinatra - Bang Bang, Grace Jones - Libertango i Manu Chao - Bongo Bong. Te trzy piosenki najbardziej tkwią mi w pamięci i kojarzą się z pewnymi sytuacjami z przeszłości:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia1777
Pomózcie mi odnalezc tytul piosenki!!!!Leci tam coś takiego,,show me heaven , kawa me... a i jest tam takie oo oooo ooooo co raz głośnej i na końcu dłużej,spiewa to dziewczyna i ta piosenka jest bardzo znana i bierze udzial w konkursie radia zet lub rmf na hit radia i nawet ją w tle puszczajo jak mowio zeby glosowac RATUNKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciak177
Wiecie że jakoś sama wpadlam na ten pomysl ze to moze poprostu shw me heaven ale ja jestem glupia ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×