Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość Micq
Witam ja szukam piosenki leciala w radiu czesto rmf fm czy cos rowniez grana w latach 90-20 ( uwaga nie znam aniy tytulu ani tekstu jedynie mi sie poczatek i refren przypomina . ( pisze jak sie mowi nie jak sie pisze po angielsku ) daj daj , da , da , da daj a refren mial takie konkretne jak Europe final countdown kojazy mi sie tak: 1- an we are got some world so twisted koncowka refrenu konczyla sie mniej wiecej tak - break be free Dla tego kto jest w stanie znaleźc lub wie ZAPROSZE NA PIWO !! a jesli nie to cos co wynosilo by wypad na piwo Moje Gadu-Gadu 11472637 !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchacz222
hej szukam starej rocowej ballady,śpiewa facet ochrypłym głosem i chyba jakaś kobieta w teledysku są na starym zamku w starodawnych strojach oczywiście piosenka o miłości z lat 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpios
A może jednak druga połowa lat 90' ? hmm chyba by pasował temat teledysku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szympans ; *
proszę, pomóżcie ;) piosenka wykonana przez kobietę, szybka, w refrenie "na na na na na na na na na", nie za młoda ;) może tak ok. z lat 2003-2008? prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpiu
no-logoooo, jesteś przekotem ^^ o tą zapomnianą nutkę mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarzysta bez ekipy
siemano witam. sprawe mam nietypowa...bo szukam piosenki. znaczy sie wlasciwie to ja ją znalazlem...ale chodzi mi o tytul wykonawce...co kolwiek bo skads to zassac... utwor znalazlem w grze na jm. odpalcie gre i wysluchajcie http://www.joemonster.org/gry/30973/Dots_2 ten utwor jest napewno z lat bliskich 2000r. bo na taki brzmi;d stare sample xD prosze o rychla i zetelna odpowiedz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarzysta bez ekipy
albo dorwalem jeszcze jedna nute.. szybkie reggae... w jezyku angielskim tekst z refrenu brzmi jak "piekny tydzieeen"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortyszya
witam moze ktos z was slyszal piosenke ktorej znam tylko czesc tekstow /atak serca piorun trafil w nas dzieci szczescia tylko jeden raz cierpka skora krew i pot i lzy swit na murach pali sie jak znicz gzies tam pociag odwolali cieply deszcz o szyby wali / wien napewno ze jest teledysk lata 80 telewizyjna lista przebojow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micq
ja juz znalazlem moja muze ;D Murray Head - Night in the bankok haha wcale text nie podobny ale to sa skutki nie sluchania muzy przez ponad 8 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam kawałka sprzed kilku ładnych lat, ale niestety jedyne co pamiętam to tylko tyle, że w refrenie pojawia się HELLO MR BI (Mister Bi) i nic więcej. Jak ktoś zna proszę o przysłanie linku lub tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwian87
witam wsztystkich mam prosbe czy ktos zna tytlul piosenki ktora czaczy na sie od minity 6.05 z gory dziekuje tu jest link potrzeby do odsluchan\ia http://www.electromp3.pl/pobierz-mp3,1183568,italo_disco_megamix_vol._11.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwian87
witam wsztystkich mam prosbe czy ktos zna tytlul piosenki ktora zaczaczy na sie od minity 6.05 z gory dziekuje tu jest link potrzeby do odsluchania http://twojanuta.pl/mp3,1a4e3,italo-disco-megamix-vol-11.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BŁAGAM kto to wykonuje i tytuł gdziekolwiek byś była wciaż słyszę twe słowa twój głos... xxxxxx szczęście uciekło i w zamian nie dało nam nic ref. odeszłaś tak daleko zostawilaś mnie teraz i zawesze, z tobą być, być chce kiedyś się tego bałem a teraz już wiem chociaż jestem sam widzę cię chociaż jestem sam jesteś ze mna ja wiem cały czaaaaaaaaaaaaaaaaaaas. co to jest!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwana kobieta
cześć szukam piosenki z mniej wiecej od 2000-2005 roku , kobieta nie wiem czy była mulatką rapowała coś, ostanio nawet słyszałam ją w markecie, teledysk był różowo kolorowy , kobieta jechała na motorze , potem leżała na jkimś futrze a obok miała kota wielkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harrikson
witam poszukuje piosenki pacianga ale nie terazniejszych i tych co wykonuje loco.z tego co pamietam tamta była w rytmie disco było cos pacianga tatatatta,prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan retro
podajcie mi tytuł piosenki leciało to jakoś tak la popaja koko le an there soon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisielozaur
Witam, Szukam dość starej piosenki, niestety nie pamiętam słów Wiem, że piosenka była po angielsku i śpiewał jąfacet . Refren cały czas ten sam. Charakterystyczną rzeczą było to że za którymś razem na początku refrenu były tak jak by odgłosy dzwonów (4 uderzenia) . Trudno określić jej typ, na pewno nie była smutnawa, ani nie byłą też skoczna. Efekt tej piosenki jest taki, że ma się wrażenie że facet śpiewa gdzieś w górach (często przeciąga słowa, w refrenie szczególnie, zwrotek niestety nie pamiętam). Bardzo bym była wdzięczna, nie mam pojęcia jak znaleźć jej tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chołełka
PK3 chodziło o Ottawan - disco ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwian87
witam wsztystkich mam prosbe czy ktos zna tytlul piosenki ktora zaczaczy na sie od minity 6.05 z gory dziekuje tu jest link potrzeby do odsluchania http://twojanuta.pl/mp3 ,1a4e3,italo-disco-megamix-vol-11.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weebes
szukam piosenki,... only you, you all me evrything, here i am... coś tam... me drims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makao666
witam. może i mi pomożecie:) Szukam starej piosenki dance, chyba z lat 90. niewiele pamiętam, jedynie drobne wyrywki i fragmenty. w teledysku był motyw - jakieś skóry węża albo krokodyla, była jakas torebka własnie z tej skóry, mozliwe że też jakis koleś też na koniu jechał. prosze o pomoc bo juz nie daje rady a siadło mi to na psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×