Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

jesteś od niej sto razy ładniejsza ale dla Payboya nie pozowałaś :P u mnie w klasie byla taka glanówa właśnie:P i mnie przezywała Królewna małpa dopiero jak jej kiedyś w sztani przed wuefem pwiedziałam, żeby sie odp...to ze mnie zeszła wszyscy w szoku, bo ja nie przeklinałam wcale - panna od razu szacunku nabrała :D witam pomarańczowego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
nie mialam, tylko mam nadal :) ale mam zamiar go wydac takiemu jednemu, bo ten sweter wyglada mi na mocno meski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna to ty byłaś skinem!!!;) a moim ulubionym kolorem w l.o. był różowy!!:P także chcąc nie chcąc nie mogłam byc punkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj takiemu jednemu faktycznie jak będziesz w męskim swetrze chodzić , to jeszcze ktoś pomyśli, że masz ciągoty do koleżanek ostatnio usłyszałam, że krótkie włosy noszą tylko lesbikji ile to można sie o sobie z TV dowiedzieć .. Novenna drżyj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
no wiesz... :) ten napis jest z przodu wiec chcąc - nie chcąc zauwazy go :P a tak w ogole, to co z tą firmą jest nie tak? jest ona tylko promowana przez kobiety? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
lesbijki sa spox :P dzisiaj wlasnie wybieram sie na nocke do kolezanki, a moja mama cos nie bardzo z tego zadowolona, moze se mysli ze ja lesba :P a chocby i nawet to co ją to... :P nie jej zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie znam żadnej lesbijki ale podobno wszyscy mamy w sobie pierwiatek homo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jedna znałam w rzeczonym liceum!:) MORGAN to oczywiście typowo damska firma i nie ma tam nic dla facetow, chyba że ktos lubi damskie ciuchu:P znałam chłopaka, któremu np wyjatkowo podobała sie moja torba MORGANA...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
a ja tam akurat znam lesbijke i to nie jedną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
nie wiem, ale jak kupowałam to on chyba na meski nie wygladał :P a teraz... o zgrozo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej!jak zobacze gdzies w tramwaju jakąś agresywna brunetke w czerownej sukni z dekoltami to powiem: siema Novenna!:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
moze i to typowo damska firma ale ten sweter mi wyglada na typowo meski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee cholera ja nie mogę nosić dlugich sukienek i kopertowych dekoltów - a to takie kobiece :D karrramba obkupię sie za to w weekend w obcisłe spodnie :P w Orsayu widziałam w sobotę fajne bluzki - uderzam w tym tygodniu we wszystkie i wszystkie w odcieniach blue:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam wczoraj w Orsayu fajna bluzke:) i też kilka niezłych widziałam:) Novenna nic z tego, te torbe miałam kilka lat temu:P dawno i nieprawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dawno nie byłam w Galerii centrum za to wczoraj w Orsayu w arkadii naprawde fajne te ciuchy były;) Dobra Novenna to juz lepiej przed każdym wejsciem do tramwaju będe sobie zakładala plakietke KRWAWA MERY - zaoszczedzimy sobie trudu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczownym nickiem
taa albo nie beda chcieli kolo mery stac, bo se pomyslą ze ona moze zrobic jakies hara kiri czy cus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczownym nickiem
skoro ona krwawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nogi za chude i wygłądałabym jak w dzieciństwie w kozakach Relax made in Nowy Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
novnna ile masz wzrostu? ja 156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
no to wysoka tys:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam oczywiście za duże, bo ojciec myślał perspektywicznie i ciągnęłam je dosłownie, bo ciężkie były jak cholera właśnie czytałam ten topik o Mandarynie, rety ale niektórzy ludzie są denni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko bedziemy sie kumać tylko jawnie - na forum, pod Twoim zakonspirowanym okiem;) no chyba, że bede jechac z wodką i sokiem pomidorowym tramwajemi akurat wsiądzie w tej swojej sukni;) o! w nowym targu mam tez znajomych:) Konspiracjo czy ludzie z Nowego Targu to juz gorale czy jeszcze nie?????:) naprawde straszne sa te plecione buty na kturnach z koralikami w kolorze brąz, ble gdzie ładne buty???w arkadi!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
novenna, krawa Wy to lepiej idzcie razem na te zakupy do tego centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mery , jak mieszkałam w Warszawie to koledzy ze studiów uważali, że górale to już mieszkają w Krakowie:P mój tata jest góralem ale takim beskidzkim :) i podobno mam dziwny akcent - tak Warszawka twierdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Ty tez gorolka!!!:) ja spędzałam wakacje z nowotardzanami (???) no ludzmi z nowego targu;) i oni dla nas to byli juz górale pełna gembą!:) Było tez kilka osób z Krakowa i oni też takfajnie mowili, jakby inaczej akcentowali:) Konspira czyli tu u nas czasy studenckie spedziłas???? Ja z Novenna na zakupy??Boje sie - ona jest taka agresywna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×