Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Boh Ty Moj!!! Za 3000 to ja pierwsze co to jakis sprzęcior, książki...pewnie jakby mi jakieś smętne resztki zostały, to bym kupiła dżinsy z promocji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny nie ogladalyscie \"seksu w wielkim miescie\"?????? takie butki to moje marzenie, i juz wiem ze w sumie dosc realne to tylko 2 tygodnie pracy za najnizsza stawke w UK jak nie bede jesc i mnie ktos przekima to se takie butki kiedys kupie:) a narzekam bo teraz nie pracuje i nawet kremu do twarzy uzywam tylko z probek ze sklepu:) jak cos wyzebrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwie sie:) choc szukanie mnie juz denerwuje, bo to jak szukanie igly...ale poki co mama karmi i ubiera a ja jestem z Lubelskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu bym nie dała tyle za buty...znając siebie to i 400 zł bym pożydziła...najdroższe buty jakie kupiłam, to skórzane kozaczki na zimę (czarn, afkors :P)...dałam 300 zł w Ryłko. Dwa lata temu ;) a że są jeszcze OK, to pewnie kolejne kupię za dwa lata ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma u mnie takich drogerii:) dziewczyny dzieki:) cos tam mam w ostatecznosci zadowole sie ziaja za 5 zl:) choc nie toleruje takich kosmetykow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kupuje Ryłko albo eksbut ale nie mam na jakies ginno rossi tylko dlatego:) mysle ze gdyby nam kasy zbywalo to bysmy sie rozpieszczały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam ziaji, masło kakaowe, bardzo dobrze wpływa na moją cerę :) a tak poza tym wszystkie kosmetyki mam z Avona, bo znajoma mamy od lat handluje i w zasadzie bierze coś z każdego katalogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha...myślę sobie, czemu powtarzasz swojego nicka, a tu siostra N. z \"ALE ZERO\" wyskoczyła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po probki to ja napisalm do dermiki i dali:) a ziaja dla mnie za ciezka, nie nawidze jak sie lepie a i zapach nie odpowaiada mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zero to ja od dzieciństwa się czuję ;) ale walczę z tym...mój optymizm podpowiada: \"zawsze lepiej zero niż minus jeden\" :P :P trzeba tak jak nasz \"ukochany\" Ojciec Muchomor: \"Alleluja i do przodu\" :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymała kobieta, bo ja nie daje rady:) i wyzione ducha chyba albo serducho peknie jak tak bedzie trwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cos trza umrzeć ;) :P jest taka piosnka Myslovitz \"Chciałbym umrzeć z miłości\"...no w sumie lepiej z miłości niż pod tramwaj ;) A jaka piękna taka śmierć! Może o mnie jakiś współczesny Szekspir dramat napisze ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lubie Myslowitz a piosenke znam z Magdy M no, umrzec z milosci??nie chce ja chce kochac i czuc milosc a szekspira mialam juz:) napisal dla mnie muzyke do tekstu o zabijaniu::) potworow:) haha dobrze ze tego nie podpisal:) bo bym sie załamała psychicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no generalnie to każdy chce kochać i czuć miłość, ale śmierć prędzej czy później przyjdzie... ;) A Myslovitz uwielbiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmierć jest wybawieniem od kłopotów na ziemi wiec...czekam kiedys i po mnie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, sama przyjdzie, nie ma co jej szukać...podobnie jest z miłością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na milośc to ja juz straciłam nadzieje:) wiec nie szukam:) ot mam pieska kotka i miska starczy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja umiera na koncu, więc jak ty żyjesz, to ona też gdzieś tam jest ;) a co do miłości, to mówie - tego się nie szuka...polecam lekturę ks. Twardowskiego, on umie wiele nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Novenka wiadomo, ile kto ma przed sobą? :P a tramwaje to temat równie ciekawy jak rajtuzy :D P.S. niech zgadne...siedzisz u kumpeli i ciągniesz Dębowe mocne ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, polecam miętę...podwójną :) i spacerek ;) a po powrocie jeszcze jedną herbatkę i jakąś książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książkę oczywiście do przeczytania ;) :P :D dopiero by cię brzuch bolał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje bolesci nie pomoze mieta, niestety musze odchorowac :) a jaka ksiazke bo chyba nie Idiote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...Idiotę to nie ;) ja ostatnio to zrobiłam sobie mały \"comeback in the past\" i wzięłam się za Josteina Gaardera, \"Świat Zofii\" i \"Przepowiednię Dżokera\"...takie są chyba polskie tytuły, bo ja czytam po niemiecku a tak poza tym to staram sie wziąć za lektury do magisterki, ale ciągle powtarzam sobie, że mam jeszcze czas :P P.S, ale Ala miętę wypij...jak nie pomoże, to trudno, ale na pewno nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×