Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maksi

o co mu chodzi????

Polecane posty

od pewnego czasu spotykam sie z żonatym facetem,zakochałam sie w nim(niestety). on jednak traktuje mnie jako koleżanke,mówi,ze bardzo chce abym znalazła sobie chłopaka,zebym była szczęsliwa itp. mam innego znajomego, TYLKO ZNAJOMEGO,który też jest żonaty,ale on tylko od czasu do czasu wpadnie do mnie jako kolega,wypije kawe i koniec. Kiedy powiem o tym temu pierwszemu żonatemu o nim czy nawet tylko o nim wspomnę to widze jakby chciał szlak go trafic,zaraz takie niezadowolenie na jego twarzy,nic nie mowi,zamilknie,sama nie wiejm co myślec. o co mu chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata------
to sa jakies chore relacje, po co ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbonara
co to znaczy "spotykasz się" ? sypiasz z nim ? facet chce, żebyś znalazła sobie chłopaka itd czyli daje Ci do zrozumienia, że nie masz co liczyć na to, że np. zostawi dla Ciebie rodzinę. niby "dobrze Ci życzy" a tak naprawdę ubezpiecza tyły. o to mniej więcej mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze to nie jest nic dobrego,ale nie zrozumiesz tego nigdy skoro nie byłaś kochanką(na szczęście)tylko,ze kiedy sie w to już wpakujesz to nie jest tak łatwo wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja sama nie wiem o co mu chodzi,sypiam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
pogrywasz sobie z tymi facetami i jeszcze udajesz że nie wiesz o co chodzi! niedorozwinięta emocjonalnie jesteś?? jestem przekonana że w dużym stopniu tak i od kiedy to wciąga się zajętego mężczyznę w problemy swojego życia uczuciowego? radź sobie jak normalna kobieta, jeśli podoba Ci się mężczyzna wolny, zakręć się koło niego nie wciągając innych w tak osobiste sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać ze żona się odezwała,ale najlepiej obrażac,tylko one tak umieją. A z nimi sobie nie pogrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> tak sie pisze moze to zonaty męzczyzna wciąga w problemy swoje wolną dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbonara
dajcie pokój dobrzy ludzie - dziewczyna nie pyta, czy robi dobrze, tylko pyta o co może chodzić kolesiowi. a kolesiowi chodzi o to, że chce mieć kochankę bez jakichkolwiek zobowiązań a na dodatek kochankę "na wyłączność", która będzie w nim zakochana i będzie mu "wierna". niezłe ziółko, nie ma co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to on chce abym miała chłopaka,ale jak ktoś sie do mnie odezwie to mu źle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franekdolot
facet jest niezdecydowany, chce z Toba się rozstać, ale trudno mu to zrobić. Nie chce Cie oddac innemu w związku,... Może woli, żebyś znalazła Sobie kogoś na stałe, brak mu odwagi powiedzieć stop i "dobrze mu z Tobą"... mam na mysli w łóżku, jeste do jego dyspozycji, bawi się Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
Przeciez to maksi trzeba tlumaczyc zeby "znalazla sobie chlopaka", "zeby byla szczesliwa" a ona znalazlszy kogos, tez zonatego zreszta :S, opowiada temu pierwszemu o tamtym. No kto tu kogo w cos wciaga i soba absorbuje? Nigdy nie bronie zonatych zadajacych sie z innymi kobietami. Niech takich szlag, nei mam szczypty wyrozumialosci. Wolna kobieta w zasadzie moze kombinowac jak jej sie podoba. A ze to niemoralne i podlega ocenie innych ludzi... W kazdym razie niech nie udaje swietej i naiwnej, ktora nie wie co facet moze czuc, jakie miec dalsze zamiary. Zreszta.... przy okazji wyraze swoja opinie. Dla mnie kobieta ktora podrywa dwoch zaonatych, jednemu opowiada o drugim, gra sobie na ich emocjach, niszczy zwiazki, to kurwa. Wiecej dla takiej szmaty mialabym szacunku gdyby chociaz nie udawala ze nie wie jakie spustoszenie emocjonalne wywoluje w innych swoim dzialaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×