Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Cześć Kochani! nareszcie chwila spokoju przed oceną pracowniczą ;-) :-P nie przeczytałam jeszcze radosnej twórczości, ale chcę kwakę bez serniczka i śmiać się przy herbacie ;-) , słowem 😘 witajcie naprawdę mi Was brakowało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllołłłł :D ta praca w korporacji daje w kość, co? mnie zawsze ciekawiło to, czy to prawda, że na imprezach i szkoleniach takie orgie u Was odchodzą ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
integracja zespołów i dezintegracja rodziny :-P :-P Rzeczywiście od nieużywania nick prawie mi znikł ;-) Helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też firma jak rodzina koleżanki nie piszą sprawozdań tylko lecą z bekiem do prezesa, który jest dla nas jak ojciec najdroższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie - jasne, sami o to proszą ;-) :-P Novenncia - ćwiczę moja słabą silna wolę ;-) Lecę na ocenę , wpadnę później :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak reszta ciała, ale Amancie Wszech Czasów, jedno muszę przyznać - stopkę masz nieziemską :P ;) :D Wąąąążżż!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DzieńDobryWieczór:) Kreciczku 😘 Wonsz Cię usłyszał:) Jego też całuję w to co lubi,w sam czubek 😘 :P Amancie--dwie rzeczy z Twojej boskiej stopki do mnie pasują:)podrywać czy nie podrywać?:P szansę mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pisemne pelnomocnictwo - więc wypowiem się nie tylko w imieniu : mój ulubieniec roman G. zostal ministrem edukacji ( bodajże ? ). pan roman ma zaprowadzić, ład, porządek i przywrócić kary cielesne. ja romana popieram ! i oświadczam że na tym tofiku NIE BIERZE SIĘ JEŃCÓW I NIE MA OD TEGO WYJĄTKÓW ! wszelkie przejawy krętactwa, włazidupstwa wszelkiej maści oraz epatowanie swoimi kompleksami - będzie karane STEKIEM WYZWISK ( stek będzie przygotowywany przez oasbę w tym celu dyżurującą ). jeżeli więc czujesz że jesteś człowiekiem lub kobietą ;-) o słabej psychice, wyszukanych manierach, brytyjskiem poczuciu humoru, wrażliwą na krew i ból tudzież posiadającą delikatną stukturę psychiczną - dobrze ci radzę WYPIER... STĄD PUKI NIE JEST ZA PÓŹNO ! W PRZECIWNYM PRZYPADKU WYRAŻASZ ZGODĘ NA CZYTANIE TEGO WSZYSTKIEGO CO TU NAPISZEMY ! to tyle \'tytulem\' wstępu a huj, sory a hoj tam na morzu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wo0lga 😘 czeolem zcn 😘 ps. dobry ten tytul tofiku, taki krzepiący :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wo0lga 😘 czeolem zcn 😘 ps. dobry ten tytul tofiku, taki krzepiący :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto założyl ten tofik ? ciotka konspiracja czy stryjenka nowenka ? zaraz sprawdzimy ... bo pełnomocnictwa dostalem od ... ( słodka tajemnica 😘 w co tam sobie życzysz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wąąąążżżż 😘😘😘 ty, a co te twoje posty takie podwójne, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć stare dziady!!:P W tych czasach juz sie nie opłaca byc młodzieża zwłaszcza uczącą sie:O a o rolnikach strach wspominać:) lecz mimo wszystko nie rozumiem czemu to Renata B. nie została ministrem edukacji??? Naprawde szkoda. pozdro wyrzutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten piękny poniedziałkowy ranek, wstawać stare 30 letnie śpiochy :-P Wolga 😘 jesteś usprawiedliwiona przez wzgląd na lekutką różnicę czasu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuptula w wieku lat 30 to już chyba powinniśmy cierpieć na bezsenność i się zrywać bladym świtem:D ja się nie wyspałam, bo moje psie dziecię się awanturuje od piątej rano Wężu trzeba było wpaść trochę wcześniej, to by były dzieci z kwiatami, chleb i sól.........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wężu ja też jestem wielką fanką Romana Guliwera i strasznie żałuję w zaistniałej sytuacji, że nie wybrałam kariery pedagogicznej...Mogłabym teraz prowadzić wśród gimnazjalistów bądź licealistów agitację do oddziałów Młodzieży Wszechpolskiej... kurcze.. a mój siostrzeniec dziesięcioletni to takie dziecko niedobre... w wakacje miał ubaw po pachy, bo znalazł u dziadków w jakiejś gazecie wywiad z Barabrą i Romanem Giertychami, tyle, że nastąpił błąd w druku i cały wywiad wyglądał mniej więcej tak: a.: Czy mąż pomaga Pani w opiece na d dziećmi? Roman G.: niestety mąż jest bardzo zajęty, i muszę raczej sobie radzić sama Barbara G.: rzeczywiście pochłania mnie polityka, ale wieczorami staram się odciążyć żonę i czytać dzieciom do snu Roman G; ja jestem matką przede wszystkim .. i tak dalej - najlepsze były kawałki o pożyciu małżeńskim z takim podziałem na role dziecko miało zabwaę i czytało mi na głos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenka jakbyś miała dzieci to mało prawdopodobne żeby to była banda ośmioatków:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj poszłam na spacer z moim bratankiem, pożałowałam tej niefrasobliwej decyzji bardzo szybko. Nie wiem co było najgorsze uciekanie na szose, stawanie na jej środku, udawania psa w piaskownicy, której to zabawy nie z własnej woli i ja musiałam stac się członkiem, czy potrzeby fizjologiczne ogłoszone nagle pośród ludzi!!??? Survival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już psy mam dwa :P a dzisiaj robię test ciążowy:D pewnie i tak nic z tego, ale sobie zrobię, bo lubię tego DRESZCZA a tak swoją droga to byście mogły Ty albo Ulla też zamarzyć o macierzyństwie, bo taka jestem samotna w tym.. Węża nie namawiam:P zresztą widziałam do Ulli się ktoś przyczepił na Fatalnym, że ma dzieci rodzić... jakie te ludzie troskliwe, martwią się, żeby sobie życia nie zmarnowała i w skrajny egoizm nie popadła no i oczywiście od razu było, że to my:D niedługo wszystkiemu winna nie będzie PO tylko \"odszczepieńcy\":D Ulla i zostaw wreszcie tego księdza, co przyszedł po kolędzie !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merry ja mojego bratanka nie raz nie dwa ciągnęłam po chodniku albo zbierałam z podłogi w sklepie. Taki urok bycia ciocią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna i dziekuj za to opatrzności:) dorosną to poczujesz smak życia na krawędzi;) Ja mam nadzieje tylko, że jak taki potwór dorośnie to będzie pamietać co dobra cioctka dla niego robiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia🌻kobietki❤️ Ja takie sytuacje o jakich piszecie znam od strony rumieńców na polikach i gęsiej skóry na ciele. Czego to dzieciaki nie wymyslą:D Mój młodszy wczoraj na Mszy oznajmił tatusiowi na ucho chcę być ksiedzem:D:P Buhahahaha A jest naprawdę jeszcze malutki.Myslałam,że padnę:) Czyżby z tym sentymentem wrodził sie do mamusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×