Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

nie wyrobiłam i zeszłam do samu kupić sobie lody :D achh mmmmmmmniammaahaaammn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle jak jem loda na patyku, to zawsze najpierw gryzę końcówke, a potem liżę w koło i najlepszy jest ten moment, kiedy całego mogę wziąć do buzi...tylko nie znoszę, jak czasem polewa spada... :D :P :D :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie "Ratunku", tylko "Dziękujemy za zakup w naszej lodziarni" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :P :P :P POZDRAWIAM 👄 :D Kreciku cóż za opisy masz buahahahahahaha !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulla 😘 dobrze, że się pojawiłaś, bo chciałam Ci powiedzieć, że natchnęłaś mnie do jazdy na rolkach :D Kupiłam sobie parę i jeżdżę z siostrzeńcem. Kask muszę kupic jeszcze:D Jakiś twarzowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema! sorki byłam na topiku: prezent dla ukochanego na 40 urodziny:P :D hehe. Rolki?Łyżwy??nic mi to nie mówi.Ja rozumiem plaża, morze, piwo...:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przylazły, 30-tki jedne:D włazcie tam to sie czegos wiecej może nauczycie:P może deskorolke wam zalecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy widzialam nowe ale tego co widziałam do dzis nie moge zapomiec. Ja nierozumiem jak można jej cokolwiek na serio zlecać.Ludzie!Polska Kleopatra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenka i reszto ktorej nie ma-Konspiro, Wolgo ide to sie żegnam(bo jestem dobrze wychowana jednak:P ) ide sie nudzić gdyz nie mam ZADNYCH planów na długi wikend, więc życze wam nie-nudnego wikendu, have a good time!c ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 👄 Konspirka ❤️ Cieszę sie, że tak Cię zmobilizowałam do jazdy na rolkach, fajna zabawa no nie, tylko jest jeden problem ...... jak zahamować :P ja mimo wielkich starań nie umiem :P A jeżeli chodzi o kask to co Ty żadnych kasków, nie po to se fryzurę robię przed rolkami żeby później w kasku jeździć :D Ale nakolannkiki mam w domu i owszem, na rolki co prawda nie zakładam, ale zawsze mogą się przydać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam pecha, jak uda mi się na moment wejść na kaffe to nikogo nie ma :( A idę sobie co tak będę sama siedziała :P Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatajona
czesc dziewczynki, milo Was widziec:) Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic zajebista Novenno, no NIC mowie ci.NUDA:O :P Za to przynajmniej wyjeżdzam - to juz moje ostatnie wakacje więc musze sie wyszaleć na cały rok:P Buziaki, pozdrowienia itp bo tam gdzie bede napewno nie bedzie kompa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×