Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ANNECZKA86

KOSMETYKI BIELENDA

Polecane posty

DZIEWCZYNY, CO MYŚLICIE OGÓLNIE O KOSMETYKACH FIRMY BIELENDA. BO SĄ W MIARĘ NIEDROGIE, ALE CZY SKUTECZNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1243
Używałam balsamów wyszczuplających(taki różowy) i trzeba przyznać że skóra była fajna, jędrna i chyba działał wyszczuplająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
ja mam tonik i jest bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory używam tylko jednego kosmetyku tej firmy - peelingu cukrowego, jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam sobie niedawno wosk do depilacji bielendy.Bylam bardzo sceptycznie nastawiona bo byl najtanszy na polce,a tu jakie mile zaskoczenie:wosk jest bardzo dobry(duzo lepszy od TANITY,ktorego do tej pory uzywalam) I dodaja do niego jeszcze 4 plastry gratis.Polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry podciągam
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam balsam brązujący Bielendy i krem nawilżający róża i jedwab.Jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązująca
ja też lubię serię brazującą a dokładniej tonik i mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dajmy
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Zależy :) Tonik różany jest fajny, kupiłam następne opakowanie. Krem z tej samej serii nie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię krem botoskin efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nahoff
Zaczęłam używać właśnie kremu limonka+ogórek i jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuha
mam krem nawilżający do twarzy i do rąk z serii Beauty Milky - jestem zadowolona, a dodatkowo jeśli ktoś lubi słodkawy delikatny zapach to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęę
podnoszęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedstawienie
Bielenda jest NAJLEPSZA!!!!!!!!!!!!!NIEDROGA , A RÓWNIE DOBRA JAK KOSMETYKI Z DROŻSZEJ PÓŁKI:):)::):):):):):):)::):):)::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joella82
moja kosmetyczka polecila mi tę firmę. Powiedziala, że to polska marka która bardzo prężnie dziala i jeśli ktos nie ma pieniedzy by używać prawdziwie profesjonalnych kosmetykow. to ona radzi wlasnie Bielendę. Polecila zwlaszcza serie czarna oliwka. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesteśmy hurtownią Kosmetyków Profesjonalnych. Zaopatrujemy Gabinety kosmetyczne, Spa&Welnes oraz wiele szkół kosmetycznych w całej Polsce. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się firm kosmetycznych m.in BIELENDA, AA PRESTIGE, PAYOT. DEPILEVE, BELNATUR, ACADEMIE, ZIAJA, NAILS COMPANY, SORAYA oraz Epilar System!!! Sprzęt Kosmetyczny firmy BAYLLASPA www.bayllaspa.eu Zamówiony towar dostajecie państwo w ciągu 48 h. Do każdego zamówienia dokladamy Gratisy w postaci Próbek, kapcie, ręczników, opasek itp Serdecznie Zapraszam na stronę www.monimar.pl Monimar-hurtownia kosmetyczna ul.Wyglendy 1 44-200 Rybnik tel/fax 032 42 39 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k85
Kupiłam krem tej firmy, konkretnie z węglem aktywnym. Sprawdziłam skład, zwykłe oszustwo(to nie ten rodzaj który sugeruje reklama). Kolor można bezproblemowo skojarzyć z brudzącym węglem, nie inaczej. Po naniesieniu na twarz zatyka pory pozostawiając czarne kropeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Spróbuj olejków do twarzy, jeżeli masz trudniejsze przebarwienia, https://e-naturalne.pl/pl/c/Olejki-do-twarzy/104. Nie zawsze zabiegi medycyny estetycznej pomagają, ewentualnie krótkoterminowo. Trzeba kombinować też z jakimiś własnymi mieszankami witaminowymi. Bo człowiek jednak się różni pod względem budowy, także cery. Na jednego dana witamina podziała, na innego inna, więc przydałoby się przetestować. Ten katalog, który ci przesłałam jest dość bogaty, sporo receptur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika

Ja mam to serum: noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum/ - najlepsze jakie kiedykolwiek stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubię markę Bielenda, od lat na rynku, polska marka i mają coraz nowsze linie kosmetyków co mnie niezmiernie cieszy. Ostatnim moim odkryciem sa mega wygodne chusteczki do demakijazu z naturalnymi s0okami owocowymi z serii Fresh Juice, super są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię i uzywam. Dla mnie odkryciem tego roku jest ich linia Eco Nature i Masło odżywcze do ciała z mleczkiem kokosowycm, mleczkiem waniliowym i kwiatem pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Rossmannie na Dzień Babci kupiłam krem przeciwzmarszczkowy z Bielendy właśnie, z naturalnej, roślinnej serii Bakuchiol BioRetiol Effect . Zachwycona jest, nie droga a dobra seria. Dostępna tylko w sieciach Rossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zakochana jestem w serii z mleczkiem kokosowym Beauty Milky. Boskie kosmetyki,l a zapach jaki cudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kosmetyki Solverx próbowałyście? dobre składy, cena niska i działanie jak dla mnie super, w końcu moja sucha skóra dostała porządną dawkę nawilżenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię kosmetyki Solverx, mają super skład, najbardziej chyba przypadł mi do gustu ten ich krem nawilżający do twarzy z takiej różowej serii, świetnie działa na moją skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielenda ma bardzo dobre kosmetyki. Ja sobie je bardzo chwale. Ostatnio kupiłam sobie Expert czystej skóry. Fajny jest kojący płyn micelarny 3w1. Fajnie usuwa makijaż nie zostawia żadnego śladu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam chwilę przerwy od tej marki, ale wróciłam do niej. Nie żałuje, moja skóra bardzo polubiła się z ich kosmetykami, szczególnie teraz  z kremami Rose Quartz. Co jest fajne w tym wszystkim, że ceny nadal są niskie, a jakość coraz lepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×