Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

a skąd mam wiedzieć, czyś rasistką jest? w obecnej sytuacji społeczno - politycznej lepiej się właśnie tak przedstawiać. konspiracja - :lecędogarażuszukaćjeszczejednegoworkamabu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apsórdlany nick zaznaczył, ze jest białym facetem, żeby od razu było wiadomo, że nie ma nic wspólnego z topikiem o czarnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze... przedstawię się, skoro pytacie kim jestem. mężczyzna rasy białej, który przekroczył wiek 30 lat, więc czuje się w tym temacie na miejscu niejako. mam w garażu zdobyczny worek ambu, a może nawet dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się nie dziwię, że chcecie wiedzieć i że tam wrzenia jakieś siakieś, czy co. dziwię się, że dynamika tego topiku spada w tempie zastraszającym. kilkadziesiąt stron i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa, tyle mnie nie było a tu dwie strony dobiły? no szlag jasny :P a propos rolek, to wiecie, ja codziennie, jak jest pogoda szusuję se, niczym w Baywatchu...się mieszka, gdzie się mieszka :P:P:P :D:D:D ale kasku nie używam, jeno ochraniacze na nadgarstki, a to tylko dlatego, że jak kupowałam rolki (kiedy to było, ło Dżizys!!) to ochraniacze dawali gratis ;) :P :D pozdrawiam wszystkich topikowych wariatów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cię proszę
Wolga, zakłaj ten kask i koniecznie jeszcze coś dodatkowo na nogi, bo się przeziębisz w tym niezdrowym klimacie, hej! :-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za troskę, ale spoko...noszę kultowe morfocipki :P :D a zamiast nakolanników przywiązuję se sztule, co by mnie wiatr nie porwał, bo wieje tu jak w kieleckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apel to ja mialam w podstawowce na rozpoczecie i zakonczenie roku szkolnego :P W liceum oszczedzili nam tej atrakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) powiem tak, siostro N. - raz na wozie, raz podwozie :P ale benzyne i plyn hamulcowy jeszcze mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz... cichooo. co to ja chciałem? właśnie. chciałem powiedzieć, że jestem tu w miarę nowy, nieużywany i w dość dobrym stanie. i jeszcze chciałem powiedzieć, że nie wiem, co powiedzieć, ponieważ jest zimno, pada deszcz i nawet mówić się nie chce. brak pomysłów. koniec przekazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widze, że kolega jest raczej sentymentalny, to prosze tu sie nie zniechęcic;) bo tu same wredne potwory :P:D z wyjatkiem Makarego:P a no i witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem!cześć zajebista Novenno!:D nie wiem jakie zadanie masz na mysli:P wraz zkoncem lata i zlote dodatki odchodzą do lamusa..taka kolej rzeczy;) założe je znów za rok;) qurcze ale naprawde już jesien, pogoda mocno barowa, ech troszke jestem dzis melancholijna:P kolega tajemniczy to prawda, może troche niesmialy:P oszolomiony towarzystwem:P:D ale wiedział gdzie wchodzi!A wlaśnie absurdalny niku, traktujący dowolnie ortografie, co Cie do NAS sprowadza?:) Jak to sie stalo?:)musisz koniecznie opowiedziec!:P bo nam sie z Novenną nudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenka w ty sezonie sa modne morfocipki ze szpilkami a do tego sweter w rozmiarze xxl wracają koszmarki z lat 80 tych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) Cześć Novenka!Jeny ale Ty jestes zajebista wiesz?:D mowił ci to ktos juz kiedyś?:D He jest konkurencyjny topik_30 parolatki otwieraja klub przyjacól hihi.Ale oczywiście dla nas to żadna konkurencja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Novenna a co tym masz do opasek przewiązywanych na gowie z brokatem co???? może niektórzy takie noszą!!!:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm poza tem myslałam, iż bedziemy mieć nowego kolege, towarzysza topikowej niedoli (czy coś w tym stylu) a tu co?D... Każdy facet (na tym topiku) jest taki sam!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buty emu to są takie jak dziewczyny rok temu chodziły, typu buty czlowieka lodu??takie eskimoskie?:D Bo ja tak to sie usmiałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×