Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused

4-letni zwiazek, wlasnie sie skonczyl.DZIS moj 1 dzien

Polecane posty

Gość confused

Zerwalam ze swoim chlopakiem z ktorymbylam 4,5 roku. I dzis jes moj pierwszy dzien bycia samej. Ciezko mi,ale wierzez ,ze bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno bedzie lepiej, ale to za jakis czas;) teraz pora na oczyszczenie... czym szybciej Ci sie to uda tym szybciej bedzie lepiej....:) Przytulam Cie mocno, bo wiem co to za paskudny stan.... głowa do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena.
a dlaczego z nim zerwałas jak tyle byliscie ze soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
bylo naparwde super miedzy nami dopoki on nie wyjechal do anglii 1,5 roku temu. I od tego momentu sie zmienil, sytal sie taki..................sfrustrowany, nerwowy.. po prostu inny......a gdy ja pzryjechalam rok temu i zamieszaklismy razem to hylo jeszcze gozrej. pewnie ,nie bbrakowalo nam i cudownych chwil i wlasnie dla tych chwil z nim bylam,ale od jakiegos czasu czuje,ze cos sie we mnie wypalilo,juz mi tak nan nim nie zalezy jak kiedys, chce byc sama, cieszyc sie zyciem, w koncu mma 20 lat ;-) gdyby sie nie zmienil, przez mysl by mi nie pzreszlo aby sie z nim roztac,bo byl idelanym partnerem....................... najgorsze jest to ,ze teraz jestem z granica ,nie mam tu zadnych przyjaciol i zaczynam zycie od poczatku samotna, ale wierzez, ze jestem wystarczajaca silna ,aby pzretrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
boje sie tylko,ze moge zalowac tego do konca zycia.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
dzieki, black cashmere. Zawsze milo uslyszec/pzreczytac jakies slowa otuchy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będzie juz tylko lepiej , zobaczysz:) bycie samej nie jest wcale takie złe ;) , a masz jeszcze duzo czasu zeby kogoś poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna ... co wy jej piszecie, będzie źle i to pewnie długo ... złamane serce boli, ja mam dla ciebie radę - skoro podjęłaś taką decyzję i jesteś jej pewna to nie wracaj do niego bo najprawdopodobniej będziesz i tak żałować. Natomiast prawdą jest, że ten ból kiedyś minie Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×