Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

🖐️ ja tutaj z Fatalnego pare razy wpadlam, nie wiem czy mnie pamietasz Novenka? a tego posta kieruje do wszystkich Was Chcialam tylko spokojnie spytac, bez zadnych pretensji itp. co Was tak smieszy w tamtym tofiku? Kurcze no, czemu zaraz trzeba tak ostro? wydawalo mi sie, ze \"rozstaliscie sie\" w pokojowych nastrojach, a tutaj co widze? Nie pamietacie co Wy tam wypisywalyscie o X-ach? wiem, bo czytalam od samego poczatku. Czemu teraz wypowiadacie sie o Fatalnym z taka hmm agresja?, sarkazmem? Nic z tego nie rozumie... tak tylko pytam, bo mnie to zaciekawilo. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wredne baby i faceci-po raz kolejny podkreslam miało być JAK KURA JAK ZMOKŁA KURA:P :) to zwykłe przejęzyczenie!!:P Ruda Wiewióro: mi sie nawet nie chce komentować może dziewczyny Ci wyjasnia, ja na Wawsz topik nie wchodze, nie czytam go juz, nie interesuje mnie jego temat.Weszłam ostatnio bo Matka Polka cos tu zaczeła wypisywać.Po prostu jak zwykle ktos zaczął sie z Was smiac a wspomniana Matka P. inteligetnie wydedukowała że to pewnie MY i zaczeła cos tam tworzyć , zreszta sama sobie przeczytaj.Poza tym podpisuje sie pod słowami Novenny to jest dziecinada (i chyba wynik jakis wielkich nudów)więc dajmy spokoj.Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa :) Ja tam nie wiem, co Matka myslala, bo nie siedze w Jej glowie. Wy tez nie, wiec nie wiecie na pewno, ze myslala o ktorejs (cholera jak to sie pisze?) z Was, prawda? Zastanowilo mnie tylko skad nagle tyle agresji... Nie zamierzam bawic sie w zadnego detektywa, tak tylko pytam, moze Dziewczyny mi wytlumacza. pozdrawiam :) P.S. sama jeszcze niedawno tam zagladalas :P wiem bo wymienilysmy pare postow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladałam ale naszczęście zmadrzalam:P Moja reakcja była interakcja na posty Matki p. sama bym sie ttam nawet nie wybrała. to że miała na mysli nas jest oczywiste i nawet nie ma co sie zastanawiać!zreszta serio mnie to nie bardzo obchodzi bo mam inne sprawy, np gadanie z Novenna o butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenka kurcze, ja serio nigdy nie doszukalam sie w zadnym poscie kogokolwiek na Fatalnym aluzji do Was. No nie wiem, zdziwilo mnie tylko, ze tak ostro... Ale nie wdaje sie w dyskusje, Wy tez pewnie nie chcecie. powiedzmy, ze to mi wystarczy :) pozd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda błagam Cie o litość:) wejdz sobie na fatalne i przeczytaj TAM SĄ ALUZJE KTORE NAWET OPOZNIONY BY ZAUWAZYL bo nie sa jakos wyszukanie zamaskowane:P Novenka moja droga dzis mam dziny i top lecz koloru nie zdradze bo mnie gdzies w tramwaju dorwiesz:P ale ciemny ciemny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novenka pracuje
w pewnej pod warszawskiej hurtowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam słychac u Piegusów
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ruda wiewiora :) ow post z aluzja znajduje sie na Waszym topiku, strona 1627, 10 i 14 post od gory ;) wiesz, mnie bawi ta dziecinada, wiec to jest moj pierwszy i ostatni post na ten temat...zreszta, zycie w realu jest wiecej warte niz strzepienie sobie nerwow w wirtualnej rzeczywistosci i podniecanie sie, bo ktos mnie nazwal tak czy siak, bo to, bo tamto... aha, jeszcze jedno - nie, nie zapomnialam tego, co kiedys pisalam na tamtym topiku, pamietam, jak bylo wtedy, jak czulam i myslalam, ale, jak to w tej piosence, life goes on! Nie ma co sie ogladac wstecz, bo albo sie przegapi cos waznego, albo, nie daj Boze, zderzy sie czlowiek z terazniejszoscia tudziez przyszloscia i zginie na miejscu ;) z sympatia Krecik :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenka, Kreciku ;) , Mery -- 🌻 no dzieki za wytlumaczenie :) dalej nie do konca rozumie, ale juz Was nie mecze ;) moze serio jestem jakas tepa i nie zauwazam takich aluzji... sprawdzilam strone 1627, 13 i 14 post og gory ;) i za cholere nie widze tam aluzji do Was, chociaz... moze interpretuje po swojemu. Nie denerwuje sie tym ani nic z tych rzeczy, tylko tak jak juz pisalam zdziwily mnie te ataki wzajemne, bo serio wydawalo mi sie, ze stosunki miedzy tofikowymi byly jak najbardziej ok. Ale nie ma co roztrzasac, powiedzmy, ze Wasze odpowiedzi mnie satysfakcjonuja ;) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Ty wredba babo!:P :) wyobraz se, że dzis tez wygladam jak zmokła kura, KURA.Bo ZMOKŁAM.:P co za ludzie no, człowiek raz sie przejęzyczy echh...:D dzisiaj mam takie fajne spodnie z terranowy-w kolorze cielistym a Ty?:P:) Ale Ty mnie Novenna pytasz gdzie pracuje, napewno juz wiesz, że na Poznanskiej!:P Laptopa ma to pod drzewem mmoge pisać:...P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ruda, słuchaj jeszcze chwila i zrobie prace na zrozumienie tekstu-będe Ci pisała tu cytaty obok z tłumaczeniem:P chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja tak pisze bo sie spiesze bo w pracy mimo wszystko jestem i nie moge tak se pisać, a nie dlatego, że pisać nie umiem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) moj śmiech tyczy sie Twoich obu wypowiedzi:) Konspira zlituj sie!umieramy z ciekwości!przynajmniej ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletki zamszowe w kolorze czarnym:P czarna zamszowa torba okulary w czarnej grubej oprawce czarna bielizna czarny charakter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×