Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

wyłączam zaraz mój czarny komputer i czarny monitor i wsiadam do mojego czarnego samochodu jadę do domu, bo coraz gorzej się czuję jedyny pożytek z mojej choroby to taki, że ze względu na zapalenie tachawicy i krtani mało mówię mąż się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 własnie dlatego piszę, bo nie mogę przez telefon gadać ale taki szał roboty mam tylko do września - potem urlop i znowu opieprzanie się w pracy :P czyli wszystkow normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) :P jutro ide na impreze więc sie odstawie niebotycznie, chociaz w sumie może nie, zrobie sie na lachona:czerwone paznokcie,czarna spódnica 3/4 obcisła i takaz sama bluzka-tylko nie 3/4:P i co?tak tak i złote buty;) słowo daje Novenna uwielbiam te rozmowy, wiele mi dają, mam nadzieje, że i w twoje zycie wnoszą cos wartościowego:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak zgadzam sie z toba kochana to naprawde cudowne, że możemy tak sobie tutaj porozmawiać, od serca-jak z siostrą, zaraz sie popłacze ze wzruszenia:P lachon nie?no tez tak mysle:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszać, przepraszać :P P.S. Novenna, nie wiem, czy Ci to kiedys mówiłam, ale jesteś zajebistaaa :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj witaj normalnie zajebista Novenno, Witaj Wołgo (z pewnościa równie zajebista), Siema Konspira (zajebista bez dwóch zdań), no strój, musze powiedzieć, nie zawiódł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem nie wiem Noevenna, to internet, może sie okazac, że mam 13 lat:P:D pewnych błedów nie da sie uniknąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×