Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martoollka

PREZENT ŚLUBNY

Polecane posty

wpisuje w wyszukiwarkę kafeterii i wyskakuje mi wszystko inne tylko nie prezent na ślub. Tak więc jaki byłby najlepszy prezent w granicach 100-300 zł? to ślub mojej dobrej koleżanki, ona twierdzi ze nie chce żadnych prezentów ale przecież nie pojadę tylko z kwiatami. prosze o jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm nie znam się za bardzo na tym :) może jakaś pościel elegancka ? widziałam ostatnio takie fajne i kosztowały ponad 200 zł więc sama nigdy bym takiej nie kupiła dla siebie :P tylko że z drugiej strony nie wiadomo jaki kolor wybrać :P heh nie wiem :) p. s ta wyszukiwarka ma to do siebie że jak wpiszesz za dużo słów to nic nie znajdziesz :) wpisz np prezent albo ślubny - może tak coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała dostać robot ręczny Brauna z trzema końcówkami, cena ok. 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rzeczami do domu to raczej w ich przypadku o wiele bardziej ryzykowne niż kolorytyka pościeli....gdyż oni chyba jeszcze sami nie wiedzą gdzie będą mieszkać. moja koleżanka wpadła na pomysł książki kucharskiej ;) jakaś piękna edycja kuchni polskiej :) Sprzęty AGD odpadają bo wątpię czy po weselu będą mieszkać w Polsce wiec nie będą tam tego wozić . Co do pieniędzy to przeliczając to na ich przyszłą walute to nawet \" na waciki\" im nie starczy (cytując boską Rysię). Pluszowe gadżety to sie na 18 kupuje a nie na ślub hehe. Tak więc muszę szybko coś ciekawego wymyślić bo czasu coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. kup im kij deszczowy :) tzn. ja bym kupiła. albo didgeredoo... no, ale ja mam może specyficznych znajomych ;) mówisz, że wyjeżdżają z Polski? że bogaci? może kilka polskich filmów? polską muzykę na płytach? jakieś ładne kolekcje... nie wiem. albo książkę, album o Polsce. właśnie - książka. czytają książki? co w ogóle o nich wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam w takiej sytuacji, ze wiedzialam, ze po slubie zamieszkamy za granica. MImo to, a moze wlasnie dlatego, wolalam pieniadze od prezentow. Bo jak tu takie prezenty przewiezc potem? Tylko problem! I nawet jesli to bedzie drobiazg- i wiecej osob wpadnie na to, zeby zamiast pieniedzy dac prezent- to potem sie tego nazbiera i sie do auta nie zmiesci... Wiekszosc rodziny dala nam pieniadze- oplacilismy sobie za nie wesele. Wiem, ze powiecie, ze bez sensu, bo nic nam nie zostalo z wesela (zadna pamiatka)- ale nam wiecej do szczescia nie trzeba bylo. NIczego do mieszkania nie potrzebowalismy. A przez oplacenie wesela pomoglismy bardzo rodzicom. Zreszta najwieksza pamiatka jest do tej pory i tak kaseta weselna. Z tych prezentow pienieznych zostawilismy dla siebie tylko niewielka sume, ktora wydalismy na urlopie w Zakopanem. To z tymi prezentami potwierdzila tez historia mojej siostry, ktora tak jak ja mieszka za granica. Dostala ogromny zestaw fondue. NIby swietna sprawa, ale sama nie wiem, czy ona do tej pory (juz rok po slubie) zdolala ten zestaw zabrac z naszego domu rodzinnego. Klopot z transportem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie
Ile w prezencie ślubnym albo jaki prezent wybrać? 02:40 masacziuset Listy prezentów nie przygotowali. I mam problem: ile powinnam dać albo co kupić, żeby nie wyszło, że dostaną ode mnie 6-ty komplet sztućców. Panna młoda to rodzina. Any ideas? 07:05 szalona krowa Całkiem niedawno byłam na ślubie kuzynki (dość dalekie pokrewieństwo), prezent to 3000 zł - zrobią z tym, co zechcą, a ja miałam pewność, że prezent się spodoba. Budzi się we mnie zwierzę! Yyy? Leniwiec? Akademia Medyczna w Gdańsku, wydział lekarski. Nasz temat: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3460911 ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły facet o poranku
daj jej kase w kopercie, teraz każdy woli pieniądze nie próbuj uszczęśliwiać ją na siłę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
też jestem za kasą,moja matka chrzestna dała mi tysiąc 2 lata temu- wesele trwało 1 dzień- chyba dobra kasa,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi79
Ostatni znajomi trochę świrują i kupują sobie \"Aktywne Prezenty\" Moim zdaniem kasa jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja głupia
kupiłam mlodym zestaw do founde własnie, nie pomysliwszy wczesniej, ze wracaja do irlandii i tego nie zabiora, bo to prawie 5 kg wazylo... wiec radze pomyslec intensywniej,co by to potem odlogiem nie lezalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiyka
pewnie ze kase chociaz troche zwroci sie za weselicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
Witam, Ja kupiłam ostatnio bardzo fajny prezencik na weselo mojego przyjaciela. Mainowicie kupiłam super wycieraczkę " Just Married" w sklepie internetowym http://www.fnak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.galeria.es24.pl
obrazy o tematyce milosnej zwlaszcza z tej stronki kazdej parze przypadna do gustu, super prezent slubny www.galeria.es24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża mężatka
witam, jestem świeżą mężatką. Muszę przyznać, że nie podobało mi się to, że znajomi/rodzina itd. dawali mi pieniądze w kopertach. Zdarzało się, że nawet tych pieniędzy nie było. Byłam zaszokowana. Szczerze mówiąc wolałabym już dostać jakiś gadżet typu ramka cyfrowa, radio internetowe lub nie wiem... stacje pogodową. Jest tyle ciekawych rzeczy a ludzie wolą iść na łatwiznę i dać pustą kopertę. -- hihawa.pl - najlepszy sklep internetowy w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORTRETY NA ZAMÓWIENIE
Wykonuję portrety,karykatury na zamówienie. Czas realizacji: od 2 do 3 dni . Wykonanie: ołówek lub węgiel Papier: fakturowany firmy CANSON Cennik: FORMAT A4 1 osoba - 20zł 2 osoby - 40zł FORMAT A3 1 osoba - 30zł 2 osoby - 60zł KONTAKT: email orzeszek200 @wp.pl GG 994119 Poniżej moje prace: http://yfrog.com/n7angelinaj http://yfrog.com/nfparaj http://yfrog.com/6tszkicej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po ślubie młodą parę czeka sporo oszczędzania - kup skarbonkę :D tylko jakąś ładniejszą, z ciekawym designem... Ciekawe skarbonki można znaleźć na stronce myin.pl, mi na przykład podoba się taka http://myin.pl/skarbonka-mala-ritzenhoff-mackens-hassler,4607.html :P Wiadomo że zawsze niby można dać kasę, ale to nie do końca wypada :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenananana
Możesz kupic reczniki, zestaw z haftem, ktorym beda ich imiona,data slubu,jakas dodatkowa dekoracja. Pieknie wygladaja takie zestawy. Do tego dorzuc posciel np. Ja zrobilam taki zestaw na slub przyjaciolki i byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witam, zauważyłam, że dyskusja dotyczy prezentów ślubnych i ze swojej strony chciałabym polecić żelazko, ponieważ jest ono jednym z niezbędnych sprzętów AGD. Uwzględniając fakt, że młoda para będzie miała na nowej drodze życia sporo nieprzewidzianych wydatków, warto zainteresować się takim modelem, który zarówno nie jest drogi jak i pozwoli oszczędzać energię. Takim żelazkiem jest żelazko marki Philips, model GC3630, które należy do ekologicznej serii Energy Care pozwalającej na zmniejszenie zużycia energii o 20%. Automatyczna funkcja oszczędzania energii to innowacyjna funkcja czujnika, który bada nacisk dłoni na uchwycie i wytwarza parę tylko wtedy, kiedy urządzenie znajduje się w ruchu i ogranicza jej wytwarzanie, gdy żelazko jest w spoczynku. Omawiany model posiada moc 2400 W, innowacyjną stopę SteamGlide, która zapewnia łatwe, wygodne i wydajne prasowanie. Wyposażone jest w funkcję antywapienną Calc Clean/Anti Calc, która zapobiega osadzaniu się kamienia. Model GC3630 posiada wygodny uchwyt z miękkiej gumy, lampkę kontrolną oraz blokadę kapania. Poniżej opinia konsumentki o polecanym modelu żelazka , która widnieje na porównywarce cenowej: „Produkt bardzo dobry, żelazko przede wszystkim ma dużą moc, dzięki czemu prasowanie nawet mocno wymiętych rzeczy przebiega bardzo sprawnie. Co też jest ważne żelazko szybko się nagrzewa. Ponadto żelazko objęte jest specjalną promocją Philips "Czas na zmianę!" dzięki której można otrzymać pieniężną bonifikatę. Wystarczy jedynie w terminie od dnia 6 sierpnia 2010 r. do dnia 29 października 2010r.(decyduje data stempla pocztowego), ale nie później niż 14 dni od daty zakupu żelazka Philips, przesłać na adres: Promocja Philips, skr. 34, 01-680 Warszawa 14 kopię dowodu zakupu wraz kodem kreskowym wyciętym z opakowania żelazka Philips oraz prawidłowo wypełnionym kuponem (dostepnym np na stronie internetowej Philips www.philips.pl/zelazka). W przypadku omawianego modelu zniżka wynosi 30zł. ---------------------------------------- Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezent ślubny w tej cenie może fajnym pomysłem jest cyfrowa ramka? Przed wręczeniem mogłabyś wgrać kilka waszych fotek (w sensie was znajomych, pary mlodej). Taka rzecz z pewnością przyda się po slubie. Nigdy się nie wywołuje zdjęć wszystkich, więc trzeba oglądać na kompie, a tak wszystkie w jednym miejscu w ramce i spokój. Popatrz sobie na electro.pl. tam mają dużo takich ramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revitaly
ramka cyfrowa to też jest jakiś pomysł, ja jednak chyba bym wolała dostać jakiś bardziej oryginalny prezent, ja się staram takie dawać. Chodzi mi tu o takie podarki jak lot balonem, konna przejażdżką czy zabiegi w spa. Z pewnością każdej młodej parze spodobał by się taki pobyt w Głęboczku http://bit.ly/o0RqQG Nawet ze względu na same okolice pojezierza brodnickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybastaroświecka_________
Pieniądze! To nie te czasy, gdy dawało się 10 żelazek, 5 kompletów pościeli czy 2 odkurzacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze nie te czasy
bo gdyby nie cudne wierszyki na zaproszeniach to byloby 50 żelazek,bo to najtanszy prezent- ok 29 zł w promocji w tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd/prezenty-slubne A jaki dokładnie to powinien być prezent? Taki, żeby został wykorzystany. Po prostu rozegrajcie to z głową. Pogadajcie, co druga osoba potrzebuje, żeby dostać. Sprzęt jest dobrym rozwiązaniem, ale musicie mieć pewność, że przyda się młodym. I naprawdę - zapytanie o to wcale nie będzie złym krokiem. Przynajmniej będą mieli jeden problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze prezenty to przydatne prezenty: - komplet recznikow w neutralnych barwach (biel, szarosc, bez) - posciel gladka lub w klasycznych wzorach i neutralnych kolorach - jak wyzej - komplet sztuccow np. WMF (niemieckie i w Niemczech produkowane, dobre), maja klasyczne modele pasujace do wiekszosci zastaw, proste i ladne wzory - tansze modele na 6 osob zaczynaja sie od okolo 300-500zl - mozna dorzucic "brokatowego szampana" Aviva - super wyglada i zawsze robi wrazenie (koszt ok 40-50zl, niekiedy taniej) lub dobre wino/inny trunek - podreczny prasowacz parowy - male, dobre w podrozy jak i w domu do odswiezania ciuchow, zaslon itp., lepsze od zelazka i teraz dosc modny gadzet - koperta z kasa - wydadza chocby przy przeprowadzce na firme transportowa, obiad w knajpie, kosmetyczke czy cokolwiek - do tego dorzucic szampana albo wino lub kwiaty - jesli sa bogaci i maja gdzies prezenty to moze w ich imieniu zrobic wplate na cel charytatywny, zwierzaki itp.? Niektorzy lubia takie prezenty - bon na cos co jeszcze wykorzystaja w Polsce - masaz, kosmetyczka lub karte podarunkowa do home and you, zara home (moze ich karty sa honorowane za granica?) itp. - kupia to co im sie spodoba itp. Malego agd bym nie kupowala, bo jesli beda sie urzadzac to moga kompletowac urzadzenia w ramach 1 firmy np. Kitchen Aid itp., wiec nie ma co wymyslac. To samo z porcelana - kazdy ma inny gust i tu ciezko sie wstrzelic. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×