Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rebeka

Nieumiem osiągnąć orgazmu!!!Co zrobic

Polecane posty

Gość rebeka

Nieumiem osiagnac orgazmu,choc kochamy sie w roznych pozycjach,do tej pory mimo 1 rocznego stazu z mezczyzna mialam orgzm 3 razy moze znacie jakies fajne pozycje w ktorych latwo tego dokonac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długa gra wstepna, maxymalny relax, skupienie na seksie, stymulowanie łechtaczki reką i duuuuzo cierpliwości bez stresownaia się za każdym razem czy będzie on wreszcie czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxhhhxxx
wyluzuj się laska!!! musisz się wyluzować, jeśli cały czas będziesz myślec o tym żeby dojsc do orgazmu to go nie będziesz miała! Dobra jest "po bożemu" bo pieści tez srom, od tyłu bo jajeczka dodatkowo stymulują, naj the best ponoć z nogami partnerki na ramionach partnera (ty lezysz na plecach, twój facet klęczy np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka
dzis jak sie kochalismy to zamyalam oczka i skupialam sie na ruchach mojego partnera,a on wtedy calowal mnie po szycje ale i tak nic....pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowy
przytrzaśnij sobie szufladą - to działaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka
tak z ramionkami tez probowalismy i nic...nie mysle caly czas o tm orgazmie ale nie ukrywam za bardzo bym chciala go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi pozycjami to jest różnie, bo ja akurat najmocniejsze orgazmy mam w pozycjach od tyłu:P ale najważniejsze to wyluzowac się i traktowac orgazm jako fantastyczne zwieńczenie erotycznej zabawy a nie cel sam w sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxhhhxxx
spróbuj anala :) albo zabawki kupcie w sexshopie i poprostu zacznijcie się bawić sexem - to nie jest egzamin z życia- kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka
kochane czytalam rowniez ze aby miec orgazm trzeba aby troszke spermy bylo w srodkunie jestem co do tego przekonanaale niewiem moze wiecie cos na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxhhhxxx
napalona dziewczynka- miło się Ciebie czyta ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×