Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Master

Zdecydowanie najwierniejsze z najwierniejszych.

Polecane posty

nicki poziom to raczej malokreatywna energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuhuhuhuhu
zakłopotka zgadzam sie z toba w 100%, bez wiernosci niema miłosci. jak skaczemy na boki to napewno niejest miłosc a raczej: przywiazanie, chec zaimponowania, lecenie na kase, nuda z która nudny człowiek sam sobie nieporadzi i musi miec kogos przy sobie nawet jesli tej drugiej osoby nie kocha, no i taki szpan przed kolesiami i kumpelami ile to ja niezaliczyłam(em), przeciez jestem na czasie bo jestem otwarta. Jacy jestesmy na takie zwiazki zasługujemi, a ktos kto niedoswiadczy prawdziwej miłosci bez zdrad napewno nigdy niebedziewiedział jak cudownie miec taka druga połówke. a pisanie ze bede zdradzac meza bo chłopak mnie rzucił jest poprostu jeszcze szczeniactwem(on napewno przy takim podejsciu tez bedzie cie zdradzał-i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z natury to człowiek jest jak każde zwierzę zaprogramowany na poligamię... dopiero ewolucja sfery uczuć wprowadziła monogamię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z 2 powyzszymi wypowiedziami. gdy w gre wchodza uczucia(prawdziwa miłosc) to mozemy wytrwac przy tej jedynej osobie.gdy \"skaczemy na boki\" nie jest to prawdziwa miłosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa dokładnie tak:D nic nie wiem oida ouden eidos przegrałam życie tak lubię:) wolę się dokładnie mylić niz z grubsza mieć rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa w Biedronce moje marzenie!! o cholera co Misie za zaszczyt mnie kopnął !! uffff już myslałam że się na mnie nie poznają i będę szorować posadzki do końca moich marnych dni kasa mi się jest :classic_cool: musimy to opić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto w tej biedronce bedzie
siedział na kasie? a co to takie straszne pracowac na kasie? masz takie złe doswiadczenia?co boisz sie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miski to nawet na kase sie nie nadaja!jak ktos zdradza tzn. ze niemozna mu ufac (uf uf ) a powierzyć takiemu kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja powiedziałam że kogoś mam?? nikogo nie mam oprócz kafe:( jeszcze do przedwczoraj mialam kota czy do mnie wróci? buuuuuu 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misie zostało Ci jeszcze coś? zwykle nie piję przed południem ale z takiej okazji to chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misie - bo to wszystko sie rozchodzi o kasę:P znaczy inwestycję:) jak ktoś inwestuje w 2 osobę całą swoją miłość, czułość, troskę, odpowiedzialność, cierpliwość, czas, pieniądze na wspólne gniazdko i wychowanie potomstwa w sumie też, to chce mieć pewność, żę nie zjawi sie ktoś inny kto mu tą inwestycję sprzątnie sprzed nosa:D dajac z siebie wszystko drugiej osobie podświadomie oczekujemy że ona również da nam wszystko, a nie podzieli swoich nakładów na jeszcze kilka innych osób:P no i prozaiczna sprawa - jesli to facet to chce mieć również pewność, że potomstwo jest na pewno jego:) za bardzo upraszczam, ale cos w tym jednak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do myszkaruda >> kupuj tylko w Biedronce!!! ja tam tylko kupuję nigdzie indziej, dają duże rabaty, wszystko pierwszorzędnej jakości draże wypełnione miłością to po co masz przepłacać? gdy jestem przy kasie to powołuj się na mnie i bez kolejki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia inwestycji to jedno. jeszcze kwestia uczuć - zdrada zwyczajnie boli - zawiedzione zaufanie, zawiedzione oczekiwania, żal, smutek, pustka, zazdrość itd...... przecież nikt kto kocha nie chce sie tak czuć i nie powinien sprawiać by kochana osoba się tak czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tą oliwę ciągle wycierałam:( syzyfowa robota ech do myszka>> nie czytasz było do Misie fajnie się gadało:D już nie przeszkadzam bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada to dowód na brak miłości. zdradzający niszczy nasze poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, jedne z ważniejszych odczuć potrzebnych każdemu człowiekowi. dlatego po zdradzie ludzie się zazwyczaj rozstają, bo jeśli ktoś udowodnił, ze ktoś kogoś nie kocha to po co z nim być? po co być z facetem, który sypia z inną? od znajomych wiem, że faceci, którzy zdradzali je, wcale się w łóżku nie sprawdzali, ani jakościowo ani ilościowo. za to przy byle okazji przed innymi odgrywali macho tętniące seksem. może to rzeczywiście faceci z problemami w tej kwestii najczęściej zdradzają? tak sie tylko zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez logowania
mam :) w leader price;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×